Jump to content

Forester 2.0 XT 15MY - muszę go mieć.

zzip1
 Share

Recommended Posts

Witam szanownych Forumowiczów,

Jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość. Mam zamiar zakupić Forestera jak w temacie. Chciałbym w tym miejscu poprosiić o opinie dot. tego modelu tych, którzy posiadają i użytkują właśnie to auto - czy biorą olej, ile, czy w okresie gwarancyjnym występowały jakieś usterki, jak najlepiej docierać, na jakim oleju, itp,itp.

Śmigałem  kilka razy grzecznościowo XT  MY15. Poezja .. Płynie jak w bajce.. Wchodzi na obroty jak trzeba i to co lubię w Subaru , piękny dźwięk BOXERA i ta przyczepność... Jest zacny.. Osobiście nie słyszałem od znajomych użytkowników o dylematach związanych z użytkowaniem a śmigają co niektórzy już drugi rok...

Polecam jazdę testową Demo Modelem...

Pozdrawiam i powodzenia  

Śmigałem  kilka razy grzecznościowo XT  MY15. Poezja .. Płynie jak w bajce.. Wchodzi na obroty jak trzeba i to co lubię w Subaru , piękny dźwięk BOXERA i ta przyczepność... Jest zacny.. Osobiście nie słyszałem od znajomych użytkowników o dylematach związanych z użytkowaniem a śmigają co niektórzy już drugi rok...

Polecam jazdę testową Demo Modelem...

Pozdrawiam i powodzenia  

Jechałeś w słuchawkach na uszach z nagranym dzwiękiem z "odetkanego" Sti, że słyszaleś ten piękny dzwięk boxera???? Forka  2.0 Dit słychac jak wujka Toyotę Camry z lat 90..... Reszta oczywiście się zgadza

Edited by Kts

W XT troszkę słyszę sprężarkę, ale silnik z trudem odróżniam od cichego odkurzacza. Dla autora wątku - nic mi sie nie zepsuło, nie bierze, nie robiłem żadnych czarów poza zapisanymi w instrukcji. 31kkm.

echałeś w słuchawkach na uszach z nagranym dzwiękiem z "odetkanego" Sti,

dobre :) Szkoda tylko, że prawdziwe:(

XT  jest szybki ale dźwięku boxera tam nie uświadczysz. Przynajmniej na seryjnym wydechu.

wiem wiem .... obserwuję mobile.de.. W polskich ogłoszeniach są na chwilę obecną dwie szt XT gen 4, natomiast wersji gen 3 nie ma wcale... Więc polowanie będzie musiało się odbyć szybko i konkretnie. Z drugiej strony ostatnią generacją Leśnika trochę będzie szkoda bujać się bezdrożach ....

pzdr

• 1 year later...

A jest ktoś kto ma porównanie z jazdy Foresterem XT sg 211 i 230 km z Forkiem my15 ? Chodzi mi i dynamikę i wrażenia ogólne z jazdy oraz doznania dzwiekowe

Wszystko na niekorzyść MY15, no może poza komfortem jazdy i oczywiście wyposażeniem :)

Chociaż trzeba przyznać, że co do dynamiki, to różnica nie jest duża...

A jest ktoś kto ma porównanie z jazdy Foresterem XT sg 211 i 230 km z Forkiem my15 ? Chodzi mi i dynamikę i wrażenia ogólne z jazdy oraz doznania dzwiekowe

Wszystko na niekorzyść MY15, no może poza komfortem jazdy i oczywiście wyposażeniem :)

Chociaż trzeba przyznać, że co do dynamiki, to różnica nie jest duża...

. To mnie zasmuciłem myślałem ze ta ostatnia generacja jest wykoncu na plus

Może trochę przesadziłem, dynamika jest niezła, ale CVT w porównaniu do MT wypada gorzej, prowadzenie i trzymanie drogi jest jak na SUVa b. dobre, dźwięk silnika to niestety duży minus. Na plus na pewno też spalanie i tak jak pisałem komfort i wyposażenie. Także nie jest źle :-)