Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajnie przymarzło na Jurze,(śniegu jest odrobinę)...termometr w Subraku póki co pokazuje -1 ,za to" szklaneczka" jest jak sie patrzy :mrgreen: .Jest cholera tak ślisko że maszyna choć daje na 4 koła to i tak troche pomieli aż się ruszy(a nowe zimówki założone :!: )-sam sie zdziwiłem,przy hamowaniu tez trzeba odczekać aż abs-y sobie chwilę poterkoczą.Ośki jeżdżą 20-30 na godzine, a kto nie zmienił opon to walczy o życie :twisted: .Czekam na śnieg bo na razie na tym lodowisku to Imprezka jakiś balet odstawia a nie kontrolowane boki... :lol:

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR- jedz na Głodówke i Polane Palenice, tam drogi od kilku dni są cały czas białe :mrgreen:

 

5 minut temu widziałem słońce, a teraz znowu zadyma śnieżna hihi

Janosik, dzięki za radę, dopiero teraz przeczytałem. :smile: Teraz wszędzie biało. Przy okazji jednak pojadę w tamtym kierunku - dużo fajnych zakrętów - trzeba się tej Imprezy nauczyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby służby drogowe nie zaspały i już wyruszyły?

 

Pozory :?: Do pierwszych powazniejszych opadow... ;) Bo na razie odpukac w nieheblowane (czy jakos cos kolo tego) u mnie pod domem ulica czarna a juz "w te i we wte" :roll: (co za durne okreslenie :mrgreen: ) przejechali chlopaki z pomaranczowym kolorofonem na dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie denerwujcie mnie u nas caly czas czarno jak w morde strzelił :???: :evil:

 

na pocieszenie wczoraj zboczyłem sie na słomce az nadto wiec na chwile mam spokój w głowie :wink: :mrgreen:

 

a co Ty Bebnu spac nie mozesz :?: .......a zapomnialem - nie mozesz :razz: ja zara ide dalej spac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...