Skocz do zawartości

xv 2015/16


sebek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeździłem wczoraj Levorg-iem - trochę szkoda, że nasze XV nie mają turbiny :( Przy 1.6l Levorg ma 170 kucy i zwija się naprawdę 'wystarczająco" - na rynku japońskim i amerykańskim jest dostępna podobno wersja 3L!! 

 Porównując do XV- wersja Sport Premium ma np. przyciemniane lusterko wsteczne (czego brakuje mi w XV), wysuwany podłokietnik (też brakuje w XV), fotele wygodniejsze, pokazuje zajęty pas w lusterkach zewnętrznych, fajny wlot w masce :) ,lepsze wyciszenie (tak mi się wydaje), hamulec ręczny elektryczny (w XV dźwignia ręcznego jest trochę za blisko kierowcy - moim zdaniem), deko zmienione zegary na +, i fajne niebieskie obszycia np. kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu jest niżej dla mnie bo w XV nie mam okna dachowego, które zabiera parę cm, w tylnym rzędzie wydaję się podobnie jak w XV 

choć możliwe, że linia dachu opada mocniej 

 

niestety nie jeździłem więc ciężko mi odnieść się do odgłosów w trakcie jazdy, plastiki, fotele, kanapa zamontowane jak w XV

co mi się spodobało to fabryczne podklejenia taśmą z meszkiem w miejscach gdzie w XV stuka jak np. zatrzaski schowka przed pasażerem

do tego ładnie wykończone ramki okien od wewnątrz, dużo staranniej jak w XV wykonana tapicerka bagażnika, no ale czymś trzeba wypełnić miejsce po kole zapasowym którego w EU się nie oferuje 

 

pewnie podobnie wewnątrz będzie wyglądał XV po face liftingu

 

tak przy okazji to lusterka wsteczne są ciut niższe ale za to szersze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeździłem wczoraj Levorg-iem - trochę szkoda, że nasze XV nie mają turbiny :( Przy 1.6l Levorg ma 170 kucy i zwija się naprawdę 'wystarczająco" - na rynku japońskim i amerykańskim jest dostępna podobno wersja 3L!! Porównując do XV- wersja Sport Premium ma np. przyciemniane lusterko wsteczne (czego brakuje mi w XV), wysuwany podłokietnik (też brakuje w XV), fotele wygodniejsze, pokazuje zajęty pas w lusterkach zewnętrznych, fajny wlot w masce :) ,lepsze wyciszenie (tak mi się wydaje), hamulec ręczny elektryczny (w XV dźwignia ręcznego jest trochę za blisko kierowcy - moim zdaniem), deko zmienione zegary na +, i fajne niebieskie obszycia np. kierownicy

turbo by sie przydało ale w 6MT tragedii nie ma - wystarczy mocno zredukowac i krecic na czerwone lub kupic sbd :) Wysuwany podłokietnik jest dostepny na rynku USA ( mocno sie nad nim zastanawiam) podobnie jak przyciemniane lusterko ,upgrade systemu audio itp. Niestety Subaru rynek europejski traktuje jak rynek gorszej kategorii i nawet przez ASO tych gadzetów zamowic nie można- zostaje ebay :toobad: 

Co do miejsca w kabinie w Levorgu/STI/XV wydaje mi sie ze jest go tyle samo. Pewnie XV 2016 bedzie mial wnetrze podobne do Levorga i podobno bedzie lepiej wyciszony.


http://www.ebay.com/itm/OEM-SUBARU-2012-2014-IMPREZA-XV-CROSSTREK-CENTER-CONSOLE-SLIDING-ARMREST-BLACK-/171522195224?hash=item27ef84ff18&vxp=mtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłokietnik od Levorga powinno się udać zamontować w XV więc pewnie będzie możliwość zakupu w ramach SIP 

 

dla mnie jest to zbędne wyposażenie więc osobiście się tym nie interesuję


 

 

turbo by sie przydało ale w 6MT tragedii nie ma - wystarczy mocno zredukowac i krecic na czerwone lub kupic sbd
 

 

co by nie powiedzieć 1.6 DIT z manualną skrzynią byłby ciekawym XV 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się w ofercie XV - zresztą nie tylko XV - brakuje silników 

 

 

 

zawirusowanym sbd
 

 

żeby działało to sprawnie nie może mieć DPF-a a to jest mocny ograniczeniem funkcjonalności auta

 

stąd benzyna turbo była lepszym rozwiązaniem a też ją można "wirusować" nić nie tracąc z użyteczności  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...