Skocz do zawartości

Biały Lanos WRX 265 z Gdańska


faza20

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, svavo napisał:

Mógłbyś zdradzić gdzie kupiłeś takie bajeranckie dywaniki? ;)

To żadna tajemnica, zamawiałem tu:

http://www.4mat.com.pl/dywaniki_welurowe/exclusive/

Gdzieś na forum znalazłem polecenie tego sklepu i sam mogę też ich polecić.

 

W standardowej ofercie nie ma takiej kolorystyki jak chciałem antracytowy dywanik z antracytowym obszyciem i czerwoną nicią ale dogadałem szczegóły telefonicznie i mam jak wymyśliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć, że furka wciąż cieszy i ma sie tylko lepiej mimo przybywającego przebiegu:yahoo:

Parametry chyba powinny zadowalać;) 

Ładnie lanos sie prezentuje na tych kołach:), no i tak patrze że biały to jedyny kolor gdzie "lexusy" jako tako wyglądają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje sti się wstydzi

Tu absolutnie nie ma się czego wstydzić bo prowadzeniem, zawiasem, napędami, hamulcami i napompowanymi nadkolami Twoje STI bije mojego WRXa na głowę. :-(

 

Daltego następne będzie u mnie właśnie STI ale już MY15 (no chyba, że coś mi się pozmienia).

 

Dokładnie umyłem, wyglinkowałem i nawoskowałem Lanosa. Taki świecący to chyba od nowości nie był, teraz czekam na deszcz :-)

7ef54b043d04d368cd78278a88a61c7b.jpge98ceeb5b6bfd57900e7068b2ba62f51.jpg4d08cd8ed2ec0478c6484b0ec5006904.jpg

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stało się, od teraz świat już nigdy nie będzie taki sam :) 

Wykupiłem indywidualne szkolenie z doskonalenia techniki jazdy samochodem z elementami jazdy sportowej na Autodromie Pomorze w Pszczółkach.

Była jazda na płytach poślizgowych, nadsterowność, podsterowność, slalomy, jazda po okręgu i wreszcie jazda po torze.

Do tej pory byłem przekonany, że WRX jest stworzony do jazdy po górskich serpentynach ale teraz śmiem twierdzić, że na torze jest jeszcze lepiej :D:D:D

Przejechałem 67km przy średnim spalaniu 27l/100km :)

oh1vTO8.jpg?1

CKWMHn1.jpg?1

WKVnDzA.jpg?1

MGWlTV6.jpg?1

IJFR6Cp.jpg?1

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz będziesz tęsknić już po kilku dniach za "swirowaniem" na torze ;-) 

Spalanie mozna powiedzieć delikatne jak na tor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby moje spalanie na torze chociaż trochę się zbliżyło do tej liczby :) . Ale też przy takiej jeździe bardziej szkoleniowej, to auto ma lżej.

Ostrożnie, bo jazda torowa silnie uzależnia :) .

Teraz dużo podobnych ośrodków ogłasza promocje na szkolenia, wolne treningi itp. (sezon wakacyjny...), trzeba korzystać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2017 o 05:40, blackphoenix1212 napisał:

Gdybyś kiedyś sprzedawał, to ustawiam się w kolejce - strona wizualna i poziom opieki technicznej -  mistrzowski :)

 

 

Jeszcze trochę zostanie ze mną ale będę pamiętał o propozycji.

Bardzo miło przeczytać taką opinię - dziękuję.

Co do stanu wizualnego mam jeszcze kilka rzeczy do dopieszczenia ale to już bardziej pedantyzm niż potrzeba.

 

 

10 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Te zdjęcia odczarowują "wąską" budę :wub:

 

Co masz na myśli pisząc odczarowują? Czyli jest OK?

 

 

W zeszłym tygodniu odwiedziłem lotnisko w Borsku w trochę innym celu niż inni Subaromaniacy.

 

Moje Subaru i Ja :)

n3DLHM0.jpg?1

 

Ja i moje Subaru

3xBs2fQ.png?1

 

A tutaj już tylko Subaru

7rnCZ1Y.jpg?1

 

LZerPOh.jpg?1

 

JNvzJ6O.jpg?1

 

kffZnb1.jpg?1

 

I widoki jakie miałem okazję podziwiać z wysokości około 700m nad ziemią

RORTqJt.png?1

 

Jutro wymiana oleju, pozostaję przy Millersie 5W40 NT+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktem jest ze 18" robią robotę. A co do paralotni, to polecam kurs :) polecieć samemu - niezapomniane wrażenie.

 

@faza20, skoro już wiesz jak trafić do Borska, to rozumiem, że jedziemy razem na najbliższą pojeżdżawkę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maver napisał:

A co do paralotni, to polecam kurs

 

Zastanawiałem się nawet nad tym ale odpuściłem bo nie mogę robić wszystkiego. Z zainteresowań to mam już Córkę, motocykl, rower MTB, szosę, bieganie, basen, wspinaczkę, narty a ostatnio zacząłem sklejać model i ledwo ogarniam się z czasem.

 

3 godziny temu, maver napisał:

jedziemy razem na najbliższą pojeżdżawkę?

 

Po ocenie wizualnej wydaje mi się, że stan nawierzchni na tym lotnisku jest dramatyczny (szkoda auta) ale mogę się mylić. Ostatnia wizyta na pszczółkach zdecydowanie zachęciła mnie do trochę szybszej jazdy więc nie wykluczam takiej opcji.

 

A ze spraw bieżących przy przebiegi 106 400 km Lanos dostał świeży olej Millers 5W40 NT+ wraz z filtrem oleju, nowy filtr powietrza i kabinowy oraz łącznik stabilizatora prawy przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 2.09.2017 o 10:36, tomekmix napisał:

Świetnie się to czyta , czekam na kolejne wątki tematu :) 

 

Dziękuję i proszę bardzo, kolejna porcja informacji o moim Lanosie i naszym życiu, kolejny urlop i kolejny wyjazd jest już za nami.


Tym razem na wakacje wybraliśmy się z Gdańska w okolice Zilonej Góry, później Karpacz aż ostatecznie zawitaliśmy do Wrocławia.
Przez 2 tygodnie przejechaliśmy ok. 1800km ze średnim spalaniem 11,6 l/100km przy w pełni załadowanym aucie z trzema osobami na pokładzie oraz trzema rowerami na dachu, poruszaliśmy się z dozwolonymi prędkościami z dużą ilością wyprzedzania na drogach podmiejskich. Na powyższym dystansie dolałem ok. 200ml oleju aby utrzymać poziom MAX.

Lanos już po raz kolejny dostarczył nam wielu pozytywnych emocji, szczególnie na górskich, wąskich i krętych drogach spisywał się rewelacyjnie - zero problemów (już zaczynam się przyzwyczajać do tej bezawaryjności :) )

Poniżej jak zwykle fotorelacja z krótkim opisem.

 

W okolicach Zielonej Góry, na terenie byłej jednostki wojskowej w miejscowości Babimost odkryłem wielką kałużę, pstryknąłem więc klika zdjęć statycznych ...

cE8UKxS.jpg?1

 

8ZYT29Z.jpg?1

 

oPJ9iYa.jpg?1

 

f5ieVsC.jpg?1


... i kilka dynamicznych (są to wykadrowane screeny filmu z GoPro wiec jakość marna)

AOMQQ1b.jpg?1

 

OEtKjFQ.jpg?1

 

hbpQLdn.jpg?1

 

cTShrN3.jpg?1

 

w Wolsztynie odwiedziliśmy parowozownię

jjvn4xP.jpg?1

 

poźniej udaliśmy się do Karpacza,

5FfUEOm.jpg?1

 

gdzie trochę pośmigałem na 2 kołach

DYJdTfW.jpg?2

 

7cm8hKe.jpg?1

 

zawitaliśmy też do Świeradowa Zdroju aby odwiedzić "Singltrek pod Smrkem" - miejscówkę polecam każdemu amatorowi MTB

3FVMyJ0.jpg?1

 

BGw8vej.jpg?1

 

6ROegBv.jpg?2

 

a w drodze do skalnego miasta w Czechach postanowiłem w pięknych okolicznościach przyrody zatzymać się na chwilę aby podziwiać widoki

s7L2wa9.jpg?1

w drodze powrotnej też było na co popatrzeć

jFBkwN8.jpg?1

 

Fb1r32T.jpg?1

 

sGuNaGq.jpg?1

 

w Harrachowie chciałem podjechać pod zeskok skoczni mamuciej ale na oko Lanos ma za mały kąt natarcia więc odpuściłem :) 

zeXC5oh.jpg?1

 

ale już na stok narciarski udało się wjechać, wprawidzie asfaltową drogą ale zawsze :)

MG3kpqn.jpg?1

 

Niestety nie obyło się bez szkody bo źle zamocowany rower zsunął mi się z bagażnika i porysował dach :( no ale tragedii nie ma.

Cja9MF1.jpg?1

 

Trochę fotostory się z tego zrobiło ale mam nadzieję, że chociaż przekonam niedowiarków, że Subaru WRX jak najbardziej nadaje się na rodzinne wozidło.

Edytowane przez faza20
  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś, dzięki inspiracji od dr.elich zamontowałem short shifter.
Aż się dziwię dlaczego takiego nie ma w standardzie bo działa to przekozacko, biegi wchodzą jak w kierownicy od Playstation.
Czy taki „bajer” może mieć negatywny wpływ na skrzynię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...