Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tommo napisał:

Ojej...rzeczywiście traumatyczne doświadczenie.

No jest , jak sie przyzwyczaisz do tego :) , w korkach sam wiesz ile sie teraz stoi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, carfit napisał:

ale jest głośny i niezbyt przyjemny dzwięk.

 

Dokładnie, a w RR nie powinno tak być, więc jest ale.

 

Wspomniana R6ka, 3L, turbo, kompresor 400PS to może być złoty środek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Niestety coś jest nie tak z tym autem w sprawie świstu wokół lusterek, zauważyłem dokładnie to samo. Podczas dłuższej podróży może być bardzo irytujące. 

Są suvy, które nie świszczą przy takich prędkościach?

 

1 godzinę temu, chojny napisał:

Wczoraj wyczytałem że mają w przyszłym roku wprowadzić R6ki, co będzie idealnie pasować do tego auta.  

V6 wyleciało z oferty i obecnie mają jedynie 2 litry lub V8? Lipa.

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carfit napisał:

No jest , jak sie przyzwyczaisz do tego :) , w korkach sam wiesz ile sie teraz stoi ....

Na pewno opcja ktorej w demowce nie bylo.NIe chce mi sie wierzyc zeby w tej klasie aut nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, turdziGT napisał:

NIe chce mi sie wierzyc zeby w tej klasie aut nie bylo.

czytałem dość dokładnie , dane i wyposażenie , i niestety nie znalazłem , w Jaguarze to samo , tak samo jak w zimie nie możesz wyłączyć opcji składania lusterek, podobno tylko serwis odpłatnie może .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprzedawca nie wie ? Powinni wiedziec co sprzedaja to zapewne chetnie kupowana opcja.

 

Ja z kolei w niedziel bede testowac na torze moj " samochod marzen " i w sumie modle sie zeby sie chyba rozczasrowac bo mnie na niego nie stac :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

A sprzedawca nie wie ? Powinni wiedziec co sprzedaja to zapewne chetnie kupowana opcja.

 

Ja z kolei w niedziel bede testowac na torze moj " samochod marzen " i w sumie modle sie zeby sie chyba rozczasrowac bo mnie na niego nie stac :biglol:

Cóż to będzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo XC60 T8 . Co sądzicie? Mam zrobioną kalkulację. Na auto z odbiorem w przyszłym roku 12,5% rabatu, na produkowane w październiku/listopadzie więcej - nie wiem jeszcze ile, ale czy warto? Oczywiście auto pod zamówienie, nie leżak.

Dlaczego takie? Podoba się wewnątrz i na zewnątrz. Bardzo bogate wyposażenie. Jeździłem co prawda T5 i było super, ale kusi większa moc. No i hybryda. Trzeba iść z postępem. Moja codzienna jazda to około 20km, więc spokojnie mógłbym jeździć tylko na prąd. 

Podobno Volvo ma wprowadzić ograniczenie prędkości do 180km/h, ale nie wiadomo czy będzie to dotyczyć aut wyprodukowanych w 2020 roku i już modeli MY21 , czy wszystkich MY20  sprzedawanych od stycznia. Może ktoś ma jakieś info. Niby 180 to dużo, ale mając pod nogą 400 koni  nie móc się rozpędzić, hmm ....

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo XC60 T8 . Co sądzicie? Mam zrobioną kalkulację. Na auto z odbiorem w przyszłym roku 12,5% rabatu, na produkowane w październiku/listopadzie więcej - nie wiem jeszcze ile, ale czy warto? Oczywiście auto pod zamówienie, nie leżak. Dlaczego takie? Podoba się wewnątrz i na zewnątrz. Bardzo bogate wyposażenie. Jeździłem co prawda T5 i było super, ale kusi większa moc. No i hybryda. Trzeba iść z postępem. Moja codzienna jazda to około 20km, więc spokojnie mógłbym jeździć tylko na prąd. 

Podobno Volvo ma wprowadzić ograniczenie prędkości do 180km/h, ale nie wiadomo czy będzie to dotyczyć aut wyprodukowanych w 2020 roku i już modeli MY21 , czy wszystkich MY20  sprzedawanych od stycznia. Może ktoś ma jakieś info. Niby 180 to dużo, ale mając pod nogą 400 koni  nie móc się rozpędzić, hmm ....

 

2:41 - o tym poinformowali Cię w salonie?

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalkm

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, na początku napalilem się na Volvo V90, z racji że "Żonowóz" to V60 MY14 to mówię odswiezymy sobie:) 

Ale absolutnie na to chwilę odpuściłem zakup Volvo jak zobaczyłem jak leci cena V90. Samochód z roku 17 na tą chwilę kosztuje 150k gdzie cennikowo kosztował 300k:blink:

 

Tłumacze sobie to tym że Volvo dawno nie wypuszczalo nowych modeli lub choćby liftow. Teraz kiedy się pojawiły, jeździ cała masa V90 i XC90 ( które notabene mega mi się podobają) w leasingu i za chwilę będą za grosze na rynku wtórnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubanow napisał:

2:41 - o tym poinformowali Cię w salonie?

 

 

 

Nie musieli. Wiem, że Volvo przeniosło się do Chin i od dłuższego czasu jest Made by Sweden , a nie "in". Nawet "Pan MilimetEr" z poniższego filmu nie zauważył różnicy. Takie czasy, że większość produktów codziennego użytku jest z Chin. Nawet ekskluzywne marki przenoszą produkcję do Azji. Oczywiście nie jest to dobre, ale co poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bikeman1 napisał:

 

Tłumacze sobie to tym że Volvo dawno nie wypuszczalo nowych modeli lub choćby liftow. Teraz kiedy się pojawiły, jeździ cała masa V90 i XC90 ( które notabene mega mi się podobają) w leasingu i za chwilę będą za grosze na rynku wtórnym :)

 

No ja patrze na to inaczej bo nie kupuje używanych samochodów. Nigdy. Kupuje dla siebie i nie potrafię się potem rozstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian32 napisał:

 

No ja patrze na to inaczej bo nie kupuje używanych samochodów. Nigdy. Kupuje dla siebie i nie potrafię się potem rozstać.

Jeżeli tak stawiasz sprawę to rzeczywiście element spadku ceny Cię nie dotyczy:) to jeżeli tak, to Volvo jest bardzo fajne. Naszą V60 jeździ się mega komfortowo. To są samochody na długie trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kukson napisał:

Fajny ten Jag.

 

 

Niby fajny test , ale szkoda że tylko na autostradzie ( niestety polskiej ) . Bo np. nie wiem czy "pierdzi" z wydechu przy redukcji , w górę słyszałem coś tam jest , w dół niestety nie . Jak lubie Pertyna , to akurat ten test wyszedł mu słabo , albo importer dał mu pewne warunki jak ma testować auto. 

JAG SVR ma fenomenlne fotele, RR SVR takich nie ma , ale ma lepsze zawieszenie zdecydowanie .

P.S. 

Ma ktoś z Was wiedzę czy jakiś dealer Alfy ma Stelvio Q  do testów ? 

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kukson napisał:

Fajny ten Jag.

 

 

Prze zajefajny. Osobiście bardziej do mnie przemawia niz Velar.Nie wiem czemu ale Velar jest dla mnie bardziej babski a to prawdziwie męskie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turdziGT napisał:

Nie wiem czemu ale Velar jest dla mnie bardziej babski a to prawdziwie męskie auto.

może troche masz racji , ale chyba z racji środku , na zewnątrz Velar , jak i prawie każdy RR to muskularny kot. Mi się bardzo podoba :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bikeman1 napisał:

Jeżeli tak stawiasz sprawę to rzeczywiście element spadku ceny Cię nie dotyczy:) to jeżeli tak, to Volvo jest bardzo fajne. Naszą V60 jeździ się mega komfortowo. To są samochody na długie trasy.

 

Potrzebuje juz nowego auta. Co raz częściej jeździmy autem za granicę i czuje się każdego roku mniej pewnie w moim 12 letnim legacy. Tak do 100 km spoko, ale na dalsze trasy trzeba coś bardziej komfortowego i pewnego. Ponadto tym razem żona wybiera :biglol:

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, carfit napisał:

może troche masz racji , ale chyba z racji środku , na zewnątrz Velar , jak i prawie każdy RR to muskularny kot. Mi się bardzo podoba :) 

Mnie tez ale moze dlatego takie mam odczucie ze widze w nim wiecej kobiet.Trzaba pamietać ze SVR pewnie dostanie bardziej agresywny pakiet co pewnie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, carfit napisał:

Niby fajny test , ale szkoda że tylko na autostradzie ( niestety polskiej ) . Bo np. nie wiem czy "pierdzi" z wydechu przy redukcji , w górę słyszałem coś tam jest , w dół niestety nie .

 

Obejrzałem kilka filmików i raczej tak symbolicznie pierdzi przy redukcji.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kukson napisał:

Obejrzałem kilka filmików i raczej tak symbolicznie pierdzi przy redukcji.

 

 

Dzięki wielkie za ten film , już chyba wiem czemu nie kupię Jag SVR :) 

Nie ma straszenia ludzi wydechem , jadąc 50km/h ;) :biglol:

Edytowane przez carfit
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, carfit napisał:

Dzięki wielkie za ten film , już chyba wiem czemu nie kupię Jag SVR :) 

Nie ma straszenia ludzi wydechem , jadąc 50km/h ;) :biglol:

 

w nowych modelowo autach już takich pierdów nie uświadczysz

 

ekoterroryści rządzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...