Skocz do zawartości

Turbo timer


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

z wypowiedzi Azraela domylilem sie o kogo chodzi ale raczej do Katowic to bym nie chcial jechac tylko na montaz tej pierdoly. Chyba ze jeszcze w tym roku bedzie jakis rallysprint to wtedy jak najbardziej :mrgreen:

 

kogo w okolicach wawy polecacie na montaz tt oraz wskaznikow ktore Adamus wyczail gdzies za wielka woda?

 

pytalem juz w innym temacie ale powtorze gdzie kupic choinke na lewy slupek na 3 wskazniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory model polecacie? greddy full auto timer (czy ma jakies dodatkowe funkcje typu lap time, przyspieszenie?) , hks type 1 czy jeszcze inny?

 

Ja mam Greddy Full Auto Timer - prosty montaż (ok.30-60min.) i dodatkowe funkcje:

- lap time

- 0-100kmh, 0-200kmh, 50-100kmh

- 0-200m, 0-400m

- prędkościomierz

- voltomierz

- alarm przy przekroczeniu danej prędkości

 

Działa bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory model polecacie? greddy full auto timer (czy ma jakies dodatkowe funkcje typu lap time, przyspieszenie?) , hks type 1 czy jeszcze inny?

 

Ja mam Greddy Full Auto Timer - prosty montaż (ok.30-60min.) i dodatkowe funkcje:

- lap time

- 0-100kmh, 0-200kmh, 50-100kmh

- 0-200m, 0-400m

- prędkościomierz

- voltomierz

- alarm przy przekroczeniu danej prędkości

 

Działa bezproblemowo.

 

czyli ma te same funkcje co hks i blitz. ok dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blitza polecamy

 

My też :).

 

Mam Blitz DTT DCII i jest fajoski. Ma takie kolorowe światełka, przeskakują tam takie fajne cyferki, jak się naciska guziczki, to pika - mi się podoba :mrgreen:.

 

Wieść gminna głosi że Hubert z Dawoja jest niezłym elektrykiem, ale samego Dawoja bym nie polecał.

 

Tę wieść gminną sam tu na forum rozsyłałem :twisted:. Hubert ogarnął instalację mojego i potem mu naraiłem jeszcze paru Forumowiczów, w których samochodach też zainstalował. Nie słyszałem uwag/narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde chwile na tlumaczenie to przygotuje opis wszystkich znaczacych tt na rynku (apexi, hks type 0&1, greddy, blitz fatt & dual). Mozna bedzie przykleic i temat z glowy

Przecież Ty nie masz czasu - zamiast siedzieć przy kompie to być lepiej Imprezą się przejechał na jakiś spot 3-miejski :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...