Skocz do zawartości

Ułęż - 4 Listopada


emil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmawiałem wczoraj z emilem, ale o żadnych dachach nie wspominał. Tylko w jego samochodzie coś się spusło w zawiasie, czy hamulcach, czy jeszcze czymś innym ( :mrgreen: ) i wracał na lawecie, ale - jak zrozumiałem - była to jedyna poważniejsza usterka wczorajszego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu pisać ;-) Z 9 samochodów przyjechało 5 (z czego jeden się zepsuł :-() i Wróbel był niepocieszony. Spadł śnieg, wszyscy byli na letnich :-) więc był niezły trening. Ogólnie Impreza udana, ponieważ na Bemowie takiej próby zimą nie da rady ustawić :-). Czasów nikt nie zapisywał bo z przejazdu na przejazd warunki na torze zmieniały się diametralnie. Z ok 3.30 min po pierwszym okrążeniu zrobiło się ok 6.40 po ostatnim :twisted:. Poza tym było zizizimno ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem wczoraj z emilem, ale o żadnych dachach nie wspominał. Tylko w jego samochodzie coś się spusło w zawiasie, czy hamulcach, czy jeszcze czymś innym ( :mrgreen: ) i wracał na lawecie, ale - jak zrozumiałem - była to jedyna poważniejsza usterka wczorajszego dnia.

 

nie w zawiasie ani w hamulcach tylko dla odmiany wezyk od wspomagania kierownicy przemiescil sie w kierunku turbiny i sie przepalil.

 

zimno bylo ale zajefajnie, przejechalem sie sti losia i avensisem dieslem :), prawie wszystkie zakrety bokami... niezly trening przed zima na letnich oponach :)

 

naturalnie zadnego dacha nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Wielcy Nieobecni zajmują najwięcej miejsca w dyskusji :mrgreen:

Było suuuper -na głównym pasie po godzinie mieliśmy warstwę lodu, można było poćwiczyć wahadło i nawroty.

 

Emil, pomimo ataku zimy, rozpalił grilla, a dodatkowo grzaliśmy się przy otwartych maskach samochodów :razz:

 

BTW: w najbliższą środę kolejny wyjazd, mamy jeszcze ze 2-3 miejsca, jak ktoś ma ochotę się wybrać to poproszę o info (tym razem będzie jeszcze ciepło)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...