Skocz do zawartości

Streetracing - co o tym sadzic?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieńdobry

 

Czy ja jako ww "debil" mogę wystartować ? :cry:

 

PS:dlaczego debil?-może mi to ktoś rozwinąć?

 

no i dlaczego guru :?

 

Pozdrowienia dla wszystkich

 

Grzesiek

 

 

Strasznie zirytowaly mnie Twoje poczynania wzgledem A3. Stad moja nadnerwowa wypowiedz! :?

Widzialem zdjecia ktore zamiesciles na stronie VTG, z przerazeniem ogladalem krok po kroku modernizacje Twojej A3.

Wal zawieszony na 2 przyspawanych pretach :shock:

Wyciananie podlogi wiaze sie z ingerencja w auto, w spawy fabryczne.

Po takich modernizacjach auto nie jest juz tym samym autkiem. Fabryka jedynie ma mozliwosci zrobienia tego bezpiecznie i fachowo.

Nawet jesli zabezpieczysz to plynem izolacyjnym to i tak po jakims czasie zaczna te spawy korodowac.

Nie pochwalam twojego dzialania, uwazam ze sa granice do ktorych mozna sie posunac i zwiekszac moc (zmiana napedu) i nie nalezy ich lamac.

Przy jakimkolwiek zderzeniu, wypadku spawy zachowaja sie inaczej.

Samochod to nie dokonca klocki lego, ktore mozna sobie zmieniac.

Wycinanie podlogi to nie demontarz blotnika.

Reszta modernizacji ingeruje w bezpieczenstwo na ktorym tak wam zalezy.

Ustawiania geometrii ma znaczenie, ale nawet jesli jest wszystko ok, po zmianie i wydawac by sie moglo, ze wszystko jest super bezpieczne.

Nikt po takich warsztatowych kombinacjach nie przewidzi jak sie zachowa autko. Nie slyszalem, zeby ktos z Teamow czy KJSow, zeby uzyskac wieksza moc na ktora sa limity, wycinal sobie podloge...

 

P.S.Goru, wszyscy w grupie VTG, uwazaja cie za Tuningmana :wink:

Nie mowie ze tak nie jest w prost przeciwnie.

 

 

 

 

Ja mam nieco inne zdanie na ten temat, masz prawo myśleć inaczej aczkolwiek wydaje mi się , że wyzywanie kogokolwiek od debili to co najmniej nieeleganckie zachowanie

Pozdrawiam

Grzegorz Staszewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inne zdanie na ten temat, masz prawo myśleć inaczej aczkolwiek wydaje mi się , że wyzywanie kogokolwiek od debili to co najmniej nieeleganckie zachowanie

Pozdrawiam

Grzegorz Staszewski

 

Masz racje, zupelnie niepotrzebnie uzylem tego wyrazu i moj ton wypowiedzi powinien byc inny.

Z tego co widze, jestes osoba na poziomie i moja wypowiedz byla nie na miejscu.

Przepraszam, ze tak Cie nazwalem.

Pozdrawiam

Eps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Także po licznych rozjazdach powróciłem na forum i do tematu. Brak obecności tutaj nie oznacza, że przez ten czas nie wykonaliśmy żadnych ruchów. Czego dokonano:

- zainteresowanie i wstępna zgoda na udział 2 czołowych kierowców sceny rajdowej

- O.K. co do obiektywnego przedstawienia całej imprezy w jednym z czołowych magazynów motoryzacyjnych

- zakończone rozmowy z SJS co do organizacji całej imprezy

 

Terminy są w finalnym stadium ustalania (musza być koordynowane z terminami rajdowymi).

Aktualnie pracujemy nad udziałem samochodu rajdowego (w optymalnym przypadku WRC - ale tu nie mamy gwarancji, może będzie N).

 

 

To tyle na razie - c.d.n.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

No tak, odświeżam temat z przed ponad 3 lat :)

Może pobije jakiś temat.

Kilka razy zebrałem burę za nie używanie szukacza, więc teraz szukam bardzo dokładnie.

 

Czy przez ostatnie lat zmieniło się coś w temacie wyścigów ulicznych?

Można gdzieś zobaczyć taką imprezę?

Można wziąć w niej udział?

Osobiście najbardziej zainteresowany jestem Warszawą.

 

Na razie to tylko ciekawość, ale w przyszłości… kto wie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa dla samochodów, które nie skręcają i dla kierowców, którzy opanowali na razie jedynie gaz, hamulec i biegi, a kierownicę jeszcze nie... :razz:

 

Ale sport (grubo powiedziane ;) jak każdy inny... ma swoich zwolenników i przeciwników - ja jestem za - czemu nie... inaczej przygotowuje się samochody na ćwiartkę, a inaczej na KJSy... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa dla samochodów, które nie skręcają i dla kierowców, którzy opanowali na razie jedynie gaz, hamulec i biegi, a kierownicę jeszcze nie... :razz:

 

gówno wiesz

 

"Gówno" to sobie w kieszeń wsadź.

 

Wali mnie to, że znasz Azraela, że masz fajne auto i w ogóle jesteś zajebisty. Nie znam Cię, ale jedno co zauważyłem po Twoich wypowiedziach na forum - to słoma Ci z butów wystaje.

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa dla samochodów, które nie skręcają i dla kierowców, którzy opanowali na razie jedynie gaz, hamulec i biegi, a kierownicę jeszcze nie... :razz:

 

gówno wiesz

 

nie wydaje MIĘ się ;)

 

to może jeszcze dodam..., że jest to "sport" inżynierów, a nie kierowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wali mnie to, że znasz Azraela, że masz fajne auto i w ogóle jesteś zajebisty. Nie znam Cię, ale jedno co zauważyłem po Twoich wypowiedziach na forum - to słoma Ci z butów wystaje.

 

Howgh!

 

Bo może jestem ze wsi ale wiem jedno... nie wypowiadam sie w kwestiach o których nie mam zielonego pojecia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...