Skocz do zawartości

Turbo timer


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
A co tez masz taki maniujr ??
tak, Blitz FATT DC, montaż banalny, obsługa też, działa bez zarzutu, z dodatkowych funkcji nie korzystam, ale są :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzenny, oba znane mi ASO - DaWoj i A. Koper zrobią Ci to raz-dwa.

 

a nie zabiją cenowo, sam TT jest tanim urządzeniem powiedzmy 200-400zł, żeby nie było, ze montaż z 1000zł będzie kosztował... Dostałem namiar na człowieka w miejscowości pod Milanówkiem (nazwy teraz nei pamietam), który w subarkach się grzebie w razie co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil zakłada za 150 PLN (1 godzina) ... chyba że jest problem z alarmem i trzeba poprzepinać go, żeby autem nikt nie odjechał :mrgreen: jak u mnie ... wtedy 300 PLN (2 godziny) ... czyli trzeba te 1-2 godziny liczyć. Zasadniczo montaż jest ponoć "prosty jak drut", a po tym jak się elektryk naumiał na moim samochodzie :mrgreen: , przypuszczam, że jeszcze do tego szybki, ale ... ASO ma konkretną "roboczogodzinę", więc koszt TT prawie się podwaja w stosunku do zakupu samego urządzenia.

 

Aha - to są ceny przy założeniu, że kupicie gotową wiązkę do wpięcia, bez grzebania z kabelkami, lutowania, itd. (Emil tego nie chce robić i się nie dziwie, potem same problemy) ... do nowych Imprez i Foresterów podobno wiązek jeszcze nie ma, mają być w październiku (tak stwierdził mój sprzedawca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...