Skocz do zawartości

Turbo timer


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

ale za to nie trzeba na zegarek nerwowo patrzeć

 

Trzeba za to patrzyc nerwowo na to, czy nie zblizaja sie Policjanci celem wreczenia druku (takiego do oplacenia na kazdej poczcie) za zostawienie auta z odpalonym silnikiem. :mrgreen:

 

He he dobre ...

I tym stwierdzeniem mnie przekonałeś. Bede cwiczył medytację przez te 2-4 min :mrgreen:

Taniej wyjdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
TT zależy jaki ale najczęściej ok.350-450zł + 50-100zł koszt montażu

 

Gdzie montują za 50-100 zł, gdzie, gdzie? Właśnie dzwoniłem do Dawoja to mi powiedzieli 360 :| Za tyle to ja swój TT kupiłem...

 

No to ładnie Ci powiedzieli :shock: ale jak masz skomplikowany auto-alarm to jest to trudna robota dla elektryka/elektronika i może to dlatego, ale uważam że 360zł to bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiedzieli to na podstawie tego, że mam skomplikowany alarm, to znaczy, że są najlepszymi telepatycznymi elektrykami na świecie, bo pytałem przez telefon :)

 

Czy ktoś zna dobre miejsce, w którym zapłacę mniej niż 360 zł? Mówię oczywiście o Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiedzieli to na podstawie tego, że mam skomplikowany alarm, to znaczy, że są najlepszymi telepatycznymi elektrykami na świecie, bo pytałem przez telefon

 

No to tym bardziej drogo - ja swój założyłem w ok. 45-60min. bez jakiegoś specjalnego wysiłku. Przedtem poczytałem trochę teorii internetowej i schematów eletrycznych ale to dlatego że robiłem to pierwszy raz. A dla fachowców którzy już wcześniej zakładali TT to jest bułka z masłem, no chyba że tak jak mówiłem alarm nie chce współpracować to wtedy jest gimnastyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, prawda ale przyznasz że 360zł za sam montaż TT to przegięcie. Za tyle to można kupić i zamontować cały autoalarm z centralnym zamkiem - nie mówię że kawior ale pracy znacznie więcej niż przy montażu TT nawet kłopotliwym autoalarmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbarian, aha no to już kumam czyli GT MY98 - mam w domu schematy a teraz w pracy jestem do jutra. Więc jutro wieczorkiem to sprawdzę i Ci napiszę który PIN przy ECU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...