Skocz do zawartości

Turbo timer


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z TT poniewaz jak go zamontowałem to przy seryjnym alarmie w Imprezie nie moge zostawic samochodu na uzbrojomym alarmie bo zaczyna wyć! moge zamknac tylko z kluczyka........... czy ktos juz z tym walczył bo wiadomo wolalbym aby był alarm aktywny jak zostawie gdzies autko:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz z tym walczył bo wiadomo wolalbym aby był alarm aktywny jak zostawie gdzies autko:P
No jest to już problem o zasięgu globalnym. Nic nie zaradzisz. Jak chcesz mieć TT i oryginalny AA to czeka Cię wizyta u dobrego elektyka. Ktoś tu kogoś polecał - powinno być o tym sporo w szukajce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że nie mam oryginalnego alarmu Subaru. Dałem samochód pewnemu chłopakowi aby zamontował alarm, TT i zestaw głośnomówiący. Wszystko zajedwabiście zgrał i zamontował zdecydowanie go polecam. Namiary posiada adamusmax. Sądze, że i ten temat ogarnie chłopak jest naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że nie mam oryginalnego alarmu Subaru. Dałem samochód pewnemu chłopakowi aby zamontował alarm, TT i zestaw głośnomówiący. Wszystko zajedwabiście zgrał i zamontował zdecydowanie go polecam. Namiary posiada adamusmax. Sądze, że i ten temat ogarnie chłopak jest naprawdę dobry.

 

jest dobry ;) mowilem Stefcia znam juz pare ladnych lat i generalnie ogarnia temat elektryki samochodowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że nie mam oryginalnego alarmu Subaru. Dałem samochód pewnemu chłopakowi aby zamontował alarm, TT i zestaw głośnomówiący. Wszystko zajedwabiście zgrał i zamontował zdecydowanie go polecam. Namiary posiada adamusmax. Sądze, że i ten temat ogarnie chłopak jest naprawdę dobry.

 

jest dobry ;) mowilem Stefcia znam juz pare ladnych lat i generalnie ogarnia temat elektryki samochodowej ;)

 

to podaj do niego namiary jak mozesz i czy powoływac sie na ciebie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem centralnego zamka i TT w GT MY99 ? W moim aucie centralny zamek zamyka się gdy samochód rusza i otwiera gdy gaśnie silnik. Podłączyłem TT Greedy i wszystko jest cacy, oprócz tego że zamknięty samochód sam sie otwiera za każdym razem kiedy TT wyłączy silnik. Jakies sugestie ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SARTI, hehe problem powszechnie znany. U mnie po wielu kombinacjach skończyło się odłączeniem funkcji automatycznego zamykania drzwi po zapłonie - problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak rozwiązać problem centralnego zamka i TT w GT MY99 ? W moim aucie centralny zamek zamyka się gdy samochód rusza i otwiera gdy gaśnie silnik. Podłączyłem TT Greedy i wszystko jest cacy, oprócz tego że zamknięty samochód sam sie otwiera za każdym razem kiedy TT wyłączy silnik. Jakies sugestie ? :roll:

 

z Wafki jestes :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To otwieranie i zamykanie drzwi jest w opcjach autoalarmu, można to wyłączyć przyciskiem serwisowym w sposób podany w instrukcji alarmu.
Tyle że w niektórych alarmach tryb serwisowy powoduje też np. wyłączenie czujnika wstrząsowego, czy też w ogóle wszystkich funkcji alarmu poza sterowaniem zamkiem z pilota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To otwieranie i zamykanie drzwi jest w opcjach autoalarmu, można to wyłączyć przyciskiem serwisowym w sposób podany w instrukcji alarmu.
Tyle że w niektórych alarmach tryb serwisowy powoduje też np. wyłączenie czujnika wstrząsowego, czy też w ogóle wszystkich funkcji alarmu poza sterowaniem zamkiem z pilota.

 

opcje "zamykanie po stacyjce" mozna wylaczyc bez wplywu na dzialanie alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Blitza polecamy

My też :).

Mam Blitz DTT DCII i jest fajoski. Ma takie kolorowe światełka, przeskakują tam takie fajne cyferki, jak się naciska guziczki, to pika - mi się podoba :mrgreen:.

 

Siema Przemo ja tez zakupilem : ( Turbo timer Blitz DTT DC2. ) i montuje w poniedzialek . Cos mozesz poradzic podpowiedziec. Ciesze sie ze go masz bo myslalem ze kupilem takiego se TT. Ale jak ty go masz to chyba nie jest taki zly?? Powiedz cos nie cos .. Dzieki. :wink:

 

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 11:30 am ]

To wina alarmu - nie każdy 'dogaduje' się z TT.

I jeszcze jedno ja mam alarm zamontowany seryjnie przez Subaru. To moge miec problemy czy akurat moze ten alarm dogaduje sie z TT Blitz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mozesz poradzic podpowiedziec.

 

Poradzę Ci jeden trick, do którego TT się przydaje: dajmy na to wyjeżdżasz z domu i nim silnik się zagrzeje, musisz gdzieś na chwilę wpaść - do kiosku, bankomatu, coś tam. To żeby nie wyłączać i włączać ponownie nierozgrzanego silnika ja se ustawiam TT na - dajmy na to - 7 minut, załatwiam, co mam do załatwienia i wsiadam do opalonego wozu, wkładam normalnie kluczyk i przekręcam do pozycji "włączony" (nie tak, by zadziałał rozrusznik) i se jadę 8). Przydaje się szczególnie zimą, gdy samochód cierpi odpalając na mrozie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo . No ale ogolnie jak tam ten TT Blitza. Zadowolony jestes czy zamienilbys go na cos innego. ?

1. A co z tym alarmem, moge miec jakies problemy?

2. Gdzie go zamontowales w samochodzie.?

3.Jaki kolor wyswietlacza jest ?

4. A czy mozna zmieniac czas wylaczenia gdy samochod stoi wlaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzę Ci jeden trick, do którego TT się przydaje: dajmy na to wyjeżdżasz z domu i nim silnik się zagrzeje, musisz gdzieś na chwilę wpaść - do kiosku

 

A ja go używam głównie, gdy gdzieś za późno wyjadę, zapierniczam i potem nie mam czasu czekać aż wystygnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...