Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden lub sztuczne inny prawdziwe cycki albo inaczej tym którym nie zależy to zwisa a dla tych którzy są w temacie katastrofa.I żeby nie był nie mam nic przeciwko rozwiązaniom jak w RS6 czy AMG ale takie rozwiązanie na niby to profanacja.To już lepiej bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, turdziGT napisał:

Jeden lub sztuczne inny prawdziwe cycki albo inaczej tym którym nie zależy to zwisa a dla tych którzy są w temacie katastrofa.I żeby nie był nie mam nic przeciwko rozwiązaniom jak w RS6 czy AMG ale takie rozwiązanie na niby to profanacja.To już lepiej bez.

No właśnie chce zrozumieć na czym polega ta profanacja? Że dym nie leci ze zderzaka (atrap) tylko smrodzi w asfalt? Nie czepiam się, po prostu nie rozumiem czemu to budzi aż takie negatywne emocje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

To nienawiść Mercedes w C63 i E63 robi to samo zresztą nawet A45 ma chyba też końcówki atrapy.

W Audi R8 też jest, czy Mesiu AMG GT, nawet już w którymś Ferrari kojarzę ze są atrapy.

 

Teraz, Tsunetomo napisał:

No właśnie chce zrozumieć na czym polega ta profanacja? Że dym nie leci ze zderzaka (atrap) tylko smrodzi w asfalt? Nie czepiam się, po prostu nie rozumiem czemu to budzi aż takie negatywne emocje.

 

Nie lubię jak coś udaje coś czym nie jest. Po co to, to bez tych udawanych końcówek nagle byłoby gorsze?

Dla mnie to takie patrzcie jaki mam sportowy wydech, jaki jestem sportowy, choć w sumie to go nie mam. Nic te atrapy nie wnoszą to po co w ogóle one? Jak kupuje sobie łososia to chce zjeść łososia a nie śledzia barwionego na łososia, bo jak będę chciał śledzia to wówczas go sobie kupię

Edytowane przez radekk
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, radekk napisał:

W Audi R8 też jest, czy Mesiu AMG GT, nawet już w którymś Ferrari kojarzę ze są atrapy.

 

Nie lubię jak coś udaje coś czym nie jest. Po co to, to bez tych udawanych końcówek nagle byłoby gorsze?

Dla mnie to takie patrzcie jaki mam sportowy wydech, jaki jestem sportowy, choć w sumie to go nie mam. Nic te atrapy nie wnoszą to po co w ogóle one? Jak kupuje sobie łososia to chce zjeść łososia a nie śledzia barwionego na łososia, bo jak będę chciał śledzia to wówczas go sobie kupię

Ok, czyli chodzi o "kawę bez kofeiny". Przykro, ale wydaje mi się, ze działy marketingu Audi i Mercedesa przyjęły, ze jednak większość Klientów lubi ładne stylizacje zderzaków z wkomponowanymi atrapami, a "purysci" raczej przez ta profanacje z zakupu nie zrezygnują. Zreszta za chwile nie będą mieli alternatywy, choć nawet jeśli to trudno uwierzyć ze można wykluczyć auto z listy zakupowej z takiego powodu. Ktoś tu pisał ze elektryki tez maja atrapy wydechów. 

Swiat się zmienia, motoryzacja tez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turdziGT napisał:

Myślę że nie trzeba być turystą żeby nie widzieć w tym sensu.To już chyba lepiej bez wydechu jak było w latach 90.

Turysta nie musi być purystą ;)

Ja nie mówię ze to ma sens, po prostu mi akurat nie przeszkadza, Wam jak widzę tak. Szanuję odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę mieć wogole wydechu.

W140 czy 124 też nie miały a miały śliczne pupcie.

Mercedes-500E-W124-01-1.jpg.8063bfad89729543778ceb23e83e2892.jpg

Po prostu nie lubię udawania czegoś na siłę i to jeszcze w tak idiotyczny sposób i w takim aucie.

 

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turdziGT napisał:

Ja nie muszę mieć wogole wydechu.

W140 czy 124 też nie miały a miały śliczne pupcie.

Mercedes-500E-W124-01-1.jpg.8063bfad89729543778ceb23e83e2892.jpg

Po prostu nie lubię udawania czegoś na siłę i to jeszcze w tak idiotyczny sposób i w takim aucie.

 

Ładne to :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, Tsunetomo napisał:

większość Klientów lubi ładne stylizacje zderzaków z wkomponowanymi atrapami, a "purysci" raczej przez ta profanacje z zakupu nie zrezygnują.

Bez wydechu można również zrobić ładnie wyglądający zderzak.

 

37 minut temu, Tsunetomo napisał:

choć nawet jeśli to trudno uwierzyć ze można wykluczyć auto z listy zakupowej z takiego powodu.

Niby nie, choć jak tu mnie chcą oszukać to kto wie gdzie jeszcze;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając, a45 / cla czy wszystkie AMG z tej "niższej półki" mają prostokątne końcówki wkomponowane w zderzak. W całości wygląda to ok i chyba okrągłe końcówki nie byłyby tu na miejscu. Mówię tylko o designie. Nie jest to natomiast fake, tzn dymi ze zderzaka a nie spod niego, choć oczywiście rura od silnika jest okrągła, nie prostokątna i to co mnie najbardziej wkurza to, że kończy się na kilka cm przed nakładką w zerzaku. I praktycznie wszystkie obecne AMG maja te prostokątne końcówki wkomponowane w zderzak

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grin napisał:

Odpowiadając, a45 / cla czy wszystkie AMG z tej "niższej półki" mają prostokątne końcówki wkomponowane w zderzak. W całości wygląda to ok i chyba okrągłe końcówki nie byłyby tu na miejscu. Mówię tylko o designie. Nie jest to natomiast fake, tzn dymi ze zderzaka a nie spod niego, choć oczywiście rura od silnika jest okrągła, nie prostokątna i to co mnie najbardziej wkurza to, że kończy się na kilka cm przed nakładką w zerzaku. I praktycznie wszystkie obecne AMG maja te prostokątne końcówki wkomponowane w zderzak

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

Mimo wszystko aż tak mi to nie przrszkadza.Rozumie takie rozwiązanie zwłaszcza jak końcówka wkomponowana jest w zderzak i praktycznie inaczej nie da się tego rozwiązać bo wydech pracuje i to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, aczkolwiek mam wrażenie ze można było to ciut lepiej zrobić. Obecnie gdy spoglądasz od tyłu jest OK, ale gdy spojrzysz pod pewnym kątem zobaczysz pusta przestrzeń. Można to zrobić lepiej, bo C AMG i wyzej tego nie ma.

Nowe baby AMG w topowej wersji ma mieć okrągłe końcówki... liczę, że prawdziwe i że zacznie się jakiś odwrót od tych fejkowych nakładek. :-)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Giechu napisał:

Moim zdaniem to wlaśnie pracujący wydech ladnie wygląda w mocnych autach, dlatego uważam, że końcówki powinny być prawdziwe, ale nieosadzone ciasno w zderzaku

 

producenci tanich aut to rozumieja :thumbup::biglol:

 

2018-Suzuki-Swift-Sport-Rear.thumb.jpg.63704ac71d6eefb93f6f1dd37cabc285.jpg

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Q37 napisał:

Kiedyś może sobie  kupisz prawdziwy samochód;)

 

 

Ja patrzę kto tym jeździ z Tobą na czele to nie dziękuję :)

15 minut temu, Giechu napisał:

Moim zdaniem to wlaśnie pracujący wydech ladnie wygląda w mocnych autach, dlatego uważam, że końcówki powinny być prawdziwe, ale nieosadzone ciasno w zderzaku

Całkowicie się zgadzam.

UPS tego nie było raczej w planie 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Wiecie.. a ja trochę nie rozumiem tego lamentu nad tym, ze końcówki wydechu w dół a na zderzaku atrapa. W czym Wam to przeszkadza? Psuje osiągi? Dźwięk wydechu? Czy po prostu chodzi o to, ze jest inaczej? Rozumiem jeszcze, ze można krytykować emulacje dźwięku z silnika przez głośniki (choć w sumie dla kierowcy jest efekt? Jest) jako coś sztucznego, ale te biedne końcówki wydechu...?

 

No cóż....  jak to mówią są fani i tzw. pseudo fani motoryzacji:P

 

Wydaje mi się, że większość z nas pomimo, że świat próbuje wmówić nam, że udawane jest lepsze, woli nadal klasykę. Ja przynajmniej tak, dlatego tak bardzo cenię sobie prawdziwe jedzenie, prawdziwe picie B) zwłaszcza whiskey, prawdziwe kobiety i prawdziwe samochody czyli te bardziej mechaniczne, a niżeli elektroniczne ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, turdziGT napisał:

Myślę że nie trzeba być turystą żeby nie widzieć w tym sensu.To już chyba lepiej bez wydechu jak było w latach 90.

Ciekawe jak by wyglądał pomiar spalin na drodze przez policję zatrzymanego takiego auta do kontroli? Włoży sonde w maskownice i co ?.......

 

image.png.6c8922f780a8c3af64e0d8c311c392bd.png

 

Wynik mógłby być lepszy niż w rowerze:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, OWOC napisał:

 

No cóż....  jak to mówią są fani i tzw. pseudo fani motoryzacji:P

 

Wydaje mi się, że większość z nas pomimo, że świat próbuje wmówić nam, że udawane jest lepsze, woli nadal klasykę. Ja przynajmniej tak, dlatego tak bardzo cenię sobie prawdziwe jedzenie, prawdziwe picie B) zwłaszcza whiskey, prawdziwe kobiety i prawdziwe samochody czyli te bardziej mechaniczne, a niżeli elektroniczne ;) 

Zaimponowałes mi pozerowi. Zakładam, ze masz garaż pełen klasyków, pijasz tylko single malty od 25 lat w górę, jadasz w restauracjach min 2 gwiazdki Michelin lub to co przyrządzi Twój prywatny kucharz, a Kobiety wybierasz od poziomu super modelka z IQ 180. 

A atrapy rur beeeee, dla plebsu bez gustu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...