Skocz do zawartości

xv 2015/16


sebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Kolejnymi punktami modernizacji były lepsze wyciszenie kabiny i poprawa prowadzenia. Po przestrojeniu zawieszenia Subaru XV ma się prowadzić pewniej w zakrętach przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu, dzięki lepszemu tłumieniu nierówności w nawierzchni. Poza tym układ kierowniczy ma szybciej reagować na polecenia kierowcy (2,8 obrotu kierownicy od skrajnego lewego do skrajnego prawego położenia)."

 

http://m.moto.pl/MotoPL/1,113669,18375148,subaru-udoskonala-model-xv.html

 

miło słyszeć, że poprawiają to co aż woła o pomstę do nieba w pierwotnej wersji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wydaje mi sie ze to zalezy od tego czym wczesniej jezdziles. Wszystkie wady auta wychodza w trakcie uzytkownia a 7 dni to troche za malo zeby auto dokladnie poznac. Ciesze sie ze Subaru poprawia XV pod wzgledem wyciszenia i jakosci wykonczenia w srodku bo sa to glowne wady tego auta. Do silnika benzynowego , spalania, napedu, wygladu zewnetrznego ( chociaz z gustami bwa roznie i kazdy ma swoj ) ciezko mi sie przyczepic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nasze XV nie wszędzie są rozpoznawalne i nadal budzą zainteresowanie. Ostatnio na parkingu zaczepił mnie mężczyzna z pytaniem, co to za fajne subaru i czy też ma napęd na 4 koła. Po kilku informacjach, gdy miałem już otwarte drzwi wśliznął się bez pytania za kierownicę :). Był pod autentycznym wrażeniem. Ja też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz więcej ale do takiej Szwajcarii to brakuje. Jakieś dwa tygodnie temu na jednym z miejskich parkingów naliczyłem samych XV 11 sztuk. Inne subaraki też były. Pokazuje to skalę popularności i przede wszystkich docenienia auta. Wiem, że inny kraj inne ceny ale mimo wszytko patrzą na zakup przez pryzmat tego do czego potrzebują auta. Było to miasteczko w górach...

 

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widziałem w necie xv z nowym przodem takim jak levorg... jakieś szpszpiegowskie floty.

To nie mogło być XV. Lifting nie obejmuje elementów zewnętrznych nadwozia. Z zewnątrz nowe Subaru XV pozostanie niezmienione.

 

A co z EyeSight? W Stanach jest dostępny, a czy będzie można liczyć na ten system w wersji na Europę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze XV nie wszędzie są rozpoznawalne i nadal budzą zainteresowanie. Ostatnio na parkingu zaczepił mnie mężczyzna z pytaniem, co to za fajne subaru i czy też ma napęd na 4 koła. Po kilku informacjach, gdy miałem już otwarte drzwi wśliznął się bez pytania za kierownicę :). Był pod autentycznym wrażeniem. Ja też...

Dobrze, że w ramach podziwiania auta nie odjechał nim w siną dal ;) A tak na serio, to XV jest chyba najmniej rozpoznawalnym Subarakiem (nie licząc BRZ'ta, bo ten jest niestety w ilościach śladowych na naszych drogach), a trochę szkoda, bo to fajne auto i uwaga... zwłaszcza w dieslu jeździ bardzo przyjemnie - ok, teraz możecie mnie już linczować za te herezje. Mi w obecnym wcieleniu auta generalnie wszystko pasuje, poza wyciszeniem właśnie, ale skoro mają to poprawić, to ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a trochę szkoda, bo to fajne auto i uwaga... zwłaszcza w dieslu jeździ bardzo przyjemnie - ok, teraz możecie mnie już linczować za te herezje

to nie zadne herezje tylko szczera prawda. SBD w forku daje sobie rade calkiem niezle a zatem w XV  moze byc tylko lepiej. Jakby SBD cieszył sie renomą jak np 2.2-ctdi to jezdziłoby tych aut calkiem sporo a tak jest jak jest. Ludzie boją się ze 2.0i bedzie  wciągało hektolitry paliwa a diesla ze sie zepsuje. W ofercie XV brakuje 1.6dit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a trochę szkoda, bo to fajne auto i uwaga... zwłaszcza w dieslu jeździ bardzo przyjemnie - ok, teraz możecie mnie już linczować za te herezje

to nie zadne herezje tylko szczera prawda. SBD w forku daje sobie rade calkiem niezle a zatem w XV  moze byc tylko lepiej. Jakby SBD cieszył sie renomą jak np 2.2-ctdi to jezdziłoby tych aut calkiem sporo a tak jest jak jest. Ludzie boją się ze 2.0i bedzie  wciągało hektolitry paliwa a diesla ze sie zepsuje. W ofercie XV brakuje 1.6dit...

 

otóż to, ale 1.6DIT to raczej szybko w XV nie zobaczymy - może w kolejnej jego generacji. Ciekawe tylko, czy przy okazji liftu dodadzą CVT do ropniaka, bo jakoś nie znalazłem o tym żadnego info - wydaje się, że pewnie tak, przynajmniej patrząc na to, że Forek wreszcie doczekał się takiego połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akby SBD cieszył sie renomą jak np 2.2-ctdi to jezdziłoby tych aut calkiem sporo a tak jest jak jest.

Jest spora grupa osób, która diesla nie kupi nigdy, żadnego - chyba, że będzie roważany zakup ciągnika siodłowego, wywrotki czy innego sprzętu tego typu, gdzie zaletyy tego silnika ida w parze z wykorzystaniem. Dynamika auta z silnikiem wysokoprężnym sprawy nie załatwia - ale co kto lubi. Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

akby SBD cieszył sie renomą jak np 2.2-ctdi to jezdziłoby tych aut calkiem sporo a tak jest jak jest.

Jest spora grupa osób, która diesla nie kupi nigdy, żadnego - chyba, że będzie roważany zakup ciągnika siodłowego, wywrotki czy innego sprzętu tego typu, gdzie zaletyy tego silnika ida w parze z wykorzystaniem. Dynamika auta z silnikiem wysokoprężnym sprawy nie załatwia - ale co kto lubi.

 

I właśnie dlatego mamy w ofercie jeszcze 2.0 NA oraz chcielibyśmy mieć 1.6DIT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hei. Drugi tydzień docieram 2.0 w benzynie i jak narazie prawie wszystko Ok, tylko nieraz odzywa się "bip" w głośnikach :) ścisza stronę kierowcy i robi "bip". Żadna kontrolka, żadnej informacji. Spotkał się ktoś z czymś takim. Dodam, że jest to model po lifcie 2015. Pózniej może dodam jakaś fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hei. Drugi tydzień docieram 2.0 w benzynie i jak narazie prawie wszystko Ok, tylko nieraz odzywa się "bip" w głośnikach :) ścisza stronę kierowcy i robi "bip". Żadna kontrolka, żadnej informacji. Spotkał się ktoś z czymś takim. Dodam, że jest to model po lifcie 2015. Pózniej może dodam jakaś fotkę.

Cześć,

 

witamy się tutaj:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-si%C4%99-witamy-dzia%C5%82-dla-nowych-forumowicz%C3%B3w/

 

gratki - jaki kolor, wersja i skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

witamy się tutaj:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-si%C4%99-witamy-dzia%C5%82-dla-nowych-forumowicz%C3%B3w/

 

gratki - jaki kolor, wersja i skrzynia?

... nie omieszkam, jak tylko siądę do kompa (w tel. trochę za dużo do przegladania :) - sorki za lenistwo).

Kolor czarny, automat, wersja z nawigacją, szyberdachem i w skórach - piszę tak bo w różnych krajach różnie nazywają wersje, ja kupowałem w norweskim salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie omieszkam, jak tylko siądę do kompa (w tel. trochę za dużo do przegladania :) - sorki za lenistwo).

Kolor czarny, automat, wersja z nawigacją, szyberdachem i w skórach - piszę tak bo w różnych krajach różnie nazywają wersje, ja kupowałem w norweskim salonie :)

po "naszemu" to będzie wersja Exclusive :) i do tego skóry - jeżeli dobrze kojarzę, to są one szyte w Polsce dla wszystkich XV na rynek europejski.

Co do wątku powitalnego - nie musisz go całego czytać, wystarczy, że zameldujesz tam swoją obecność na Forum - nie jest to chyba obowiązkowe, ake mile widziane to i owszem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...