Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Strona 18

 

Plejady już za 82 dni...

 

Dostaję jakieś zapytania o te nieszczęsne gaśnice, więc żeby temat podsumowac i zamknąć - kto chce sobie przygotować regulaminową gaśnicę na Plejady, zgodnie z tym, co pisał wyżej @@Than_Junior, niech uderza na PW geograficznie do:

@@beben - Warszawka i okolice

@@Premo - Śląsk

@@chojny - Poznań

@@Primi - Trójmiasto

@@carfit albo @@ALEX - okolice Krakowa

@@Maras - Dzierżoniów

Cała Polska to nie jest, ale jak będziecie mieli za daleko, to spytajcie - kogoś Wam znajdę ;)

 

@@Aga - podwiesisz to na początku strony? :D

 

 

 

 

 

używa się, np. w bojowych wozach piechoty, czołgach itp. - czyli tam, gdzie nie liczy się szkodliwość dla środowiska, ale skuteczność ;) ale z tego, co wiem, np. Abramsy w US Army mają wymieniany (albo już wymieniony) czynnik gaśniczy na jakiś mniej toksyczny. ok, kończę OT i mam nadzieję, że Moderatornia posta mi nie skasuje ;)

Aaaaa, rozumiem. Ale nadal ciekawi mnie czego w motor sporcie używają najczęściej. Poszperam, a jak znajdę to nie omieszkam się tym tutaj podzielić, bo widzę że temat się dosyć przyjął i ludzie spragnieni :D

 

 

 

Spoko Spoko ja tez jestem na bieżąco "Regulamin wraz ze zmianami i aneksami oraz załącznikami do aneksów" mam opanowany i nawet cały czas wożę ze sobą ba nawet w "kibelku" na ścianie mam rozklejony, A co do gaśnic.... przestarzała technologia teraz mgła wodna jest na topie ...

Jak ktoś z nowych będzie chciał nowocześnie, to i mgiełkę zrobimy :P

 

Jak sporo wiary ze Szczecina w tym wątku... :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję jakieś zapytania o te nieszczęsne gaśnice, więc żeby temat podsumowac i zamknąć - kto chce sobie przygotować regulaminową gaśnicę na Plejady, zgodnie z tym, co pisał wyżej @@Than_Junior, niech uderza na PW geograficznie do:

@@beben - Warszawka i okolice

@@Premo - Śląsk

@@chojny - Poznań

@@Primi - Trójmiasto

@@carfit albo @@ALEX - okolice Krakowa

@@Maras - Dzierżoniów

Cała Polska to nie jest, ale jak będziecie mieli za daleko, to spytajcie - kogoś Wam znajdę ;)

 

@@Aga - podwiesisz to na początku strony? :D

 

 

 

 

 

używa się, np. w bojowych wozach piechoty, czołgach itp. - czyli tam, gdzie nie liczy się szkodliwość dla środowiska, ale skuteczność ;) ale z tego, co wiem, np. Abramsy w US Army mają wymieniany (albo już wymieniony) czynnik gaśniczy na jakiś mniej toksyczny. ok, kończę OT i mam nadzieję, że Moderatornia posta mi nie skasuje ;)

Aaaaa, rozumiem. Ale nadal ciekawi mnie czego w motor sporcie używają najczęściej. Poszperam, a jak znajdę to nie omieszkam się tym tutaj podzielić, bo widzę że temat się dosyć przyjął i ludzie spragnieni :D

 

 

 

Spoko Spoko ja tez jestem na bieżąco "Regulamin wraz ze zmianami i aneksami oraz załącznikami do aneksów" mam opanowany i nawet cały czas wożę ze sobą ba nawet w "kibelku" na ścianie mam rozklejony, A co do gaśnic.... przestarzała technologia teraz mgła wodna jest na topie ...

Jak ktoś z nowych będzie chciał nowocześnie, to i mgiełkę zrobimy :P

 

Jak sporo wiary ze Szczecina w tym wątku... :rolleyes:

no ba, bo nawet [you] chciałby żeby było nie daleko w tym roku ... na Plejady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taka kara to nagroda :biglol::P;)

 

....no tak to się nazywa połączenie  "czegoś przyjemnego z pożytecznym"... ;):biglol:

 

....żeby "Wilk był syty i Owca cała".. czy coś w tym rodzaju... :hi: ..... :biglol: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ... Baran cały i Wilczyca syta ... :twisted::mrgreen:

 

...nie nie....Tego nie odwracamy..... :P .... :biglol:

 

 

Jak ktoś z nowych będzie chciał nowocześnie, to i mgiełkę zrobimy :P

 

 

...a wiesz ,że tu mnie rozbawiłeś.... ;) ...........dobre...... :biglol:,......."będzie Pan zadowolony"...... :biglol: :biglol: :biglol:

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dla nas tak, ale my przecież przeczytaliśmy Regulamin wraz ze zmianami i aneksami oraz załącznikami do aneksów, ale thomson0073 pewnie nie, więc może tego nie wiedzieć
 

mahu - co Ty się tak thomosona uczepiłeś :P 

 

no ba, bo nawet thomson0073 chciałby żeby było nie daleko w tym roku ... na Plejady

Po co mam chcieć jak przecież wiem :P hłe hłe hłe, nawet Wam zdjęcie wrzuciłem. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Barteq, ale Ty szybki jesteś :o

 

 

Myślałam, że nikt nie zauważy, że edytowałam posta ;):mrgreen:

 

 

...a jednak...;) 

 

 

Co raz bliżej do Plejad 0 Cytuj Multi cytowanie

 

....zaraz będzie połowa marca...święta... potem majówka...i Plejady....:)

 

więc na prawdę to będzie za moment...:)  

 

 

@Maras - Dzierżoniów

 

...no to ja już do Marasa pędzę po "Duuużą gaśnice", bo nie chcę być zdyskwalifikowany....  :biglol:  :biglol:  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@Barteq, ale Ty szybki jesteś :o

 

 

Myślałam, że nikt nie zauważy, że edytowałam posta ;):mrgreen:

 

...a jednak...;)

Co raz bliżej do Plejad 0 Cytuj Multi cytowanie

....zaraz będzie połowa marca...święta... potem majówka...i Plejady....:)

 

więc na prawdę to będzie za moment...:)

@Maras - Dzierżoniów

...no to ja już do Marasa pędzę po "Duuużą gaśnice", bo nie chcę być zdyskwalifikowany.... :biglol::biglol::biglol:

U Marasa, tylko koce gaśnice, ręcznie wyszywane z brokatem wesolutkim krótko moczonym w wiskozie poobiedniej. Na Tur-Ter jak znalazł. Mniam mniam mniam
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U Marasa, tylko koce gaśnice, ręcznie wyszywane z brokatem wesolutkim krótko moczonym w wiskozie poobiedniej. Na Tur-Ter jak znalazł. Mniam mniam mniam .

 

 

....tak tez słyszałem...:) - zamówił również dużą ilość  "mgiełki"...więc nic tylko jechać i brać aby dla Wszystkich starczyło.... :coffee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dostaję jakieś zapytania o te nieszczęsne gaśnice, więc żeby temat podsumowac i zamknąć - kto chce sobie przygotować regulaminową gaśnicę na Plejady, zgodnie z tym, co pisał wyżej @Than_Junior, niech uderza na PW geograficznie do:

 

Chyba sobie jaja robicie z tymi gaśnicami: nie dość, że jestem kiepskim kierowcą, przytyłem 5 kg to mam jeszcze do wolnegossaka wrzucać 7 kg w postaci gaśnicy?!

W życiu: 250 ml wystarczy żeby dostać zwrot za auto z AC B)  ;) 

 

P.S. I kupiłem felgi o 2 kg lżejsze od seryjnych ... Zastanawiam się nad azotem do opon :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dostaję jakieś zapytania o te nieszczęsne gaśnice, więc żeby temat podsumowac i zamknąć - kto chce sobie przygotować regulaminową gaśnicę na Plejady, zgodnie z tym, co pisał wyżej @Than_Junior, niech uderza na PW geograficznie do:

 

Chyba sobie jaja robicie z tymi gaśnicami: nie dość, że jestem kiepskim kierowcą, przytyłem 5 kg to mam jeszcze do wolnegossaka wrzucać 7 kg w postaci gaśnicy?!

W życiu: 250 ml wystarczy żeby dostać zwrot za auto z AC B)  ;)

 

P.S. I kupiłem felgi o 2 kg lżejsze od seryjnych ... Zastanawiam się nad azotem do opon :rolleyes:

 

Skoro tak liczysz wszystkie kilogramy to może lepiej napompuj koła helem? Wodór niby lżejszy, ale jak wiadomo i nieco bardziej wystrzałowy :rolleyes:

A ja mam nadzieję, że i w tym roku uda mi się na standardowej gaśnicy przejść przez badania, tylko jak wiadomo z tego powodu z założenia doliczają taryfy na każdej próbie...

Z drugiej strony-kusi mnie nieco gaśnica śniegowa-w zasadzie wygląda na całkiem rozsądną propozycję.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak liczysz wszystkie kilogramy to może lepiej napompuj koła helem? Wodór niby lżejszy, ale jak wiadomo i nieco bardziej wystrzałowy

 

 

Przy wodorze sprawa gaśnicy wydaje się już też nieistotna :)

 

 

A ja mam nadzieję, że i w tym roku uda mi się na standardowej gaśnicy przejść przez badania, tylko jak wiadomo z tego powodu z założenia doliczają taryfy na każdej próbie..

 

 

To teraz wiem dlaczego mam takie kiepskie czasy ...

 

 

Z drugiej strony-kusi mnie nieco gaśnica śniegowa-w zasadzie wygląda na całkiem rozsądną propozycję.

 

 

post-3946-0-62979100-1457272213_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...