Skocz do zawartości

Impreza wrx STi RB320 Ltd.edition


MihauSTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ! Mam do Ciebie także takie małe pytanko ! Jeśli zamkniesz auto kluczykiem - ale mechanicznie nie używając pilota to czy Ci się zamkną wszystkie drzwi poprzez centralny zamek ? U mnie akurat zamkną się tylko drzwi kierowcy a reszta nie . Czy to jest normalny objaw u anglików czy muszę sprawdzić = może się coś odłączyło . Z pilota wszystko jest o.k. Z góry dziękuję za odpowiedż , POZDROWIONKA także dla Twojej :)  pięknej :rolleyes: bryki !!! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odświeżam, bo się natknęłam -

Marzyłam o tym Samochodzie i wzdychałam do niego jeszcze zanim się dowiedziałam co to są japońskie WRX, STi, Type R czy RA... a RB320 od razu hehe.

Jest piękna!

Kolego, wrzuć nam proszę jakiś filmik... Nie trzeba oczywiście pałować, wystarczy takie delikatne 1-2-3 :) :) :) :) :)

 

... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie zrobi Ci niestety w tej chwili żadnego filmiku, bo jakiś czas temu na osiedlowej drodze pijak (ponad 2 złote) wjechał mu w bagażnik bez hamowania :( Auto czeka na naprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał nie zrobi Ci niestety w tej chwili żadnego filmiku, bo jakiś czas temu na osiedlowej drodze pijak (ponad 2 złote) wjechał mu w bagażnik bez hamowania :( Auto czeka na naprawę...

kurcze... prawdę mówiąc, jak czytałam ten wątek to od razu pomyślałam sobie "Boże błagam, niech nieszczęścia omijają takie auta jak te!" a tu mosz... jak zawsze za późno się pomodlę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie auto jest cały czas w moich rękach ;) troche to trwa ale mój blacharz ma problemy prywatne i termin sie wydłuża :( co do ogłoszenia które sie pojawiło jakiś czas temu to mój młodszy bratanek (15l.) wystawił je powiedzmy z ciekawości a że nie mógł w dziale "sprzedam" wrzucił do "nie legala" ;) auto tak czy owak będzie naprawione a co będzie potem zobaczymy :twisted: bo chądzą mi też po głowie 2 inne opcje B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Klapa jakims cudem niema nawet rysy, a lotkę z dachu sam zdemontowalem gdyz szyba bedzie musiala byc wycięta bo jak inaczej wstawisz nowy błotnik? :) tak samo zdemontowalem prawą lampę zderzak caly środek bagażnika i tylne siedzenia. Na dzien dzisiejszy szyba juz wyciągnięta i auto po oględzinach zawieszenia i choc wygląda to niezbyt estetycznie niema tragedii :) podłużnice nie ruszone, a za skrzywienie koła odpowiada wachacz podłużny ktory jest do wymiany reszta w zawieszeniu na 90% jest dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno błotnik i tylny pas reszta wyjdzie w praniu

Pociesze Ciebie tak wyglądał mój po wypadku

post-12972-0-24702400-1463073967_thumb.jpg

post-12972-0-69575500-1463073977_thumb.jpg

post-12972-0-76085300-1463073989_thumb.jpg

 

Po remoncie-dobry blacharz i wygląda tak

post-12972-0-74729200-1463074023_thumb.jpg

 

"0" szpachli :) da się da :)

 

Trzymam kciuki, by udało się Tobie uratować nietuzinkowca! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak po zdjęciu wychodzi na błotnik i tylni pas i powinno być ok,miałem podobnie a na nowych elementach to fajna robota jest...życzę powodzenia w naprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

pokaż zdjęcia autka,wpis w dowodzie w dużej mierze zależy od tego co wpiszę diagnosta na pierwszym przeglądzie,ja poprosiłem o pełną nazwę Subaru Impreza WRX STI 2.5 i tak też wpisaliw wydziale komunikacji..........ale tam,dawaj foty!swoją drogą dzieli nas tylko kawałek drogi więc musimy się zgadać?

Edytowane przez irektob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wpis w dowodzie w dużej mierze zależy od tego co wpiszę diagnosta na pierwszym przeglądzie

 

Najważniejsze jest to co jest w poprzednim dowodzie, z tego diagnosta/urząd komunikacji czerpią podstawowe info... W tym przypadku Michał miał "RB 320" w V5C angielskim.

I mi się z kolei podoba że właśnie tak masz wpisane w polski :) Gdyby było  WRX STI to nie wiadomo czy to naprawdę RB320. A jak jest RB320 to wiadomo że to STI

Hawków STI sporo, a RB w Polsce pewnie jedyna.

 

Gdyby więcej zależało od samego diagnosty co do nazwy auta, niż to co ma w dowodzie rejestracyjnym, to potrafię sobie wyobrazić sprowadzonego WRX-a w pełnym przyszczepionym pakiecie STI, z wpisem później w pierwszym polskim dowodzie WRX STI ;) A to byłoby poświadczenie nieprawdy i poniekąd oszustwo.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...