Skocz do zawartości

Wycieczka Grecja?


dammmian

Rekomendowane odpowiedzi

Też byłem w kilku miejscach, np. Zante, Korfu, i mniejsze - Aegina i Poros. I olinkluziw wzięliśmy tylko raz. Pierwszy i ostatni. Moim zdaniem nie warto i ogólnie bez sensu. Jak wyżej koledzy pisali, również uważam, że lepiej się trochę powłóczyć i posmakować prawdziwszych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i czekamy na relację.;)

 

Po tegorocznych, pierwszych naszych wakacjach w Grecji, spędzonych tak jak napisał między innymi Stach ;) zapewniam Cię, że będziesz zadowolony.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys byłem bez all w grecji, dobrze ze w miare fajnym miasteczku, sniadanie - trzeba szukac knajpki zeby cos zjesc, obiad, kolacja to samo, i tak spedzalem pol dnia na jedzeniu/chodzeniu, cos do picia trzeba kupic w sklepie, zabraknie - do sklepu, w miedzy czasie zgłodnieje na miasto cos zjesc, 200 euro na dzien.

w tym roku pojechałem tez do grecji, na odludzie hotel 5* all, lezalem do gory brzuchem, nic nie robilem, jedzenie - bajka, KAZDY by sie zadowolił tym co codzien było do wyboru, alkohol z gornej polki ile jestes w stanie wypic, nigdzie nie musialem chodzic, nic robic, po prostu wypoczynek. Za jedzeniem dosc sie nachodze na co dzien. Ale wiadomo, kazdy ma inne potrzeby.

Mozna jechac na wakacje zwiedzac i co dzien jadac w innym miejscu, ale dla mnie to zadne wakacje. Ja tak mam na co dzien w robocie. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi, dla Ciebie przykre, dla payossa nie. Po co w ten sposob komentowac?

Ja jezdze glownie z plecakiem, ale na poczatku wrzesnia tez pojade na all inclusive, bo jestem tak STYRANY robota, ze potrzebuje polezec nad basenem i miec wszystko pod nosem. Wypozycze rowniez auto/skuter i pozwiedzam wyspe, ale w 80% urlopu nie bede robil nic. I tyle.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można jedno z drugim bardzo miło pogodzić. Mieć sympatyczny hotel, zwiedzać okolicę i korzystać z dostępnych przybytków. A na wypadek nie chcenia się (w moim przypadku raczej nad morzem, gdyż basenów nie używam w ogóle) sobie zostać i na taką okoliczność meć wykupione dwa posiłki, albo jeden. Tak też robiłem i było znośnie.

Nawiasem mówiąc, to jedno jedyne all inc, które mieliśmy, mieliśmy fenomenalne. I tak nie podchodziło pod te wszystkie wspaniałości poza hotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adi, dla Ciebie przykre, dla payossa nie. Po co w ten sposob komentowac?

Racja, pewnie trochę się zagalopowałem. Może spojrzałem ze swojej perspektywy- 7-8 razy do roku gdzieś wyjeżdżam i ciągle jestem głodny świata, dlatego ciężko mi zrozumieć taką postawę. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

musialem chodzic, nic robic, po prostu wypoczynek.

 

No to gratuluję udanego wypoczynku.

 

Tylko na cholere jechać aż do Grecji,żeby dniem i nocą leżeć dupą do góry?

 

Jak widać pojęcie "wypoczynek" jest względne. 

 

PS.wiesz chociaż w jakim mieście byłeś?

 

w Radomiu.

od razu zrobiłem sygnature dla koleszkow takich jak Ty.

Ale chętnie sie z Toba posprzeczam, musze dobic posty do oblokowania galerii także dajesz Hejter czadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...