Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta ,- po mieście mi tak róznie pali ale mieści sie w przedziale 13,5-14,5 zależy jak cisne w pedał ale 15 jeszcze mi ani razu nie spalił na autostradzie tak płynnie sobie jechałem ale dusiłem na maxa bo byłem ciekaw ile tak spali tylko miałem kilka spowalniaczy przez ciągniki jak zaczeli sie na wzajem wyprzedzać a tak cały czas 200 :wink: trasa Poznań-Września (autostrada) do Koła i z powrotem to samo pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Mała rzadko kiedy schodzi poniżej 18/100 :roll: . Az sie czasami zastanawiam, czy jakiejs dziury w zbiorniku nie mam :wink:

załóż obuwie sportowe zamiast ciezkich glanów i masz z 5 litrów mniej :mrgreen:

 

moj sie caly czas trzyma non stop jakos tych 13l/100(miasto) chociaz w zimie po upalaniu naliczylem 17-18l. :mrgreen: i tez zacząłem tankowac na Neste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny odcinek testowy na Neste noPB98:

256km miasto (Wrocek)/117km trasa, z tego:

- cala trasa i 50km miasta na nowych letnich oponach (duuuzo ciszej)

- pol trasy oraz 40km miasta z nowym olejem w skrzyni, silniku i dyfrach oraz plynie chlodniczym

 

Wynik: 11.8l/100km.

 

Symulacja (I kolumna, to zalozone spalanie w miescie, II na trasie):

11,5 12,7

11,6 12,4

11,7 12,2

11,8 12,0

11,9 11,8

12 11,6

12,1 11,3

12,2 11,1

12,3 10,9

12,4 10,7

12,5 10,5

12,6 10,3

12,7 10,0

12,8 9,8

12,9 9,6

13 9,4

13,1 9,2

13,2 8,9

13,3 8,7

13,4 8,5

13,5 8,3

13,6 8,1

13,7 7,8

13,8 7,6

13,9 7,4

14 7,2

14,1 7,0

 

(Z dosc oczywistych wzgledow nie ma sensu symulowac szerszego zakresu =)

 

Ja osobiscie stawiam gdzies pomiedzy tymi wartosciami:

12,8 9,8

...

13,6 8,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kolejne tankowanie to coraz mniej przejezdzam ciekawe ile wyjdzie w tym tyg

 

Ciekawe to masz to samo co ja po wizycie w Mapteku zaczelo sie od wzrostu z 10 na 12.5 pozniej 13.5 az w koncu dotarlo na 15l ale w koncu teraz to GTek zacząl jezdzic jak powinien :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kolejne tankowanie to coraz mniej przejezdzam ciekawe ile wyjdzie w tym tyg

 

Ciekawe to masz to samo co ja po wizycie w Mapteku zaczelo sie od wzrostu z 10 na 12.5 pozniej 13.5 az w koncu dotarlo na 15l ale w koncu teraz to GTek zacząl jezdzic jak powinien :razz:

 

az taka roznica jest po tym remapie ? auto duzo lepiej chodzi?

 

PS. to 10l Ci wczesniej palil ? :mrgreen: widze ze ekonicznie jezdzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mi mocy zabraknie to trza bedzie zmienic na Evo IX

 

ale po co? wolne to to, jak sie lekko scinalem z wersja 340 to kierownik byl pewien ze mam pod 300 koni, pomyslil sie i to bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam duuuuuuzo mniej ale i tak fajnie sie zbiera

 

Ja bym powiedział ze zajefajnie-podejrzewam ze masz podobny, setup co ja (mam wystrojone na 1.18 bara ) i jeśli chodzi o serie to jest na prawdę przepaść zwłaszcza w charakterystyce rozwijania mocy i momentu- niestety teraz juz wiem ze hebel zdecydowanie za slaby do tej mocy :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam duuuuuuzo mniej ale i tak fajnie sie zbiera

 

Ja bym powiedział ze zajefajnie-podejrzewam ze masz podobny, setup co ja (mam wystrojone na 1.18 bara ) i jeśli chodzi o serie to jest na prawdę przepaść zwłaszcza w charakterystyce rozwijania mocy i momentu- niestety teraz juz wiem ze hebel zdecydowanie za slaby do tej mocy :sad:

 

wlasnie ze wskaznik doladowania nie przekracza u mnie 1bara :cool: turbina zaczyna ladowac dokladnie od 2700 Rpm co pozwala na bardzo przyjemna jazde i nie trzeba redukowac za bardzo aby samochod zechcial przyspieszac. jezeli bedziesz na Plejadach to bardzo chetnie bym usiadl na prawym fotelu aby zobaczyc jak sie maja obecne modyfikacje Mapteka w GT w porownaniu do tego co zostalo zobione w moim egzemplarzu kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...