Skocz do zawartości

Ciśnienie doładowania 1,3 bara ?[265 KM 330 Nm]


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GRAF, mniej niż przy 2.0 bar albo 2.2 bar :twisted:

hehe wiem ale u mnie zmierzylem 0,8 bar a auto jezdzi nawet fajnie, wiec nie wyobrazam sobie co sie stalo gdybym nagle dmuchnal 1,2 - 1,3 bar :twisted: tak ja Hogi

 

a zalozyles juz TD04? :)

jeszcze nie :sad: bo kumple z PXS nie mieli czasu wczesniej zeby mi pomoc a teraz Gawin wymienia sychronizatory wiec moze pod koniec tygodnia wymienie - dam znac jak wrazenia - juz sie doczekac nie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam na drugiej mapie 1.3 bara, niestey jak to testowalem zaraz po modyfikacjach to zabawa trwala cale 10min i nie dojechalem z wawy do g.kalwarii :(( panewki poszly i tyle bylo z zabawy teraz na kutych gratach juz sie nie boje :) ale na serii nie polecam.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam! :mrgreen: Pomiary na hamowni drogowej Tomaracing Piaseczno.

Dzisiejsze pomiary uśrednione: 261 KM 335 Nm.

Szczegóły będę miał jutro jak wykresy będą w jpg.

AFR jest super w każdym zakresie.

A teraz najważniejsze.............................. :?:

Założyłem w zeszły wtorek instalację gazową Bigas [dziękuję JAKO],dzisiejze pomiary były lepsze na gazie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol: :?: :!:

267 KM i 340 Nm

I co wy na to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie tego potwierdzić, ale skoro już tyle przejechałem a na serii nie da się tyle wycisnąć to może jest coś dłubnięte. Pomiary robiliśmy chyba z 6 razy. Najsłabsze wyszły po dobrym nagrzaniu. Czas wymienić intercooler? Z waszych opinii wynika, że już dawno powinienem jeżdzić autobusem :mrgreen: AFR jest w porządku, ciśnienie dochodzi do 1,25 bara max chwilowo i a utrzymuje się na poziomie 1,0 góra 1,1. Muszę zamontować zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos za duzo tych koni? tyle da sie osiagnac tylko podnoszac cisnienie za pomoca zaworka? na serii pompie i wtryskach?

 

Na jak dmucha 1.3 bara ciekawe tylko jak dlugo? Z remapem MapTeka masz z 1.1 ok 250-260.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT, tylko ze w 98 nie da się zrobić remapa

 

Wiem wiem podalem tylko dla przykladu bo GRAF sie dziwil ze

cos za duzo tych koni? tyle da sie osiagnac tylko podnoszac cisnienie za pomoca zaworka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...