Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

hello? serio? daaaaawaj!!!!!! :o  (jak Ci się uda to zrób możliwość obejrzenia tylko z linkiem bezpośrednim albo coś takiego)

 

Wstawię zaraz do wątku malarskiego. Ustawiłem jako prywatny więc nie wiem czy będzie można obejrzeć z linku, ale to najwyżej zmienię...

 

 

 

Wyszło mi coś takiego: 

 

(...)

 

 

 

 

Ooo, dzięki. Fajne zestawienie. Widać, że przy tak wyrównanej stawce jeden błąd rzędu 5 sekund kładzie temat jeśli chodzi o P1  :) . Piep-rzony PKS  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tym bardziej że drogą pantoflową dotarły do nas informacje że kilka osób się odwołało i odliczono im kary, pytanie czy odliczono je wszystkim czy tylko osobom które się odwołały,

 

To pewnie zalezy od tego, co masz na mysli. Faktem jest, ze na szosowej pierwszego dnia zle podliczono wyniki za przywiezienie wegla (albo inaczej: sedziowie niekonsekwentnie zaznaczali na karcie wynikow wiec wprwoadzilo to troche zamieszania). Poniewaz ja bylem troche zdziwiony naszym wynikiem po pierwszym dniu, to zapytalem czy moga to sprawdzic i z tego co mi powiedziano, poprawiono wszystkim to zadanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest piękne w Plejadach... gdyby...   :thumbup: 

 

 

Zrobiłem sobie zestawienie wyników z lat ubiegłych od roku 2009, czyli z ostatnich 7 lat.

 

Może ktoś będzie miał siły i pamięć się cofnąć jeszcze dalej, co by znacznie poprawiło humor alexowi     ;) 

 

Biorąc pod uwagę tylko generalkę na trasie szosowej i przyznając punkty za miejsca na pudle w systemie WRC czyli 25, 18, 15 to tabela wygląda następująco. 

 

 

post-698-0-05266600-1434711028_thumb.jpg

 

 

 

Nie żebym się za wcześnie cieszył ale kto to był 129 na Plejadach 2011   :huh: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest piękne w Plejadach... gdyby...   :thumbup: 

 

Biorąc pod uwagę tylko generalkę na trasie szosowej i przyznając punkty za miejsca na pudle w systemie WRC czyli 25, 18, 15 to tabela wygląda następująco. 

 

 

attachicon.gifnull

 

 

 

 Nawiązując do tego "gdyby..." to gdybym dojechał w ubiegłym roku, trzymając poziom z dojechanych prób...  ;)  Ech... te Plejady  :biglol:

 

 

 

Nie żebym się za wcześnie cieszył ale kto to był 129 na Plejadach 2011    :huh: 

 

Nie mam 100% pewności, ale chyba ja...  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mam 100% pewności, ale chyba ja... 

 

Srebrny WRX z filmiku Prema?

 

Jak tak to smucisz bębna   ;)


 

 

A jak wam tak dobrze idzie to przydała by sie tabelka z najlepszymi czasami na danej próbie

 

tylko najlepsze czy do któregoś miejsca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga:

 

Kierowca i wygrane odcinki Plejad 2015:

 

Rafał Deredas                 6

Przemysław Wąsik          3

Konrad Jęczeń                2

Jacek Gołębiowski          1

Arkadiusz Bałdyga          1

Kazimierz Karolczak       1

 

 

Czyli "2015 Plejady flat out trophy" goes to.... Apaaacz   :rolleyes:

 

:)

 

Tabeleczka z najlepszymi czasami poszczególnych OSów:

 

post-698-0-21050500-1434722367_thumb.jpg


Chojny, tak, jam to był...

 

 

No to już wszystko jasne i tabela za lata 2009-2015 wygląda tak:

 

post-698-0-58204300-1434722615_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chojny. Policz punkty od początku historii Plejad. Zestawienie mocno się zmieni

 

No pisałem własnie że nie mam danych, jeżeli pamiętasz nazwiska to podeślij.  

 

Jeżeli ktokolwiek jest w stanie podać pudło z lat wcześniejszych nich się do mnie odezwie to zrobię aktualizację i będzie cała historia.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nazwisk dla 2006 i 2007... tu są potrzebne po 3 nazwiska. 

 

 

2004 oraz 2005 znalazłem i zaraz zaktualizuję. 

 

 

 

No to uwaga.... najaktualniejsza tabela z 10 zlotów. 

 

Do przyszłego roku bęben raczej niezagrożony...  ;)

 

 

post-698-0-72710400-1434724917_thumb.jpg

 

 

 

Zostały dwa zloty do pełnych danych, wysilcie szare komórki... pomyśl Alex z kim się tam ściskałeś na scenie   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pięciu latach starań udało mi się w końcu wybrać na Zlot Plejad. Miałem spory dylemat, którą trasę wybrać bo na terenową nie powiem, że szkoda auta, ale nie było  przygotowane tak by nie było szkoda ;), na szosową bardzo mnie korciło bo miałem już tego typu przygody i bardzo miło je wspominam ale uznałem, że Foresterem wolno ssącym nie za bardzo mam szanse na dobry wynik (błąd bo znalazł się taki na podium :)). Po za tym tak piękne okolice kusiły do decyzji na trasę turystyczną. Wybór więc padł na turystyczno-terenową. Trudno mi oceniać tegoroczny zlot w odniesieniu do innych gdyż był to mój pierwszy raz. Niewątpliwie jednak jestem pod wrażeniem ogromu imprezy i potrzebnej pracy by to wszystko zorganizować. Wielkie ukłony i podziękowania za to dla Dyrekcji.


Po dwóch dniach spędzonych w tych malowniczych terenach stwierdziłem, że dostaliśmy Bieszczady "w pigułce" - energetycznej  :) . W zawrotnym tempie przemierzyliśmy ogromny teren. Nie było mowy by mając jeden z końcowych numerów, jechać przepisowe 30km/h przez las czy łąki i dotrzeć do celu na czas (pierwszego dnia szukało nas już biuro zlotu :D). Napotkaliśmy mnóstwo atrakcji, których przy innej organizacji i wyluzowanym tempie widzieli byśmy zaledwie połowę. To była piękna i świetnie zaplanowana promocja tych uroczych terenów, promocja bo przyjdzie czas, że większość z nas uczestników tego zlotu, zapragnie tam powrócić, powspominać i poświęcić trochę więcej czasu na zwiedzanie.


 


Przygotowałem zatem małą pomoc we wspomnieniach i w planowaniu ewentualnego tam powrotu, którą wrzucam w wątku medialnym. http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/81119-plejady-2015-temat-medialny-zdj%C4%99cia-filmy-malarstwo/page-5#entry2275642


 


Gratuluje zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za rywalizacje i wspólną zabawę. Dziękuję za pomoc ekipie technicznej z trasy tur-ter.!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...