Skocz do zawartości

Subaru do 45tyś


brum

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak w tytule szukam jakieś w miarę sportowe czyli aby było poniżej 10s do 100km/h, co byście polecili? Jeżdżę do pracy około 10-15km w jedną stronę, zależy mi aby było dynamiczne, no i naturalnie nie jakieś stare aby się nie psuło bo to jednak kluczowe, więc jakieś auta 10 letnie odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i naturalnie nie jakieś stare aby się nie psuło bo to jednak kluczowe, więc jakieś auta 10 letnie odpadają.

Subaru im starsze, tym mniejsze ryzyko awarii :).

Myślę że najbardziej niezawodny model to będzie Legacy H6 3.0 z końca produkcji, czyli 2008, 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Ci house_1 napisal, to ze auto jest nowsze, nie znaczy, ze bedzie mniej awaryjne niz zabytek. Poza wiekiem to moja Impreza spelnia wszystkie Twoje oczekiwania:

Jest sportowa, dynamiczna, ma 9,7 do setki i za Twoj budzet to moglbys miec co najmniej 5 takich, lub jedna, a reszta gotowki pozostanie Ci na naprawy tego starego auta do konca zycia :D

 

A tak na powaznie to kup skode ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak w tytule szukam jakieś w miarę sportowe czyli aby było poniżej 10s do 100km/h, co byście polecili? Jeżdżę do pracy około 10-15km w jedną stronę, zależy mi aby było dynamiczne, no i naturalnie nie jakieś stare aby się nie psuło bo to jednak kluczowe, więc jakieś auta 10 letnie odpadają.

sa to bardzo krotkie dystanse na ktorych silnik zadnego auta nie bedzie w stanie sie nagrzac do tego stopnia zebys mogl ta trase przejechac dynamicznie na "wysokich obrotach". Dlatego  nie polecalbym diesla ani auta z turbina bo jak wiesz o taki samochod trzeba bardziej dbac, nie palowac na zimnym itp itd. Wolnossace Subaru to nie sa auta o sportowym charakterze tylko zwykle wozidla majace te 10s do 100km/h ale trzeba je krecic pod czerwone pole "zeby jechaly" . Na twoim miejscu, majac takie wymagania nie kupowalbym Subaru.. Chyba ze brz Ci odpowiada ale tym autem rodziny z bagazem raczej nie przewieziesz :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 10s do setki i żeby się nie psuło...

Mi się to kojarzy z ogłoszeniem kolegi ,co to sprzedawał Alfę 156 i pierwsze co napisał , to to,że idzie 205km/h. :P

 

Skoroktoś szuka "w miarę sportowego" to nie wie czym jest Subaru,czyli faktycznie polecić jakiegoś diesla lub benzynę konkurencyjnej marki i będziesz pan zadowolony ;) ;)

 

Za 45 tysi? A6B6,Octavia RS czy inna i masa innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, jak w tytule szukam jakieś w miarę sportowe czyli aby było poniżej 10s do 100km/h, co byście polecili? Jeżdżę do pracy około 10-15km w jedną stronę, zależy mi aby było dynamiczne, no i naturalnie nie jakieś stare aby się nie psuło bo to jednak kluczowe, więc jakieś auta 10 letnie odpadają.

sa to bardzo krotkie dystanse na ktorych silnik zadnego auta nie bedzie w stanie sie nagrzac do tego stopnia zebys mogl ta trase przejechac dynamicznie na "wysokich obrotach". Dlatego  nie polecalbym diesla ani auta z turbina bo jak wiesz o taki samochod trzeba bardziej dbac, nie palowac na zimnym itp itd. Wolnossace Subaru to nie sa auta o sportowym charakterze tylko zwykle wozidla majace te 10s do 100km/h ale trzeba je krecic pod czerwone pole "zeby jechaly" .

Uważam, że Spec-B 6 MT ma sportowy charakter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...