Skocz do zawartości

Wycieczka Grecja?


dammmian

Rekomendowane odpowiedzi

Stachu, rece zalalmuje.. Wlasnie o tym odwracaniu kota ogonem mowilem :facepalm:

Nie komentowalem wypowiedzi payossa tylko Twoja.

Poza tym to Twoje trollowe wypowiedzi uruchomily kolejne trollowe wypowiedzi. Tak to dziala.

Adi zrozumial, Ty nie bardzo..

Odcinam sie od tej "dyskusji".

Z pozdrowieniami.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam , że formuła All inclusive jest bardzo wygodna na wakacjach (szczególnie dla rodzin z dziećmi ) . Bezsensowne jest udowadnianie co jest lepsze dla kogo - bo każdy ma swój sposób na wakacje . Obie formy spędzania wakacji - są dopuszczalne: jeden woli mieć wszystko zaplanowane - inny woli szukać na miejscu .

Ja w tym roku (za kilka dni ) jadę do Turcji z rodziną i wybrałem formułę All inclusive , co nie znaczy ,że nie zamierzam zwiedzać, lub próbować lokalnej kuchni w lokalnych knajpkach (dzieci zawsze wolą sobie coś samemu wybrać i All wtedy jest wygodniejszy ).

Widzę że mój nick Wam się spodobał :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kurczę, ciekawe gdzie jest wylęgarnia trolli, bo co chwila jakiś się objawia :biglol:

...moze opisz płytki stasiu jak starsi ludzie spędzaja wakacje ? :P

 

zobacz koleszko na Twoj podpis bo ewidentnie chcesz się kłócic - nie ze mną takie numery :P

teraz przeczytaj moj.

w odpowiedzi na Twoje pytanie... oj, Ty nie zadałęs zadnego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adi zrozumial, Ty nie bardzo..
Zrozumiałem, że mój ton był nieodpowiedni, acz z meritum mojej wypowiedzi dalej jestem w jednym szeregu... dla jasności ;)

Opowiadał mi kiedyś mój kumpel jak firma zafundowała im podróż do Meksyku,hotel,ocean,all inclusive.Był jedynym zwiedzającym świątynie Majów i Azteków cala reszta siedziała w hotelu i chlała darmową Tequilę.Nawet nie widzieli Oceanu.Wypoczynek nie jedno ma imię ;)

Też mi się coś przypomniało. Spotkałem jakiś czas temu kolegę z podwórka. Po latach jest którymś tam oficerem na statku i trochę zwiedził... ale co to za zwiedzanie. Opowiadał, że mieli awarię i stali tydzień w Barcelonie... i mój kolega nie zszedł nawet na ląd. Na moje pytanie pełne szoku- dlaczego, Barcelona to takie fascynujące miasto??? - odpowiedział, że już tu był ;)

Pamiętam go z dzieciństwa... nie przepadałem za nim ;) , miałem dobrego nosa do ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Osobiście uważam , że formuła All inclusive jest bardzo wygodna na wakacjach (szczególnie dla rodzin z dziećmi ) .
   Też z tego korzystam, choć traktuję to jako swojego rodzaju komfort a nie sposób na żywienie (i tak większość czasu spędzamy poza hotelem i żywimy się "na mieście" ) - natomiast wieczorne pobyty i niczym nieskrępowany dostęp dzieciaków - i nie tylko -  do napojów jest bardzo wygodny :)

Raz spędziłem tydzień nie wychodząc z hotelu - na tydzień przed wylotem dziecko wpakowało sobie nogę w gips - myślałem, że zwariuję, Pierwszy i jedyny jak dotąd raz odliczałem dni do końca pobytu ;)

 

...  ewidentnie chcesz się kłócic
nie z Tobą, z powodu podanego w moim poprzednim wpisie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać [you] się też nie przejmuje. ;)

 

Ale przejdźmy do meritum. Chyba, że już wyczerpał się temat.

a kto by sie tam przejmował, to sa internety, moze ja nawet w grecji nigdy nie bylem ;)

 

 

 

Chyba, że już wyczerpał się temat.

 

To zależy od [you]  ;)

 

 

 

czemu ode mnie !? chłopie, pisz co tam uważasz nie paCZ na mnie :P

 

ja tam rozglądam sie za zimowym wypadem gdzie bede sobie lezal w domku/hotelu do gory .... koniecznie jak najdalej :)

czlowiek sie dosc nazwiedza w robocie. aktualnie jestem w danii 1200km w jedną strone (bez all inc. haha) chcesz pogadac o spalaniu ?

post-7368-0-37055100-1440161215_thumb.jpg

post-7368-0-35759300-1440161307_thumb.jpg

Edytowane przez payoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem temat się nie wyczerpał ;) Dyskusja przypomina rozważania o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi :). Temat dotyczy wycieczki do Grecji . Myślę ,że warto zastanowić się nad istotą problemu - czy napływ nielegalnych emigrantów na niektóre wyspy może zakłócić wypoczynek . Czy jest bezpiecznie ? itp. Miałem pewne wątpliwości jeśli chodzi o Turcję , ale niestety jest coraz mniej miejsc do których można się wybrać z formułą All inclusive- oczywiście .

Jak się uda to może wypożyczę jakieś Subaru na miejscu i będę zwiedzać indywidualnie - to najlepsza forma wypoczynku dla mnie .

Kiedyś byłem z przyjaciółmi na Kubie - wypożyczyliśmy Suzuki i jeździliśmy po wyspie wracając do hotelu (All inclusive we wszystkich hotelach sieci  na wyspie ) można było zjeść obiad w innym hotelu  niż zakwaterowanie ))- były to super wakacje .W zeszłym roku na Kanarach też pożyczyliśmy samochód -opla zafirę (nie było subaru niestety) i jeździliśmy zwiedzać indywidualnie wracając do hotelu na All inc. 

Swoją drogą jak zostałem wylosowany ? I o co chodzi...... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

każdy odpoczywa jak chce

Dokładnie. Jednak jadąc tak daleko warto przy okazji poznać to miejsce "z różnych stron".

 

Stach wkleił ten filmik w innym wątku. Może Cię zainspiruje.

 

 

 

Wielkie dzięki za ten filmik! Aż się chce jechać na wakacje. Ja na Krecie byłem z all inclusive, jedzenie hotelowe całkiem smaczne, drinki też. Jeżeli różnica w cenie nie jest zbyt duża, bierz all inclusive - korzystać codziennie nie musisz, a czasem ułatwia życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...