Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona myślała jeszcze o białej perle, piękny kolor ale ... to jeden z odcieni szarości, choć ultra jasnej ;) Ostatnio pojawiło się na ulicach strasznie dużo białych samochodów. Mam wrażenie że jest na ten kolor bum jak swego czasu na srebrny.

Tak czy siak żyjemy w czasach gdzie zmiana koloru samochodu trwa 24-48h i można mieć każdy kolor. Więc to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy bum bardziej bym powiedzal ze jest bum za takie kolory jak Nargo Gray czyli szary nie metalik lub ten majtkowy niebieski tez nie metalik z M3.

Mnie sie bardzo podobal Nardo Gray ale ten kolor to 80% nowych RS4 i z tego powodu ciesze sie ze nie wziolem.Reszta wybiera czarny czy daytona gray , ktos tam rzucil sie na sanoma green. Ibis White na razie widzialem moze jedno czy dwa na necie oprocz mojego i to mi sie bardzo podoba bo mimo ze auto maistreemowe to dzieki temu ze w nietypowym kolorze jest bardziej wyjatkowe. Szkoda tylko ze nie bylo w tym wydaniu Sepang Blue bo to byl moj ulubiony kolor ale chyba tez juz sie przejadl skoro og zdjeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdziGT a czemu właściwie Ibis white, a nie Glacier? W Polsce RS4 chyba nawet nie jest oferowane z Ibis, przynajmniej w podstawowych lakierach. A co do Sepang Blue to u nas można wybierać też z palety Audi Exclusive i wówczas pewiie nie ma problemu wybrać lakier jaki się chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba najlepszy moment na zakup RS6 Performance , schodzący model , super wyposażony można kupić za ok 550 tys. brutto w salonie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs6-avant-performance-4-0-tfsi-quattro-tiptronic-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6zpWET.html#0c15a7ff2e

To naprawdę rewelacyjna oferta , natomiast podobnie świetnie wyposażony RS4 ceną zabija niestety :(https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs4-avant-2-9-tfsi-quattro-331-kw-450-km-tiptronic-ID6zLpmk.html#07669a4fce . Naprawdę ich powaliło :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał:

@turdziGT a czemu właściwie Ibis white, a nie Glacier? W Polsce RS4 chyba nawet nie jest oferowane z Ibis, przynajmniej w podstawowych lakierach. A co do Sepang Blue to u nas można wybierać też z palety Audi Exclusive i wówczas pewiie nie ma problemu wybrać lakier jaki się chce

Sorry Glacier mam a nie Ibis :) 

8 minut temu, carfit napisał:

Teraz chyba najlepszy moment na zakup RS6 Performance , schodzący model , super wyposażony można kupić za ok 550 tys. brutto w salonie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs6-avant-performance-4-0-tfsi-quattro-tiptronic-wyprzedaz-rocznika-w-aso-ID6zpWET.html#0c15a7ff2e

To naprawdę rewelacyjna oferta , natomiast podobnie świetnie wyposażony RS4 ceną zabija niestety :(https://www.otomoto.pl/oferta/audi-rs4-avant-2-9-tfsi-quattro-331-kw-450-km-tiptronic-ID6zLpmk.html#07669a4fce . Naprawdę ich powaliło :(

 

No sporo ale wiesz ze jak wejdzie nowe RS6 to pewnie bez 700 nie podchodz :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turdziGT napisał:

No sporo ale wiesz ze jak wejdzie nowe RS6 to pewnie bez 700 nie podchodz :( 

Też tak myśle ,  że cena będzie sie zaczynała od 600k i pewnie lista dodatkowych opcji , bajerów , będzie jeszcze dłuższa i pewnie 900k nie będzie większym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pyzo napisał:

Mega drogo w PL za RS4
W DE max wersja cos kolo 125 tys €

No tak , ale zrób z tego cenę netto , dodaj 18,6% akcyzy , i do tego wszystkiego VAT23% :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Pyzo napisał:

Mega drogo w PL za RS4
W DE max wersja cos kolo 125 tys €

Tej co Carfit wrzucił jeszcze i tak do Max brakuje na pierwszy rzut oka aLe ta cenę ceramika tez winduje.

Ale fak ceny sie troche pozmieniały.Nie pamietam ile B7 kosztowało to co Carfit miał od Leszka ale mysle ze pewnie +/- 400 za nowe ?

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdziGT to co akurat wrzuciłem z RS4 miało ceramikę P+T , po to aby porównać z RS6 Performance , wyposażenie zbliżone , cena niemal identyczna ..... dla mnie kosmos i trochę idiotyzm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pyzo napisał:

Placisz za nowosc :)
Oficjalnie „cennikowo“ RS6 jest jakies 140kPLN a RS6 Perf o 170kPLN drozszy niz RS4

Na dzień dzisiejszy , nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, carfit napisał:

@turdziGT to co akurat wrzuciłem z RS4 miało ceramikę P+T , po to aby porównać z RS6 Performance , wyposażenie zbliżone , cena niemal identyczna ..... dla mnie kosmos i trochę idiotyzm ...

C63S tez od 415 sie zaczyna czyli wyposażone ponad 500. E63S 625K czyli pewnie 750 wyjdzie lekko.To tez sa juz ceny z kosmosu.Najlepiej tu chyba wychodzi BMW z M3 i M5 sa jednak troche tańsze. 

 

 

 

Fajna reklama :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj RS4 całkiem to ładne, z kolei Sonoma Green na żywo jakoś tak niezbyt mi się podoba, dużo większe wrażenie robiła na mnie na zdjęciach, może też że widziałem na RS5 i do tego jakoś nie do końca mi pasowało. Ten lakier bardziej widzę na RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, radekk napisał:

Oglądałem dzisiaj RS4 całkiem to ładne, z kolei Sonoma Green na żywo jakoś tak niezbyt mi się podoba, dużo większe wrażenie robiła na mnie na zdjęciach, może też że widziałem na RS5 i do tego jakoś nie do końca mi pasowało. Ten lakier bardziej widzę na RS4.

 

W temacie RS4. Niezle gifty ma ten silnik zwłaszcza Nm.

 

20180406_203009.thumb.png.41e46ddd2d1c3e6a3d54e8bc6a8935a7.png

 

Ja nie mam najmniejszych wątpliwości że to auto ma sporo później 4 sek do setki mimo że Audi podaje 4.1

Ono idzie jak wściekłe jak na masę i zachowawcze KM/Nm przynajmniej w klasie.Za tydzień zakładam letnie i nie mogę się doczekać aż w końcu zrobię porządny start z procedury.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wiechu100 napisał:

A to widzieliscie? :wub: Mowi sie o 600KM

 

13 godzin temu, Paweł_P napisał:

 

Jakby to miało 500-600 KM + napęd 4x4 + automat to może bym brał ;)

 

19 kwietnia podczas naszej konferencji będzie Polska premiera M5. Przejadę się i zdam relację. Tyle, że co można powiedzieć o aucie po 15 minutowym spacerku po miejskich ulicach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...