Skocz do zawartości

Turbo timer


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, JULI, możecie opisać (nie będę naciągał na foto :mrgreen: ) jak ten sterownik Blitza wchodzi do otworu na zapalniczkę / popielniczkę?

Sama popielniczka jest mi do niczego nie potrzebna, ale zapalniczka (a raczej gniazdo do niej, bo samą zapalniczkę oczywiście wyrzuciłem) jak najbardziej używam, do CBRadia, więc nie ma mowy o przesłonięciu ... będę miał tego Blitza w piątek i tak się zastanawiam jak go tu umieścić ... sprzedawca powiedział o tym panelu kontrolnym, że jest wielkości - cytuję "ołówka", ale ... chyba go poniosło :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...z moich schematów wynika że w modelach z silnikiem EJ20G speed sensor jest pod pinem nr 40 w środkowej kostce ale schematy mam japońskie - może w wersji europejskiej jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, dzięki serdeczne ... :) Ja już mam założonego, poprosiłem żeby mi go wyprowadzili do przestrzeni gdzie normalnie jest popielniczka ... no i tak sobie leży - jestem ciekaw, czy tak ma leżeć, czy jakoś da się go przykleić, żeby sensownie sobie "siedział" :)

 

Ale ten turbo timer to gadżet nieprawdopodobny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...z moich schematów wynika że w modelach z silnikiem EJ20G speed sensor jest pod pinem nr 40 w środkowej kostce ale schematy mam japońskie - może w wersji europejskiej jest inaczej?

No przeciez listopadem dzięki Twojej pomocy podłączyłem TT u siebie i tak jak mi wtedy podawałeś "środkowa kostka,góra, 3ci pin od prawej",czyli jak ze schematu pin nr.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 10:33

ukiman, sorry, wyleciało mi ze łba. Zaraz pójdę na parking i to dla Ciebie załatwię.

 

Myślałem, że kawiory to mają miejsca parkingowe pod blokiem a nie na drugim końcu miasta. :mrgreen:

Taniej? :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...z moich schematów wynika że w modelach z silnikiem EJ20G speed sensor jest pod pinem nr 40 w środkowej kostce ale schematy mam japońskie - może w wersji europejskiej jest inaczej?

No przeciez listopadem dzięki Twojej pomocy podłączyłem TT u siebie i tak jak mi wtedy podawałeś "środkowa kostka,góra, 3ci pin od prawej",czyli jak ze schematu pin nr.3.

U mnie też tak pasowało ale jak zacząłem teraz dokładnie przeglądać schematy to na każdym jest coś innego - jest sporo różnych wersji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam foty pierwsza to pokaze jak on wyglada. :

dsc03960pi6.jpg

 

A druga to pokaze gdzie ja go zamontowalem.: :grin:

 

 

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 8:22 am ]

dsc03962bj0.jpg

 

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 8:24 am ]

A w tle mozecie zobaczyc ,jak zamontowana jest centralka od Defi.

 

[ Dodano: Sro Lip 23, 2008 8:28 am ]

Przemeq . Mam pytanie jak jest wlaczony silnik i zapalam swiatla do defi mi ciemnieje. Tzn jak swiatla sa wylaczone to swieci ostro a po zapaleniu traci lekko ostrosc. Tak ma byc czy nie powinno.??

defijo4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak swiatla sa wylaczone to swieci ostro a po zapaleniu traci lekko ostrosc. Tak ma byc czy nie powinno.??

 

Powinno - jest dokładnie tak samo, jak z radiem, które przygaszap się przy włączeniu świateł. Można to ustawienie zmienić używając panelu sterowania zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, dzięki serdeczne ... widzę, że Ty masz zupełnie inną konfigurację - w popielniczce sterowanie Defi (a zapalniczka? nie używasz, np. do CB radia?) - a w miejscu gdzie ja mam sterowanie podgrzewaniem siedzeń, Ty masz panel z Blitza ... więc u mnie taki układ odpada ... no i Blitz sobie leży "na luźno" w komorze po popielniczce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JULI, dzięki serdeczne ... widzę, że Ty masz zupełnie inną konfigurację - w popielniczce sterowanie Defi (a zapalniczka? nie używasz, np. do CB radia?)

 

Ja nie jezdze za duzo wiec CB nie uzywam , fajek nie pale wiec tak se wymyslilem. Ale wlasnie pare dni temu pomyslalem ze kurcze nie podlacze juz komorki w razie czego jak sie rozladuje . troche dalem ciala , sam juz nie wiem gdzie jest najlepsze miejsce dla centralki. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakiej firmy TT jest najlepszy??

TT ma wylądować w Outbacku XT AT 07 czy istnieje taka możliwość??

 

Samochód posiada fabryczny auto alarm z funkcja odpalania z pilota. W serwisie chcieliśmy założyć anty-napad i elektryk powiedział ze auto jest na magistrali(cokolwiek to znaczy) i jest problem z montażem tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód posiada fabryczny auto alarm z funkcja odpalania z pilota. W serwisie chcieliśmy założyć anty-napad i elektryk powiedział ze auto jest na magistrali(cokolwiek to znaczy) i jest problem z montażem tego typu rzeczy.

 

Sprytny elektryk sobie z tym poradzi. W moim wozie sobie poradził.

 

:arrow: ASO DaWoj :cool:

 

PS Też mam Blitza i jest fajowy. O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...