Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odwalcie sie od Tichego - ma racje. A tylko dlatego, ze w innym przypadku propagowal metody, ktore Wam nie pasuja, czychacie na niego za kazdym rogiem i drwicie z niego, tym samym wykazujac sie niezbyt duza doza intelektu. Nikogo nie obraza, na nikogo nie najezdza, wiec jak wam sie jego zdanie nie podoba, to mozna je ignorowac.

 

"Twoja wolnosc [slowa] konczy sie tam, gdzie moja sie zaczyna."

  • Lajk 9
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwalcie sie od Tichego - ma racje. A tylko dlatego, ze w innym przypadku propagowal metody, ktore Wam nie pasuja, czychacie na niego za kazdym rogiem i drwicie z niego, tym samym wykazujac sie niezbyt duza doza intelektu. Nikogo nie obraza, na nikogo nie najezdza, wiec jak wam sie jego zdanie nie podoba, to mozna je ignorowac.

 

"Twoja wolnosc [slowa] konczy sie tam, gdzie moja sie zaczyna."

TJ, szacun za ten wpis!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wzrok mam jeszcze dobry, lornetkę też niezłą,

   Kurczę, @@Tichy,  oplułem monitor :biglol:

 

A bo się tak podniecasz byle czym :)  Ale żeby tak od razu pluć? No ale kwestie erotyki to bardzo indywidualna sprawa, rozumiem, rozumiem, każdy lubi co innego... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wzrok mam jeszcze dobry, lornetkę też niezłą,

   Kurczę, @@Tichy,  oplułem monitor :biglol:

 

A bo się tak podniecasz byle czym :)  Ale żeby tak od razu pluć? No ale kwestie erotyki to bardzo indywidualna sprawa, rozumiem, rozumiem, każdy lubi co innego... :biglol:

 

Oplułem. Śliną :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwalcie sie od Tichego - ma racje. A tylko dlatego, ze w innym przypadku propagowal metody, ktore Wam nie pasuja, czychacie na niego za kazdym rogiem i drwicie z niego, tym samym wykazujac sie niezbyt duza doza intelektu. Nikogo nie obraza, na nikogo nie najezdza, wiec jak wam sie jego zdanie nie podoba, to mozna je ignorowac.

 

"Twoja wolnosc [slowa] konczy sie tam, gdzie moja sie zaczyna."

Nie przesadzasz? Do kogo piszesz? Ja nie jestem do kogokolwiek przywalony. Nie drwię, a jedynie niewinne żarty sobie stroję. A w zasadzie raz to zrobiłem. I nie ma w tym nic złego. Twierdzenie o ocenie prędkości typu dwieście i zero przecinek zero kilometra, na godzinę, na słuch z pomieszczenia zamkniętego, położonego jakoś po sąsiedzku z ulicą, aż się prosi o żart.

Sugerowałbym też więcej powściągliwości w ocenianiu cudzego intelektu. Poniekąd apropose, czyhać piszemy przez "samo ha".

  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odwalcie sie od Tichego - ma racje. A tylko dlatego, ze w innym przypadku propagowal metody, ktore Wam nie pasuja, czychacie na niego za kazdym rogiem i drwicie z niego, tym samym wykazujac sie niezbyt duza doza intelektu. Nikogo nie obraza, na nikogo nie najezdza, wiec jak wam sie jego zdanie nie podoba, to mozna je ignorowac.

 

"Twoja wolnosc [slowa] konczy sie tam, gdzie moja sie zaczyna."

Nie przesadzasz? Do kogo piszesz? Ja nie jestem do kogokolwiek przywalony. Nie drwię, a jedynie niewinne żarty sobie stroję. A w zasadzie raz to zrobiłem. I nie ma w tym nic złego. Twierdzenie o ocenie prędkości typu dwieście i zero przecinek zero kilometra, na godzinę, na słuch z pomieszczenia zamkniętego, położonego jakoś po sąsiedzku z ulicą, aż się prosi o żart.

Sugerowałbym też więcej powściągliwości w ocenianiu cudzego intelektu. Poniekąd apropose, czyhać piszemy przez "samo ha".

 

1. Nie zaczynamy zdania od spójnika.

2. Dwa razy.

3. 'Dwieście i zero'? Co to za konstrukcyja gramatyczna?

4. Skąd tam przecinek w wyrażeniu 'kilometr na godzinę'?

5. Nad składnią popracuj... bo bełkotem zalatuje. Albo nie buduj tak bełko... znaczy złożonych zdań. Kropki czasami użyj.

6. Co znaczy wyrażenie 'apropose'? Pamiętaj, że kryptoreklama trąci myszką;  http://www.apropose.com/

 

Się urwał wziął za edukowanie innych z polszczyzny, purysta za dychę...

 

Nie mogłem zdzierżyć. :)

Edytowane przez Dziedzic_Pruski
  • Lajk 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dostać torsji od tych waszych docinek.

 

czy kupując mieszkanie przy czteropasmowej wylotowce nie liczyles się z tym ze bedzie głośno?
 Większość blokowisk powstało jeszcze za komuny, natomiast większość czteropasmowych wylotówek, w ostatniej dekadzie...

 

tak go życie skarało bo ma zawsze pod górkę,
Jego cyrk, jego małpy i jego kawałek podłogi... Na mój gust Wasze teksty przeniosły temat z "chama na drodze" na chamstwo w mediach.
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie nieco ciężkie, męskie żarty z naszego kolegi

Taa, za chwilę mu jeszcze do talerza zajrzą i skrytykują, że się niezdrowo odżywia. Proponuję odstwić grochówkę na bok , ta - jak wiadomo - powoduje wytwarzanie dużej ilości gazów, które unosząc się do góry wywołują posrane pomysły i takież też żarty... 

Edytowane przez hak64
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dostać torsji od tych waszych docinek.

czy kupując mieszkanie przy czteropasmowej wylotowce nie liczyles się z tym ze bedzie głośno?

 

 Większość blokowisk powstało jeszcze za komuny, natomiast większość czteropasmowych wylotówek, w ostatniej dekadzie...

tak go życie skarało bo ma zawsze pod górkę,

 

Jego cyrk, jego małpy i jego kawałek podłogi... Na mój gust Wasze teksty przeniosły temat z "chama na drodze" na chamstwo w mediach.

+1

 

A pan forumowicz, co sie tak obruszył moim wpisem, choc nawet nie jest pewien, czy jego dotyczył... no cóż!

 

Za to riposta Dziedzica Pruskiego pyszna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A pan forumowicz, co sie tak obruszył moim wpisem, choc nawet nie jest pewien, czy jego dotyczył... no cóż! Za to riposta Dziedzica Pruskiego pyszna

 

Była taka sobie, ale to nie jest forum językoznawcze akurat.

Twoje pisanie też było takie sobie. Szczególnie w części podsumowującej potencjał intelektualny innych użytkowników, a także tej, "sugerującej" "odwalenie się. Dlatego właśnie napisałem to, co napisałem. Jeśli Cię uraziłem, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlatego właśnie napisałem to, co napisałem. Jeśli Cię uraziłem, przepraszam.

 

Nie ma sprawy - ja nie mialem zamiaru nikogo w szczegolnosci krytykowac. Ale czytajac rozne watki zauwazylem, ze wielu forumowiczow (nie wiem teraz kto dokladnie, jest to zreszta niewazne) na kazdym kroku wysmiewa sie z Tichego, szczegolnie ciagle przypominajac slynny megafon. Wiekszosc tych postow nawet nie zawiera elementow dyskusji, a skupia sie wylacznie na tymze wysmiewaniu: dlatego ja uwazam, ze nie jest to oznaka intelektu, bo czlowiek inteligentny nie tracilby czasu na to, aby ponizac drugiego czlowieka.

 

A co do mojej pisowni: najczesciej pisze z telefonu/tableta, a jak z komputera to bez polskiej klawiatury i slownika ;) I jak zdarzy sie literowka, to na szczescie nie zmienia ona meritum przekazu...

 

howgh! eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się raz wypomnieć słynny megafon. Absolutnie nie miałem na celu Tichego wyśmiać czy też poniżyć. Miała to być taka "pozytywna złośliwość" i mam nadzieję, że tak zostało to odebrane. A megafon, moim zdaniem, przeszedł już do klasyki Forum i jeszcze długo będzie się pojawiał w odniesieniu do Tichego i nie tylko. Pamiętam jak czytając post Tichego z megafonem w roli głównej, wyobraziłem sobie tę sytuację i zaśmiałem się będąc samemu w pomieszczeniu, co chyba nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się raz wypomnieć słynny megafon. Absolutnie nie miałem na celu Tichego wyśmiać czy też poniżyć. Miała to być taka "pozytywna złośliwość" i mam nadzieję, że tak zostało to odebrane. A megafon, moim zdaniem, przeszedł już do klasyki Forum i jeszcze długo będzie się pojawiał w odniesieniu do Tichego i nie tylko. Pamiętam jak czytając post Tichego z megafonem w roli głównej, wyobraziłem sobie tę sytuację i zaśmiałem się będąc samemu w pomieszczeniu, co chyba nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. 

 

Racja ;) aha, i nie zapominaj też o lornetce  B)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdarzyło mi się raz wypomnieć słynny megafon. Absolutnie nie miałem na celu Tichego wyśmiać czy też poniżyć. Miała to być taka "pozytywna złośliwość" i mam nadzieję, że tak zostało to odebrane. A megafon, moim zdaniem, przeszedł już do klasyki Forum i jeszcze długo będzie się pojawiał w odniesieniu do Tichego i nie tylko. Pamiętam jak czytając post Tichego z megafonem w roli głównej, wyobraziłem sobie tę sytuację i zaśmiałem się będąc samemu w pomieszczeniu, co chyba nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło. 

 

Racja ;) aha, i nie zapominaj też o lornetce  B)

 

i zwrot "miejska dżungla" nabiera nowego wydźwięku :biglol:

  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior,  nikt tu nie robi tego złośliwie czy aby ot po prostu dopiec. Ale jeśli ktoś (dotyczy to każdego - mnie, Ciebie, Tichego, Urabusa ... - kogokolwiek) uczestniczy w życiu jakiejś społeczności, a tym bardziej uzewnętrznia się ze swoimi mniejszymi lub większymi dziwactwami, musi liczyć się z komentarzami czy wręcz lekką szyderą. I nie jest to powód do darcia szat, obrażania się czy świętego oburzenia.

Jeśli ktoś nie życzy sobie tego typu dysput i ocen, nie powinien wchodzić na tematy kontrowersyjne. Jeśli to robi po raz n-ty - znaczy akceptuje  Skoro Tichy jest tu z nami, znaczy że ma do tego co piszemy i do siebie odpowiedni dystans, pozwalający mu jednak dyskutować tu z nami bez kompleksów i niepotrzebnych emocji.

Edytowane przez sjak
  • Lajk 2
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...