Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie ciesze sie jak dziecko.Kazdy łącznie ze mna był przekonany ze nie ma szans a tu nie o włos a o 11 sek i to w jego własna grę jak równy z równym.To najlepsza końcówka rajdu od lat.Jak zobaczyłem pierwszy split to własnym oczach nie wierzyłem.brawo kiwi masz jaja ze stali chłopaku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah ja mam tak samo. Piękny dzień dzisiaj dla mnie w motorsporcie. Niesamowity wyścig moto3, motogp mój faworyt wygrywa, a teraz jeszcze Hayden dołożył Ogierowi jak mało kto ostatnio.

 

Dobrze zrozumiałem, że w wywiadzie PAddon dziękował komuś z Norwegi za to, że przez 3 tyg rozpracowywał mu Power Stage ? Bo z tych emocji mogłem coś źle zrozumieć  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznam szczerze ze nie podoba mi sie postawa Ogiera.To prawdopodobne najważniejszy dzień w karierze Paddona i mogl chłopaka choć w plecy klepnac na znak szacunku a ten kurna z łaska mu rękę podał.Pod tym względem Loeb był prawdziwym sportowcem a to co Ogier prezentuje to jak powiedzal Meeke zwykła arogancja :(

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ewrc w Paddona wypowiedzi jest, ze przygotowywal sie przez 3 tygodnie do Power Stage, ale konkretnie nic z tego nie mozna wywnioskowac. Trzymalem za niego kciuki i swietnie, ze sie udalo. Pobic Ogiera w takim stylu to duzy wyczyn. Szkoda, ze Latvala sie nie utrzymal na drodze, bo walka bylaby jeszcze bardziej zacieta. Ktos cos slyszal na temat jego wypadku? Bo mi sie wydaje, ze na prawym poprzedzajacym winklu uszkodzeniu uleglo zawieszenie w Polo.

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...