Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, carfit napisał:

No chyba nie do końca tak jest niestety , ale mogę sie mylić w I-pace to nie działa 

 

W E-Pace masz trzy „poziomy” kluczyka:

 

1. Otwierasz guzikiem na kluczyku, odpalasz guzikiem na desce (standard) 

 

2. Keyless - otwierasz i zamykasz samochód mając kluczyk w kieszeni  (+okolo 2tys)

 

3. Opaska - kluczyk jest w samochodzie, zeby nie majtal Ci sie w kieszeni jak biegasz czy plywasz, a otwierasz i zamykasz samochod przy pomocy opaski. 

 

(+ 2 albo 4 tys) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dottoree napisał:

Mój C43 po Stage 0,5 jeździ jak nowe RS4, sprawdzone organoleptycznie ;)

a jak jeździ takie C63 po takim stage 0.5?  Jak hamuje na ceramice w porównaniu co C43. I dodatkowo jak brzmi, mnie 43 tyle że w GLE pod względem walorów dźwiękowych rozczarowało, z zewnątrz też mam często okazję słyszeć znajomej GLC43 też spokój. A C63, najpierw słyszysz, a później i już nie widzisz:mrgreen:.

Poza tym Carfit z tego co rozumiem szuka samochodu (przynajmniej w początkowym założeniu:mrgreen:) seryjnego którym pojedzie na przegląd do ASO, jak coś walnie to tak samo zawiezie, bądź zabiorą samochód i tyle go to będzie interesowało.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, ale ja odnoszę się do postu dotyczącego M3 oraz Stelvio, a nie do zapotrzebowania Carfita.

A co do wydechu to też poczynilem delikatne zmiany i brzmi naprawdę fajnie w mojej ocenie, no i jeździ jak pisałem też przyjemnie, pomimo jak to okresliles bycia połśrodkiem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Dottoree napisał:

Wszystko się zgadza, ale ja odnoszę się do postu dotyczącego M3 oraz Stelvio, a nie do zapotrzebowania Carfita.

a chyba że, choć jak dla mnie mimo już zbliżonej mocy do M3 to jednak jest to nadal spora różnica w tych samochodach, też M3 jest jednak lżejsze o ponad 100 kg. Stelvio to już jednak dużo szybszy samochód, przynajmniej na prostej. Niemniej C43 uważam za bardzo fajny samochód i w porównaniu do np S4 czy 340i dla mnie jest dużo ciekawszą propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 21:26, turdziGT napisał:

C43 zwłaszcza po lifcie kawał porządnego auta.

Jest świetny ale ma jak dla mnie jeden feler. Jest za ciasny w środku dla 3 os rodziny. Porównywalem kombi z S4. Jako jedno auto dla takiej rodziny, S4 jest lepsze. Za to

Merc jeździ wspaniale, pięknie brzmi z akcesoryjnym wydechem i jest cicho ciemny... 

 

Edytowane przez Ken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ken napisał:

Jest świetny ale ma jak dla mnie jeden feler. Jest za ciasny w środku dla 3 os rodziny. Porównywalem kombi z S4. Jako jedno auto dla takiej rodziny, S4 jest lepsze. Za to

Merc jeździ wspaniale, pięknie brzmi z akcesoryjnym wydechem i jest cicho ciemny... 

 

Jakie gabaryty ma rodzina, że tak duże auto jest za ciasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ken napisał:

Jest świetny ale ma jak dla mnie jeden feler. Jest za ciasny w środku dla 3 os rodziny. Porównywalem kombi z S4. Jako jedno auto dla takiej rodziny, S4 jest lepsze. Za to

Merc jeździ wspaniale, pięknie brzmi z akcesoryjnym wydechem i jest cicho ciemny... 

 

To prawda w stosunku do S4 wszędzie jest trochę mniej ale myślę że nie jest aż tak dramatycznie ak opisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

To prawda w stosunku do S4 wszędzie jest trochę mniej ale myślę że nie jest aż tak dramatycznie ak opisujesz.

Mam 185cm wzrostu. Siadłem z tylu za fotelem kierowcy i było bardzo słabo. Dodatkowo bagażnik jest nieforemny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z ale z drugiej strony dawno temu jak miałem tylko jedną córkę  to miałem A4 B7 Avant czyli auto mniejsze niż obecne A3 i też dałem spokojnie radę no ale nie mam 185 tylko trochę mniej no i dzieci mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Zelazny napisał:

Nowe rs6 wpłynęło przed premierą.

 

20190820_195249.jpg

wygląda super , oprócz tego szczotkowatego aluminium , ale pewnie będzie pakiet czerń , carbon , kolor , za skromne 30 k ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, carfit napisał:

wygląda super , oprócz tego szczotkowatego aluminium , ale pewnie będzie pakiet czerń , carbon , kolor , za skromne 30 k ;) 

Szczerze ? Twoje mi sie o wiele bardziej podoba.Ja jestem rozczarowany.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony patrząc na design Q8RS dochodzę do wniosku ze to RS6 to jest render.I całe szczesćie.

IMG_7132.JPG

IMG_7133.JPG

 

 

Zajebiste BTW 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, turdziGT napisał:

Szczerze ? Twoje mi sie o wiele bardziej podoba.Ja jestem rozczarowany.

 

Dokładnie, przód jeszcze jak Cię mogę, ale tył porażka, oby to był render:) 

 

Obecne RS6 / A6 ma klasę, ma styl...a tyl "nowego" blee

Jakieś plastiki falujące nad wydechami... 

Podobny dziwny zabieg zrobili w nowej Insigni...aby coś urozmaicić, dodać coś "futurystycznego":biglol: dodali coś tak niesamowicie paskudnego, że za każdym razem kiedy to widzę, to mnie zbiera... 

Screenshot_2019-08-20-21-09-15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to chyba jedna prawdziwe.Co oni z tym autem zrobili.Sam nie wiem co gorzsze czy przod czy tyl...

@Carfit nie przedawaj.Wlasnie dzisiaj twoje auto zyskało na wartosci :) 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...