Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nic się nie pospieszyla Pani moderator. Avangarda pierwsze toasty wznosi w środę

Miałem na myśli podawanie ilości dni-zawsze to było razem z numerem strony na początku strony, ale co tam, chyba nie znam się :D

 

 

Robię to na co mam ochotę, a że miałam ochotę na ... numerek, to tak wyszło :mrgreen:  ;)

 

Rozumiem, szczerość cenię ponad wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze nie było zagadek fotograficznych określających miejsce zlotu. Jak [you] wie to pewnie wszyscy już wiedzą

Hahaha znowu zaczyna. Zdjęcie miejsca zlotu...post-23450-0-26122600-1456935876_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko, że zrobione w nocy. Hłe hłe hłe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy SIP będzie chciał utrzymać poziom zeszłorocznych Plejad, jeśli chodzi o "wypasione miejsce zakwaterowania"?

Czy też będzie powrót do miejsca bardziej przystępnego, a przez to koszt całej imprezy będzie mniejszy niż rok temu w Arłamowie?

Sporo osób zwracało w tamtym roku na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy SIP będzie chciał utrzymać poziom zeszłorocznych Plejad, jeśli chodzi o "wypasione miejsce zakwaterowania"?

Czy też będzie powrót do miejsca bardziej przystępnego, a przez to koszt całej imprezy będzie mniejszy niż rok temu w Arłamowie?

Sporo osób zwracało w tamtym roku na to uwagę.

 

Ja, mimo że Arłamów mi się bardzo podobał, myślę że tym razem będzie powrót do tradycji. Czyli do rozbicia na kilka hoteli. W zeszłym roku parę osób ponarzekało (a jakże, przecież to obowiązek  :biglol:  ) na koszty, zobaczymy na co w tym roku będą biadolić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe, czy SIP będzie chciał utrzymać poziom zeszłorocznych Plejad, jeśli chodzi o "wypasione miejsce zakwaterowania"?

Czy też będzie powrót do miejsca bardziej przystępnego, a przez to koszt całej imprezy będzie mniejszy niż rok temu w Arłamowie?

Sporo osób zwracało w tamtym roku na to uwagę.

 

Ja, mimo że Arłamów mi się bardzo podobał, myślę że tym razem będzie powrót do tradycji. Czyli do rozbicia na kilka hoteli. W zeszłym roku parę osób ponarzekało (a jakże, przecież to obowiązek  :biglol:  ) na koszty, zobaczymy na co w tym roku będą biadolić ;) .

 

Ja nie narzekałem, bardzo mi się podobało... Moja Partnerka chciała jechać do Arłamowa, więc było 2w1, prezent urodzinowy Arłamów dla Niej i Plejady :) lepiej być nie mogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zobaczymy na co w tym roku będą biadolić ;) .

Na to co zazwyczaj:

1. że daleko :P

2. że nie będą wszyscy w jednym hotelu :rolleyes:

3. że zimno (maj) ;)

4. że wieje :mrgreen:

5. że pada :P

6. że Plejady za krótkie -_-

7. że ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za punkt nr 6 usprawiedliwiam :biglol:

Zawsze można przyjechać wcześniej i wyjechać później, wtedy robią się całkiem długie ;)

 

 

No i widzisz co się dzieje... za parę lat trzeba będzie rezerwować sobie 2 tygodnie... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz co się dzieje... za parę lat trzeba będzie rezerwować sobie 2 tygodnie... :rolleyes:

 

...no tak o tym rozmawialiśmy rok temu.... :biglol:

 

zobaczymy na co w tym roku będą biadolić ;) .

Na to co zazwyczaj:

1. że daleko :P

2. że nie będą wszyscy w jednym hotelu :rolleyes:

3. że zimno (maj) ;)

4. że wieje :mrgreen:

5. że pada :P

6. że Plejady za krótkie -_-

7. że ...

 

 

...jedno co było fajne...w Wiśle ....impreza wcześniaków ...na świeżym powietrzu... :) - i tak było miło że "reset murowany"... :biglol:  :biglol:  :biglol:

...większość przyznała ostatnio , że plener służy Wszystkim...i tego zabrakło w Arłamowie...

 

 

 

 

a impreza końcowa... jak "Gala MTV"... ;) - i trochę zabrakło... drewnianych ławek...plastikowych kubków.... "klejącej się po kilku godzinach podłogi"... :biglol:      i pełnego luzu Wszystkich uczestników..... :dance:

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i widzisz co się dzieje... za parę lat trzeba będzie rezerwować sobie 2 tygodnie... :rolleyes:

 

...no tak o tym rozmawialiśmy rok temu.... :biglol:

 

zobaczymy na co w tym roku będą biadolić ;) .

Na to co zazwyczaj:

1. że daleko :P

2. że nie będą wszyscy w jednym hotelu :rolleyes:

3. że zimno (maj) ;)

4. że wieje :mrgreen:

5. że pada :P

6. że Plejady za krótkie -_-

7. że ...

 

 

...jedno co było fajne...w Wiśle ....impreza wcześniaków ...na świeżym powietrzu... :) - i tak było miło że "reset murowany"... :biglol:  :biglol:  :biglol:

...większość przyznała ostatnio , że plener służy Wszystkim...i tego zabrakło w Arłamowie...

 

 

 

 

a impreza końcowa... jak "Gala MTV"... ;) - i trochę zabrakło... drewnianych ławek...plastikowych kubków.... "klejącej się po kilku godzinach podłogi"... :biglol:      i pełnego luzu Wszystkich uczestników..... :dance:

 

Jak dla mnie, podkreślam leszczyk pierwszy raz na Plejadach, impreza wcześniaków w Arłamowie jest chyba najmilszym wspomnieniem :)

Mimo, że nie mam predyspozycji do integracji, ale naprawdę było mega miło... Bardzo fajną atmosferę zrobili Pan Użytkownik "dzioba" i jego Małżonka..

przepraszam, mam nadzieję że Państwa nie uraziłem, bo w zasadzie nie wiem, jak się zwracać na "forum"... Normalne rozmowy i te sery ;) było bardzo, bardzo miło.. za co dziękuję. Co do imprezy ostatkowej może faktycznie zbyt sztywno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunlop@ bardzo milo ze się podobało i dziękuje za uznanie w swoim i małżonki. Przypomnę jeszcze ze guma tez nieźle tez palce moczył w organizacji.

 

Szkoda ze nie całkiem pamiętam jak się skończyło ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda ze nie całkiem pamiętam jak się skończyło ;(

Skończyło się u Was w pokoju :D

 

Około 8 rano ;)

Tak, jeszcze po drodze jakiś kosz mnie zaatakował, ale to już inna historia...

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie całkiem pamiętam jak się skończyło ;(

 

Nie Ty jeden... ;) ....pamiętam, że z Beavisem prowadziliśmy jednego "dużego kolege" do pokoju...

i na tym mniej więcej skończył się obraz...... :biglol:

 

 

 

 

 

Plejady już za 83 dni ......

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy [you] pojedzie w tym roku szosową czy terenową.  :rolleyes:

a ktoś z szosowej chce przygarnąć kropka? 

 

Szkoda ze nie całkiem pamiętam jak się skończyło ;(

 

Nie Ty jeden... ;) ....pamiętam, że z Beavisem prowadziliśmy jednego "dużego kolege" do pokoju...

i na tym mniej więcej skończył się obraz...... :biglol:

 

 

 

 

 

Plejady już za 83 dni ......

 

ja go niosłam, wy robiliście za obstawę 

 

Dlatego Plejady trzeba wydłużać ... polecam pomysł plejadowania od wtorku do poniedziałku B)

Aga,no jeśli będą tam gdzie chcemy to wtorek masz zaklepany

Aga,no jeśli będą tam gdzie chcemy to wtorek masz zaklepany

 

w takim układzie to ja wprowadzam się do was już od majówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...