Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, eddie_gt4 napisał:

 

no faktycznie, nieodpowiednio zamocowana klapa od kola zapasowego od razu dyskwalifikuje auto sportowe :mrgreen:

 

W GLE została mi w ręce rączka od tej klapy co po części zdyskwalifikowało auto. W AUDI została cała klapa... klient pojechał do BMW. 

 

Może coś magicznego jest w tej klapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

 

W GLE została mi w ręce rączka od tej klapy co zdyskwalifikowało auto. W AUDI została cała klapa... klient pojechał do BMW. 

 

Może coś magicznego jest w tej klapie. 

 

a ja myslalem, ze cos magicznego jest w BMW...

 

 

 

 

 

 

 

bo jak magnes przyciaguje odpowiednia klientele ;):biglol:

 

 

 

 

 

 

 

P.S. tak mi sie przypomnialo

 

bmw-parking-driver.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zyzol napisał:

Można łatwo wyjąć i wyrzucić :) 

 

I mieć dziurę albo w przypadku wielu aut, szczególnie z kołem zapasowym blachę w bagażniku. 

 

3 minuty temu, Zyzol napisał:

Jesteś tendencyjny :P

 

Zwyczajnie powiela stereotypy, przy 5-tym BMW człowiek jest już przyzwyczajony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

no faktycznie, nieodpowiednio zamocowana klapa od kola zapasowego od razu dyskwalifikuje auto sportowe :mrgreen:

Nie wiem co mu tam lata i o jakiej klapie mowa w kazdym razie u mnie wyglada na to ze popelnili jakis blad i wszystko wydaje sie byc jak trzeba.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Znajomy poprosił abym z nim pojechał zobaczyć auto. Czy to normalne że w RS4 klapa w bagażniku nie ma zawiasów, nie ma teleskopu i lata po bagażniku luzem? 

 

Generalnie wyleczył się bardzo szybko i prawdopodobnie dobije targu w BMW. 

 

I w dodatku ta klapa nie jest podświetlana.

O przepraszam,

I w dodatku ta klapa nie jest ambientowo podświetlana.

  • Super! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rombu napisał:

 

I w dodatku ta klapa nie jest podświetlana.

O przepraszam,

I w dodatku ta klapa nie jest ambientowo podświetlana.

 

Co użytkownik to inne oczekiwania, mi wystarczy w bagażniku LED z kilku punktów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, rombu napisał:

 

I w dodatku ta klapa nie jest podświetlana.

O przepraszam,

I w dodatku ta klapa nie jest ambientowo podświetlana.

 

Nie mam pojecia o jaakie klapie wy mowicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, turdziGT napisał:

 

Nie mam pojecia o jaakie klapie wy mowicie ?

Pewnie pokrywa nad kolem zapasowym czy co tam siedzi w podlosze bagaznika. Latac nie powinna bo jest scisle dopasowana, ale nie dzwiga sie na teleskopach - co dyskwalifikuje sportowe auto o ponadprzecietnych osiagach :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chojny napisał:

 

W GLE została mi w ręce rączka od tej klapy co po części zdyskwalifikowało auto. W AUDI została cała klapa... klient pojechał do BMW. 

 

Może coś magicznego jest w tej klapie. 

 

Rączka od klapy w bagażniku sprawa krytyczna, przecież każdego dnia po kilka razy się tą klapę otwiera... aż pobiegłem sprawdzić do garażu. Co prawda nie mam BMW, tylko Volvo - jest rączka, są teleskopy.... ufff... jaka ulga. Kupiłem porządne auto!

W domu sprawdzę jeszcze jak sprawa się ma w CLSie i Eklasie. Auta stare i Merole, pewnie urwana... dam znać. Może jak będę sprzedawał nikt nie sprawdzi... 

 

Ludzie to mają problemy... 

 

Weekend idzie! Udanego wszystkim :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wymagania wobec samochodu i jego funkcjonalności mogą być różne i rozumiem, że nie potraficie zrozumieć dlaczego akurat to jest dla mnie ważne a odpadające elementy mogą wpływać na decyzje zakupowe. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Korton napisał:

Pewnie pokrywa nad kolem zapasowym czy co tam siedzi w podlosze bagaznika. Latac nie powinna bo jest scisle dopasowana, ale nie dzwiga sie na teleskopach - co dyskwalifikuje sportowe auto o ponadprzecietnych osiagach :)

No faktycznie :)Sprawdziłem co tam wogole mam bo zaglądałam tam chyba raz przy odbiorze auta. No faktycznie , ledwo i teleskopów nie ma :( No i coś chyba popsute bo pasuje wszystko tak że nic nie lata. Ehhh a tak się dobrze weekend zapowiadał. Aż sobie muszę drina na uspokojenie zrobić :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chojny napisał:

Jak widać wymagania wobec samochodu i jego funkcjonalności mogą być różne i rozumiem, że nie potraficie zrozumieć dlaczego akurat to jest dla mnie ważne a odpadające elementy mogą wpływać na decyzje zakupowe. 

Ja tam widzę poważniejsze problemy w BMW których ledy i teleskopy do schowka niestety nie rekompensuja no ale jak mówisz każdy ma inne wymagania 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, turdziGT napisał:

No faktycznie :)Sprawdziłem co tam wogole mam bo zaglądałam tam chyba raz przy odbiorze auta.

ja jeszcze nie zaglądałem, idę zobaczyć, może coś fajnego mam. Kiedyś gdzieś słyszałem że ktoś kupił samochód i znalazł tam kupę kasy i jakieś dragi

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radekk napisał:

ja jeszcze nie zaglądałem, idę zobaczyć, może coś fajnego mam. Kiedyś gdzieś słyszałem że ktoś kupił samochód i znalazł tam kupę kasy i jakieś dragi

 

 

Zalezy co kupiłeś, jak BMW to spodziewać się zwłok. 

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

Bo co zwłok nie ma ?  :biglol:

no niestety nie ma:mrgreen:

 

3 godziny temu, aflinta napisał:

A ja zaglądałem do Legacy i tam haczyk na sznureczku :) Zaglądam do XV a tam nic nie ma.... nawet koła :D

to ci paskudy, ale pozostałe 4 dostałeś?:mrgreen:

Choć przynajmniej nie będziesz miał problemu jak znajomy który oddał samochód na serwis i ktoś postanowił się przejechać i przy.. rozwalając oponę i felgę i co zrobił. Z racji że było pełnowymiarowe na normalnej feldze założył zapasowe a to rozwalone cyk do bagażnika i samochód na wydanie:biglol::facepalm: U Ciebie już nie przejdzie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 17:54, turdziGT napisał:

Ja tam widzę poważniejsze problemy w BMW których ledy i teleskopy do schowka niestety nie rekompensuja no ale jak mówisz każdy ma inne wymagania 

Co tam zapalające się diesle przez puszczający egr, co tam skrzypiący cały środek w nowym aucie. To nic, ze pod maska siedzi największa padaka ostatnich lat ( N47 ), czy inny np benzyniak 1.6 THP.

czy np trzeci silnik w serii 7 (F01) ktora ma 150tys km, a w innych lejące wtryski i rozrzedzające olej.

Ważne, że jest raczka i podłoga podnosi się na teleskopach. Faktycznie, rożne są wymagania :)

 

Żeby nie było, że jestem anty BMW, to mają też świetne samochody, choćby np. M2

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...