Skocz do zawartości

Biały Lanos WRX 265 z Gdańska


faza20

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, thomson0073 napisał:

Ooo znajoma okolica... chyba na śląskich spotkaniach o tym pisaliście. :)

 

Tak, w spotkaniach śląskich można znaleźć pełny program wypadu i lepszej jakości zdjęcia innych uczestników :).

 

16 godzin temu, thomson0073 napisał:

Chciałem być z Wami, ale walczyłem z nierówną pracą Legasia... i jak się okazało czujnik wałka rozrządu psocił. 

 

Mam nadzieję, że następnym razem uda Ci się przyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@MPL co tam się z Białym Lanosem dzieje?

W wątku lokalnym widzę, że nadal go masz i nawet jakieś foty na zregenerowanych felgach się pojawiły a tu cisza :(

Co tam jeszcze porobiłeś?

W każdym razie Lanos doczekał się u mnie następny - można by powiedzieć, że nabyłem jego "babkę" :D

 

Niebieska Strzała - Impreza Turbo 4WD <<RS>> nr 185/325 czyli GC8 GT z Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, faza20 napisał:

W każdym razie Lanos doczekał się u mnie następny - można by powiedzieć, że nabyłem jego "babkę" :D

 

Niebieska Strzała - Impreza Turbo 4WD <<RS>> nr 185/325 czyli GC8 GT z Gdańska

 Nie wytrzymałeś bez Subaru za długo:D. Faktycznie od razu parę generacji się cofnąłeś - super wygląda, rozumiem, że to taki klasyk do przywrócenia możliwie idealnej kondycji i w sumie dożywotniego używania rekreacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, faza20 napisał:

@MPL co tam się z Białym Lanosem dzieje?

W wątku lokalnym widzę, że nadal go masz i nawet jakieś foty na zregenerowanych felgach się pojawiły a tu cisza :(

Co tam jeszcze porobiłeś?

 

Ostrzegałem lojalnie kupując Lanosa, że nie mam za dużej weny do pisania i jeszcze mniejszy talent do robienia zdjęć:). To w połączeniu z lenistwem wrodzonym mocno ogranicza szanse na jakąś większą aktywność w tym temacie:blush:. Na szczęście koledzy z lokalnego wątku dokumentują większość godnych uwagi wyjazdów i itp. Ale przywołany do tablicy obiecuję się zmobilizować bardziej i równolegle tutaj coś od siebie dodawać.

 

Co do Białego Lanosa to mam go oczywiście nadal. Felgi postanowiłem przy okazji zakupu nowych opon letnich zregenerować (zmieniłem na Michelin Pilot Sport 4 - polecam jakby co, przynajmniej w przypadku moich, wyłącznie drogowych zastosowań). Dumałem nad kolorem, rozważając różne od złotych, przez różne grafity do czarnych, ale ostateczne padło na tzw. chrom shadow. I chyba nieźle wyszło, może tylko mogłyby być nieco bardziej matowe.

 

Z innych kwestii to raczej tylko eksploatacyjne sprawy i naprawy różne się zdarzały. Miałem trochę perturbacji z lampą jedną zwłaszcza, musiała być w efekcie demontowana ze dwa razy wraz ze zderzakiem i w efekcie się mocno przedni zderzak "odpasował". Więc następna planowana zmiana to wymiana zderzaka, bo aktualnego się już za bardzo nie da przywrócić do w pełni akceptowalnego stanu. 

 

Naprawiłem też klimę, o której rozmawialiśmy dawno temu telefonicznie - okazało się, że osuszacz był nieszczelny i musiałem go ostatecznie wymienić.

 

No i hamulce wróciły przymusowo nieco do bardziej oryginalnego formatu, bo zaczęły "bić" mocno.

 

Ogólnie WRX ma u mnie spokojne życie i głównie rekreacyjne zastosowania, bo się nie mogę do dziś rozstać z wolnossącą wersją Lanosa, która w efekcie mi nadal za daily służy:D. W efekcie WRX robi w porywach około 2-3 tys. przebiegu rocznie:).

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie wytrzymałeś bez Subaru za długo. Faktycznie od razu parę generacji się cofnąłeś - super wygląda, rozumiem, że to taki klasyk do przywrócenia możliwie idealnej kondycji i w sumie dożywotniego używania rekreacyjnego.

Dokładnie taki jest plan na mojego GT-ka jak napisałeś. Czy dożywotnio to jednak nie wiem bo mam jeszcze jedno motoryzacyjne marzenie z H6 i to nie pod maską do spełnienia ale może do tego czasu wybuduje dodatkowy garaż i oba sie zmieszczą.

Dzieki za realcję słowną, czekam na zdjęciową - szczególnie mnie te felgi interesują - należała im się regeneracja.

No i cieszę się, że Lanos trafił w dobre ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, faza20 napisał:

Czy dożywotnio to jednak nie wiem bo mam jeszcze jedno motoryzacyjne marzenie z H6 i to nie pod maską do spełnienia ale może do tego czasu wybuduje dodatkowy garaż i oba sie zmieszczą.

 

Nie znam na pojazdach bezmaskowych kompletnie ale Google mi podpowiada jako jedyne H6 nie w samochodzie Gold Winga - na to faktycznie dodatkowy garaż będzie potrzebny:).

17 godzin temu, faza20 napisał:

Dzieki za realcję słowną, czekam na zdjęciową - szczególnie mnie te felgi interesują - należała im się regeneracja.

Po najbliższym myciu uzupełnię relację również w tym zakresie;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MPL napisał:

Nie znam na pojazdach bezmaskowych kompletnie ale Google mi podpowiada jako jedyne H6 nie w samochodzie Gold Winga - na to faktycznie dodatkowy garaż będzie potrzebny:).

 

W moim wymarzonym pojeździe H6 jest w bagażniku a pod maską jest bagażnik ;)

 

2073321381_Screenshot2021-08-17at14_49_33.thumb.png.fe1f2fecd8daefb07e21d7f2ebbf2f99.png 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, faza20 napisał:

 

W moim wymarzonym pojeździe H6 jest w bagażniku a pod maską jest bagażnik ;)

 

2073321381_Screenshot2021-08-17at14_49_33.thumb.png.fe1f2fecd8daefb07e21d7f2ebbf2f99.png 

 

 

Ups, o tym znaczeniu "nie pod maską" nie pomyślałem:facepalm:. No i Twoje zainteresowanie motocyklami mnie zmyliło. Ale tym bardziej garażu będzisz potrzebował:D.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...