Skocz do zawartości

Aliexpress, GearBest itp. - co tam kupujecie?


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

Dla wprawnego oka amatora cudzych rzeczy nawet mikrokamera będzie się rzucać w oczy, kiedyś znajomemu wybili szybę bo na siedzeniu leżała pusta paczka po papierosach marlboro .

 

Nie ma też co wpadać w paranoję bo prędzej zejdzie się z nerwów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, markos007 napisał:

nagranie nie moje ale jakoś mam jak na nagraniu, dzisiaj postaram się zrzucić swoje nagranie :)

Świetny film ;)

Czekam na Twój, wrzuć przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Korton napisał:

Przyszedl odkurzacz Xiaomi vacuum cleaner 2, sprawdza sie swietnie - szkoda, ze dopiero teraz go nabylem

ile z ciekawości kosztował ? Skąd brałeś ? też o tym myślę bo już mam dość latania z odkurzaczem przy dzieciakach a non stop trzeba odkurzać, i tak do zajeb....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antikos napisał:

ile z ciekawości kosztował ? Skąd brałeś ? też o tym myślę bo już mam dość latania z odkurzaczem przy dzieciakach a non stop trzeba odkurzać, i tak do zajeb....

1550, tyle ze kupiony w Polsce - europejska wersja od goscia co zamówił kilka sztuk. Fajna sprawa, musisz zadbac jedynie by jakis kabli, plecakow/torebek nie bylo na podlodze, wychodzisz z domu, uruchamiasz i za 30 min posprzatane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2018 o 20:13, Aga napisał:

Czekam na Twój, wrzuć przy okazji :)

nagranie z nocy, trzeba wziąć poprawkę na to że yt trochę zjeżdża z jakością + szybka w aucie mogłabyś nie do końca czysta ;)

wrzucę jeszcze nagranie za dnia

 

jednak kompresja na yt powoduje, że jakoś jest tragiczna w porównaniu do oryginalnego nagrania. Nie wiem w jaki sposób wrzucić film 1:1 :P

Edytowane przez markos007
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2018 o 11:46, antikos napisał:

ile z ciekawości kosztował ? Skąd brałeś ? też o tym myślę bo już mam dość latania z odkurzaczem przy dzieciakach a non stop trzeba odkurzać, i tak do zajeb....

Masz przewagę dywanów czy powierzchni utwardzonej (panele płytki)? Bo jak nie potrzebujesz mopowania to lepiej kupić 1-gen. Ja mam od roku i sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, markos007 napisał:

Nie wiem w jaki sposób wrzucić film 1:1 :P

Załącznik do posta nie wchodzi?

 

Czekam na następne promocje, bo chyba mi się podoba ;)

W dniu 10.12.2018 o 13:57, Korton napisał:

za 30 min posprzatane :)

To musi nieźle zapierniczać :blink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markos007 napisał:

wchodzi, wrzucając film na yt po prostu jakoś strasznie się pogarsza, a widzę że niektórym udaje się wrzucić jakość 1:1 z nagrania :)

Załącznik bez YT, bezpośrednio na The Forum ;)

Aczkolwiek nie wiem, czy to coś zmienia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 godzin temu, Aga napisał:

To musi nieźle zapierniczać :blink:

 

 

Nie precyzyjnie to może określiłem, jedną kondygnację 30 min, więc w moim przypadku razy 2 trzeba liczyć. Pod 40 m2 schodzi mu coś lekko ponad 30 min (salon z kuchnia).

W dniu 11.12.2018 o 13:14, przymar napisał:

Masz przewagę dywanów czy powierzchni utwardzonej (panele płytki)? Bo jak nie potrzebujesz mopowania to lepiej kupić 1-gen. Ja mam od roku i sobie chwalę.

Na pierwszej najczęściej używanej kondygnacji nie mam dywanów i zależało mi na mopowaniu - świetnie się to sprawdza jako przetarcie podłogi z kurzu, jakiejś zaschniętej plamy to po jednym przejechaniu nie wyczyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i pierwszy raz zawiodłem się na Ali. 2 zestawy zabawek zamówione na początku listopada i niestety jeden z nich który miał być głównym prezentem dla syna nie doszedł. Pierwszy zestaw był po 2 tygodniach. Niestety ale muszę chyba jutro szukać prezentu zastępczego :facepalm:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukasdraz napisał:

No i pierwszy raz zawiodłem się na Ali. 2 zestawy zabawek zamówione na początku listopada i niestety jeden z nich który miał być głównym prezentem dla syna nie doszedł. Pierwszy zestaw był po 2 tygodniach. Niestety ale muszę chyba jutro szukać prezentu zastępczego :facepalm:

Odpowiedź masz post wyżej.

Ja niestety też wciąż czekam na szczoteczki, o których pisałem w tym wątku 12 listopada.

Jak poczekam trochę dłużej, to zacznę zamawiać dla zasady setki dupereli po 0,50$. Dostawa jest dotowana przez CHRL, a nasz UC wraz z Pocztą się posikają ze szczęścia, że mają tyle powierzchni magazynowej zaj. po sufit.

Ostatnio umawianie się na akcje protestacyjne w Internecie stało się modne (vide L4 różnych grup zawodowych), więc myślę, że i ten rodzaj protestu może przynieść spodziewany skutek. Albo zaczną to pchać do odbiorcy, albo do nadawcy (bo ludzie nie będą odbierać). Tak, czy inaczej udławią się tą żabą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...