Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedzcie mi proszę, użytkownicy telefonów na kartę, który operator daje najlepsze warunki. Potrzebuję numer telefonu, który będzie mi służył tylko do odbierania rozmów, praktyczie nie będę z niego dzwonił do innych. Którego operatora warto wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, użytkownicy telefonów na kartę, który operator daje najlepsze warunki. Potrzebuję numer telefonu, który będzie mi służył tylko do odbierania rozmów, praktyczie nie będę z niego dzwonił do innych. Którego operatora warto wybrać?

Ja mam jeden tel w Heyah i jestem zadowolony.

Nie rekwirują środków na koncie, jak to bywa u innych operatorów - jak się dowiedziałem że tak inni mają to zdziwiony byłem :lol:

Przy okazji są tanie połączenia zagraniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko - bo przejrzalem kilka ostatnich stron- ale wciaz prawde mowiac brak mi jasnego przekonania w ktoryms kierunku.

 

Ze wzgledow roznych musze sobie wybrac nowy telefon firmowy - smartfone'a

 

I tutaj zaczyna sie - kto by sie spodziewal? - problem:

 

Moze byc iPhone4 - ale ideologicznie mnie odrzuca

 

Moze byc Windows - HTC HD2 - w sumie dosc fajny, chociaz krotko dosc na baterii jedzie, ale to dotyczy wlasciwie wszystkich chyba smartfone'ow.

No i w zasadzie mam PDA Dell x51v - wiec bardzo mi na Windowsie nie zalezy - tyle, ze ew. moznaby po prostu zebrac wszystko do kupy w jednym i olac Della.

 

Korci mnie Android, raczej 2.1 tylko chyba, zeby nie zostawac z tylu - i tu do wyboru:

HTC Desire

Samsung Galaxy S

 

Ktory z tych dwoch budzilby z Androidem wieksze wasze zaufanie/pozadanie :)

 

Chetnie wyslucham opinii uzytkownikow takich cudakow - zwlaszcza tych uzytkownikow, ktorzy sa w stanie porownac ktores z tych modeli z doswiadczenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, użytkownicy telefonów na kartę, który operator daje najlepsze warunki. Potrzebuję numer telefonu, który będzie mi służył tylko do odbierania rozmów, praktyczie nie będę z niego dzwonił do innych. Którego operatora warto wybrać?

 

Mam Orange oraz Simplusa. Jeśli chodzi Ci tylko o BB to pewnie nie ma różnicy w zasięgu ale jeśli dalej - Skoczów, Wisła, Ustroń itp itd - Plus jest nie do pobicia. Orange gubił zasięg a Plus 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do iPhone'a 4: i tak se go kupię, nawet, jeśli jest taki beznadziejny.

 

Fajniejszego telefonu w życiu nie miałem i żaden inny nie ma w sobie tyle czegoś, co kiedyś w pismach o grach komputerowych określano jako "miodność". Nawet jeśli inne telefony mają wszystkie parametry lepsze od iP4, to jego miodność powoduje, że - jak dla mnie - masakruje on konkurencję. Co się składa na tę miodność? Zajefajny ekran, super czuły system wykrywania dotyku, mega intuicyjność, super oprawa graficzna, idealny rozmiar, aplikacje "do wszystkiego", prędkość działania, brak siermiężności telefonów na androidzie/symbianie.

 

Ale to oczywiście wyłącznie moja subiektywna ocena - nie oczekuję, że kogoś nią przekonam, ale też z góry mówię, że próby przekonania mnie, że jest coś lepszego niż iP4, można sobie z góry darować, bo, jak pisałem, mam świadomość, że jest dużo "na papierze" lepszych produktów, ale jest to według mnie wyższość wyłącznie na papierze 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybko - bo przejrzalem kilka ostatnich stron- ale wciaz prawde mowiac brak mi jasnego przekonania w ktoryms kierunku.

 

Ze wzgledow roznych musze sobie wybrac nowy telefon firmowy - smartfone'a

 

I tutaj zaczyna sie - kto by sie spodziewal? - problem:

 

Moze byc iPhone4 - ale ideologicznie mnie odrzuca

 

Moze byc Windows - HTC HD2 - w sumie dosc fajny, chociaz krotko dosc na baterii jedzie, ale to dotyczy wlasciwie wszystkich chyba smartfone'ow.

No i w zasadzie mam PDA Dell x51v - wiec bardzo mi na Windowsie nie zalezy - tyle, ze ew. moznaby po prostu zebrac wszystko do kupy w jednym i olac Della.

 

Korci mnie Android, raczej 2.1 tylko chyba, zeby nie zostawac z tylu - i tu do wyboru:

HTC Desire

Samsung Galaxy S

 

Ktory z tych dwoch budzilby z Androidem wieksze wasze zaufanie/pozadanie :)

 

Chetnie wyslucham opinii uzytkownikow takich cudakow - zwlaszcza tych uzytkownikow, ktorzy sa w stanie porownac ktores z tych modeli z doswiadczenia.

 

Pozdrawiam

 

AMI ja teraz wszystkich bede przekonywal do E72 - olej te dziwne bezklawiaturowe telefony - bierz E72 - w ovi sklepie masz od cholery darmowych i platnych aplikacji - ja sobie walsnie za 30 pln zakupilem program do skanowania dokumentow - skanujesz dokument i od razu mejlem mozesz wywalic jako pdf

mam ustawione 4 skrzynki e-mail i dziala to rewelacyjnie - poza tym masz bardzo dobra darmowa nawigacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się składa na tę miodność? Zajefajny ekran, super czuły system wykrywania dotyku

 

Np taki super AMOLED samsunga (Wave i Galaxy) maja lepszy ekran i system dotykowy, aparat, filmy i inne bajery tez lepsze, pewnie mniej intuicyjny system, moze gorsze materialy, inne wymiary. Iphone mniej wiecej wszystko ma na dobrym poziomie, moze nie najlepsze, ale to rowny produkt, do tego swietna kampania reklamowa - pewnie dlatego taki suskces odniosl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI ja teraz wszystkich bede przekonywal do E72 - olej te dziwne bezklawiaturowe telefony - bierz E72 - w ovi sklepie masz od cholery darmowych i platnych aplikacji - ja sobie walsnie za 30 pln zakupilem program do skanowania dokumentow - skanujesz dokument i od razu mejlem mozesz wywalic jako pdf

mam ustawione 4 skrzynki e-mail i dziala to rewelacyjnie - poza tym masz bardzo dobra darmowa nawigacje

 

Otototo właśnie, jeśli ktoś potrzebuje porządnego telefonu, to tak jak napisał Adamus, czasami sie zapomina ze trzeba go naładować :D

Ale jeśli ktoś potrzebuje narzedzia telefonopodobnego, które podnosi nam status "kawiorowości" o 100% i czegoś co można nosić na łańcuchu na karku - hmm, pewnie wybierze ten wymysł marketingowców od zgniłego jabcoka :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wstepnie stanelo na Galaxy S - z ciekawosci do Androida.

Ale po pomacaniu iphone'a 4 - musze przyznac, ze jakos w porownaniu do wersji 3 mojego kolegi chyba musial sie jakis postep dokonac, bo nawet calkiem calkiem.

 

Kwestia b aterii jest oczywiscie istotna- prawda taka, ze w zasadzie w przypadku wiekszosci smartphone'ow nalezy sie pozegnac ze swiatem telefonow zyjacych dlugo bez ladowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wstepnie stanelo na Galaxy S - z ciekawosci do Androida.

 

Ja odebralem swojego Samsunga w piatek, generalnie po przesiadce z dwuletniego slidera musze powiedziec, ze postep jaki sie dokonal jest niesamowity: 1 GHz, 512 MB RAM, odtwarza filmy HD 720P. No i kupa naprawde przydatnych aplikacji na androida, nawet tych beplatnych:

http://www.appbrain.com/user/bartek.boj ... g-galaxy-s

 

Szkoda tylko, ze jeszcze nie ma Androida 2.2 Froyo, zainstalowalem na probe w swoim, ale jest pelno bledow. Podczas zmiany na 2.1 myslalem juz, ze go uwalilem i bedzie cegla, ale wszystko juz dziala super.

Masz jakies konkretne pytania to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sklepie są Micro Simy:)

 

Co do wady anteny w Iphonie 4, to kwestia oprogoramowania, to samo było w 3gsie po wgraniu OS 4.0, po wgraniu 4.0.1 problem znika.

 

Nie, nie znika :roll: Dobrze ze na tego bubla nie wydalem 3 kola tak jak inni na allegro :mrgreen:

Ja uzywam Ipka 4 i mam lepszy zasięg niż w 3gs, w 3gsie mialem 1 kreske czasem brak zasięgu w pewnej kamienicy a na I4 mam 2 a czasem jedną kreske. Zanik zasięgu w miejscu gdzie powinien być full w ciagu miesiąca uzytkowania mialem tylko raz, tak to wiecej mi się cos podobnego nie zdarzało.

 

 

Ja uwazam tak samo jak Przemq, że Iphone to najciekawszy z dostepnych telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HTC wildfire.

 

Aparat do bani, bateria do bani.

 

GPS coś mi nie bangla albo ja taki muł jestem. Pomocy!

Ma ktoś HTC z GPSem i androidem?

Miałem jakiegoś HTC i go oddałem córce znajomych . Kupiłem za to HTC SPV M650i . Uważam , że do rozmów jest znakomity , mam radio ze słuchawkami , gps i parę innych dobrych bajerów . Nigdy mi się nie zawiesił . Mogę przeglądać pocztę i telewizję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, zacznij od wlaczenia na pulpicie widgetu ktory sie nazywa "oszczędzanie energii". To będzie widget z samymi szybkimi przełącznikami do włączania wifi, gps, bluetooth, synchronizacji i przelaczania jasnosci ekranu.

Kolejnym krokiem to wybor nawigacji.

Jest kilka:

- Naviexpert

- iGO

- NDrive

- Sygic Mobile Maps

- inne

Najlepiej wygooglaj sobie co chcesz. Jezeli pytasz o nawigacje kora jest w zestawie z androidem czyli nawigacja google, to niestety jeszcze nie dziala w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat HTC Wildfire jest chyba ogolnie troche skromniejszym telefonem niz iPhone.

Nie umiem sie wypowiedziec w temacie problemow Hogiego niestety - ale moze Wildfire nie, ale Desire moze nie tyle miazdzy,

co wydaje sie byc juz telefonem na poziomie zblizonym do iPhone'a a taki Samsung Galaxy S wlasciwie (nawet pomimo drobnych problemow z GPS, do usuniecia w nowej wersji firmware'u oraz pomimo designu troche na poziomie iPhone 3)

idzie z najnowszym iPhone leb w leb moim skromnym zdaniem - i nie zdziwilbym sie, jakby nowe Smartfony z nowymi Androidami zaczely powoli odbierac pola iPhone'owi.

 

Co nie zmienia faktu - wracajac do moich niedawnych rozterek - ze na sluzbowy telefon wybralem iPhone 4 i nie zaluje.

Ale mysle, ze nie zalowalbym takze Samsunga Galaxy S - przewazyly drobiazgi zwiazane z praca.

Jesli jednak tylko fundusze pozwola, to nie wiem, czy sobie niebawem nie pozwole na zakup prywatnie Samsunga Galaxy S,

zeby zaczac sie zaprzyjazniac z Androidem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...