Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Załoga 337 jeszcze wczoraj wróciła zadowolona do bazy.

Plejady jak najbardziej udane :) . Bieszczady nieokiełznane, a Arłamów naprawdę imponuje.

 

Dziękuję wszystkim za dobrą zabawę, a w szczególności eSTIvie za pilotowanie ;)

 

O! nawet załapaliśmy się na filmik przed startem: :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=9Jz7Zt9VZbo

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były kapitalne Plejady !!!

 

podziękowania dla Dyrekcji i wszystkich którzy ciężko pracowali przy ich organizacji  :thumbup:  

 

 

pozdrawiam wszystkich uczestników z którymi krócej lub dłużej spędziłem czas  :)

 

gratulacje dla zwycięzców na wszystkich trasach  :puchar:  w mojej turbo po pierwszym dniu miałem dobrą pozycję do ataku na podium, konkurenci przeprowadzili jednak mocny kontratak i było dla mnie po marzeniach  :( za rok będę i tak walczył  :P

 

dojazdówki znakomite, widoki przecudnej urody, hotel super, same pozytywy  :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś skrobne :)

 

Zacznę od ogólnej oceny która może być tylko jedna: REWELACJA !!! Przepiękne miejsce, zaryzykuje że to były najładniejsze Plejady jak do tej pory, hotel na najwyższym poziomie, pogoda zupełnie zapomniała że to Plejady i powinno padać a organizacyjnie oczywiście bez zarzutu. Towarzystwo tradycyjnie genialne.

Dziękuję Dyrekcji i pozostałym członkom SIPu za całokształt pracy przy organizacji. Szczególne dzięki za dotrzymanie obietnicy i uhonorowanie 3 miejsc w klasie Outlaw.

 

Jeśli chodzi o naszą załogę to miałem dwa kompletnie różne dni rywalizacji na tych Plejadach. Pierwszy gdzie z powodu mojej kontuzji (o dziwo palec przez 4 dni nie przyrósł do reszty ciała ;) ) od samego początku męczyliśmy się niemiłosiernie. Bardzo ciężko jest kierować jedną ręką, jazda była daleka od normalnego tempa (choć gdyby nie taryfa to bylibyśmy gdzieś w okolicach 2-3m więc bardzo wolno nie jechaliśmy), ale chyba jeszcze ciężej zrobić 250 km dojazdówek z tysiącami zmian biegów w kłowej skrzyni biegów w sytuacji gdzie każdy nacisk na dłoń powodował ból. Koniec końców musieliśmy podjąć jedyną słuszną decyzję i wycofać się po pierwszym dniu..............................................

 

I tu zaczyna się nowy rozdział w moim plejadowym życiu. Powiem tak: Warto sobie czasem coś obciąć żeby zrozumieć pewne rzeczy ;) Drugiego dnia dzięki uprzejmości SIPu i utworzeniu nowej klasy pojechaliśmy Kasi Range'm jako Goście na trasę terenową. Auto trochę porysowane ale przejechało na seryjnej 20" gumie cały drugi dzień, włącznie z próbami sportowymi ;) Zgodnie stwierdziliśmy z Kasią że to był jeden z naszych najlepszych dni Plejadowych w 8 letniej historii startów. Przepiękne trasy dojazdowe, fajne próby, mnóstwo czasu na integrację, wesoło aż do bólu. Zupełnie inny dzień od typowego na szosowce gdzie poza obejściem i opisaniem trasy właściwie nie ma czasu pogadać bo zaraz po próbie trzeba lecieć na następną (z Cyblem i Alexem, którzy jechali 2 i 4 numery za nami praktycznie się nie widziałem)

 

Wygląda na to że to były nasze ostatnie Plejady na trasie szosowej !!! Wraz z grupą kilku-kilkunastu starych stażem szosowców przenosimy się w przyszłym roku na Terenową :biglol:  . Wracamy do korzeni Plejad, czyli przede wszystkim integracji i luźno spędzonego weekendu. Szczegóły, może jeszcze dziś, pojawią się w osobnym wątku  B)  Jeśli pomysł wypali to przyszłoroczne Plejady mogą być dla nas epickie  :yahoo:

 

Nawet nie próbuje wymieniać wszystkich dzięki którym to był fantastyczny weekend !!!

 

Na zakończenie chciałbym zadać tylko jedno pytanie Dyrekcji . Czy nasz (Carlosa i mój) protest został odrzucony czy Kosmit przegrał z załogą kobiecą i dlatego nie został wyczytany ;) ;) :biglol:  ? 

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga nr 348, zachwycona organizacją i przebiegiem tegorocznych Plejad, również dziękuje wszystkim "współuczestnikom" oraz Ojcu Dyrektorowi, całej załodze SIP i obsłudze na trasach.

Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni. To wspaniale, że wreszcie wszyscy byliśmy w jednym miejscu i w dodatku tak wspaniałym!

Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś i ja napiszę...


Bieszczady mogą zauroczyć, pomimo napinki, spinki, na dojazdówkach rozgadałem się w koło bo było przepięknie. Trzeba by zabrać rodzinkę na wycieczkę. Ciekaw jestem czy można by pożyczyć książkę drogową z trasy turystycznej, żeby poodkrywać bieszczadzkie zakątki.

Już sama droga dojazdowa przed samym Hotelem robi wrażenie, aż mi błędnik zwariował, a kierowca zastanawiał się czy podjedziemy pod tą górę lawetą. Hotel full wypas, zapewniał wszystko, poza tanim piwem :)
Impreza końcowa i catering również na najwyższym poziomie, chociaż dla integracji chyba lepsze były namioty, w sali hotelowej ciężko było się znaleźć.

Co do nas to cóż, Beben mówił, że przez jego palucha dostaliśmy wygraną na plejadach na tacy :) Dla mnie to były jedne z cięższych plejad pod względem walki o wynik, plejady wróciły do korzeni, trasy pozwoliły się wykazać szybkim kierowcom, a nie szybkim autom i dobrze ;)
Trochę za wolno pojechaliśmy pierwszy dzień, w drugi dzień zapomniałem wbić bieg na starcie, jeden falstart ale czasy były już dużo lepsze. Na koniec dowiedzieliśmy się, że załatwiła nas błędna odpowiedz na jedno z pytań, 10 sekund w plecy i po wyniku ;)
Ale takie są zasady, raz dzięki temu wygrywaliśmy, raz przegrywamy, inne załogi też miały by lepsze wyniki gdyby nie... i tak dalej :)
Gratki dla Apacza i Chojnego bo Wam się chłopaki należało.


Dziękuje Dyrekcji za zorganizowanie jednych z najbardziej wypasionych plejad i za nocne rozmowy.
Jak zwykle robotę na najwyższym poziomie zrobił Jumpman za co mu bardzo dziękuje, z takim pilotem naprawdę chce się jeździć, co ja spiepszyłem to on odrobił ;)
Całej  Ekipie MTS, z Wami najlepiej spędza się czas. 

Do następnego roku ;)

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla TJ spotkanego na stacji pod Krakowem. 

 

Rowniez pozdrawiam!! ;)


ps wiecej napisze pozniej, narazie mam jeszcze cegle w czaszce zamiast mozgu :P 

 

 

 

TJowi miedzy innymi za przewiezienie po okolicznym lesie potworem zwanym Patrolem
 

 

cala przyjemnosc po mojej stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze nasze XII Plejady w liczbach:

 

2508 przejechanych kilometrów

844,3 pkt w klasyfikacji szosowej

366 litrów E98

setki spotkanych super ludzisk

20 zł cena soku pomarańczowego

4 łyse opony

1 ból głowy ;)

 

I uwaga, poza konkurencją - 51km/h - prędkość z jaką dzisiaj jechałem i załapałem mandat w wysokości 50 zł i 2 pkt. karne

Edytowane przez gryka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga nr 213 serdecznie gratuluje wszystkim triumfatorom poszczególnych tras i konkursów. Dziękuję organizatorom, wszystkim uczestnikom oraz rywalom z trasy terenowej za kolejny, fantastyczny XII Zlot Plejad.

Szczególne podziękowania kieruję do @beben,, za kanistry, bez których musiałbym odbić z dojazdówki kilkanaście kilometrów w poszukiwaniu stacji paliw. Miło było spotkać Was wszystkich kolejny raz  :)

 

Dołączam się też do postulatu o powrót namiotu, drewnianych ław, grilla i plastikowych talerzyków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szczególne podziękowania kieruję do beben,, za kanistry, bez których musiałbym odbić z dojazdówki kilkanaście kilometrów w poszukiwaniu stacji paliw

 

Ja na miejscu was obu bym się nie przyznawał - patrz punk 3.5.4 regulaminu :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczególne podziękowania kieruję do beben,, za kanistry, bez których musiałbym odbić z dojazdówki kilkanaście kilometrów w poszukiwaniu stacji paliw

 

Ja na miejscu was obu bym się nie przyznawał - patrz punk 3.5.4 regulaminu :P :P :P

 

Uprzejmie przepraszam SIP za naruszenie regulaminu, proszę o łagodny wymiar kary i oświadczam iż wyrażam skruchę za swą niefrasobliwą wypowiedź na TF :unsure:

Jednocześnie informuję że dobroczyńca poruszał się po trasie terenowej jako GOŚĆ :rolleyes: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie forki tam stanęły, kilka po prostu przejechało  :D

 

Ten drugi kawałek wygląda na głęboką kałużę....

 

Dzięki  za wszystkie wspaniałe bieszczadzkie wrażenia i piękne momenty  :yahoo:

 

Wracając minęliśmy Jeepa, który wracał z Camp Jeep 2015. Chłopaki biorą dobry przykład, pojechali do Jury i zrobili bazę w hotelu Ostaniec - Plejady 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Dyrekcji za wspaniałe Plejady!

 

W przyszłym roku na Terenowej zapowiada się niezła walka z kolegami, którzy prawdopodobnie opuszczą Szosową. A jak już opuszczą to na pewno tam nigdy nie wrócą :)

 

p.s. gdzie można zobaczyć zapowiedź filmu, który był puszczany na początku sobotniej wieczornej imprezy?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady, plejady i po plejadach. Impreza jak zwykle świetna i praktycznie ciężko znaleźć słaby punkt. Największą wadą dla nas był dojazd i powrót, ale warto było  ;) W Bieszczadach byłem 3 raz i jeszcze tam wrócę  :)

Oczywiście gratulacje dla zwycięzców :thumbup:  Chojny wiadomo, dowód na to, że wkładka mięsna jest najważniejsza :bowdown: , Apacz kolejny raz udowodnił, że jest bardzo szybki brawo  :puchar: , ale jest jeszcze jeden kierowca o którym muszę dwa słowa napisać TJ, z Tobą przegrać to jak wygrać. Na scenie jak zwykle trochę mnie zblokowało i zapomniałem pogratulować  ;) To co zrobiłeś w generalce to mistrzostwo :ok:  szkoda, że pierwszy dzień położyłem i dopiero drugiego trochę się do Ciebie zbliżyłem. Jeszcze raz gratulacje 1 miejsca w klasie i 4 w generalce - świetny wynik.

 

Również przyłączam się do prośby powrotu do ceratki i bigosu  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 313 też w domu. Piszę dopiero teraz, bo od rana "napadła" mnie robota i dopiero teraz jest trochę czasu.

Było super!!! Przede wszystkim liczy się atmosfera, a ta była wspaniała - dzięki Organizatorom (oklaski!!!) i Uczestnikom (aplauz!!!). Dziękuję bardzo jednym i drugim :) Personalnie nie będę nikogo wymieniał, bo jeszcze kogoś pominę i będą kwasy. 

Miejsce wybrane fantastycznie, budzące miłe wspomnienia - jeździłem tu na studiach.

Hotel - full wypas - zasługujący na tyle gwiazdek, ile w znaczku Subaru.

Trasy rewelacyjne, próby ciekawe, rywalizacja wzorowa, pogoda zupełnie nieplejadowa ;)

Impreza końcowa przypominała rozdanie Oscarów, tylko gdzie ten czerwony dywan? Głosuję za powrotem do namiotu - byle na głowę nie kapało. :)

Dokumentacja fotograficzna w przygotowaniu - trochę się tego zrobiło. 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych Forumowiczów - czekałem na to cały rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że ekipa ze Szczecina (120 i 420) dojechała do domów dzisiaj w południe ;) Wczoraj mieliśmy 2-godzinne korkowanie na A4, a poza tym w sumie OK.

 

Dziękuję w imieniu całej ekipy za kolejne udane Plejady, zarówno organizatorom jak i uczestnikom. Ja myślę, że to bardzo trudne zadanie, aby dogodzić tak dużej grupie ludzi i uniknąć większych zgrzytów. I temu zadaniu ponownie sprostali organizatorzy, a my (uczestnicy) chyba nie zrobiliśmy "bydła" ;) prawda?

 

Już kilka osób zwracało uwagę na zalety dużego namiotu, grilla, cerat na stołach i drinkach rozlewanych na trawę. Ja przyłączam się do tego, ale jednocześnie nie narzekam na tegoroczną imprezę na dworcu PKP dla klasy VIP. Traktujmy tegoroczne doświadczenie jako odskocznię od reguły, która pozwoliła zatęsknić za namiotem i wspólnym biesiadowaniem ;)

 

W wątku medialnym wrzuciłem nasz zapis OSu 13 Autosan, gdzie złapaliśmy kapcia waląc w studzienkę, ale najlepsze było to co ze studzienką się stało :D

 

Jeszcze raz dzięki za wspaniałą atmosferę, mnóstwo śmiechu, wiele życzliwości i za to że macie tak pokiereszowane berety na punkcie Subaru ;)

 

IMG_5946_resize.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście z włoskiego Subaru 500 ;) pozdrawiają pozostałych Gości! Może za rok już w prawdziwych Subarakach dojedziemy...

 

Aczkolwiek mino początkowych tłumaczeń wszem i wobec, począwszy od ochroniarza na wjeździe (cytuję: "no dobry bajer Pan mi sprzedajesz, ale ok jedź Pan" :D), po porządkowych na danych parkingach i tłumaczeniach w Biurze Zlotu, na które wzieliśmy truskawki ;) by jakoś szybciej przebrnąć przez ten wkurzający temat (2 subaraki w posiadaniu i każdy coś, a nawet dyskwalifikujące przyjazd coś), suma summarum pamiętamy tylko te pozytywne chwile :)

 

Klasa Gość ma swoje plusy ujemne i plusy dodatnie :D Jazda tak jakby obok tego wszystkiego co dzieje się na czasówkach i dojazdówkach, ale totalny no stress i brak napinki i spinki to jest to - relax przez całe 2 dni! :D Oglądanie innych, nagrywanie Mistrzów. 

 

Apacz, szacuneczek jak tą wagą newage ładnie zamiatałeś, zręczność i szybkie łapki działają (próba PKS), ale różnica względem GC8 jednak mocno widoczna - waga auta robi swoje.

 

Romeczku vel Cybelku, zdrowie najważniejsze, blachę się wyklepie! Teraz "pójdziesz tą drogą", drogą Apacza, i za rok widzimy Cię na najwyższym stopniu podium! Nie masz wyjścia ;)

 

Mam tylko jedną "małą" wątpliwość, czy oby nagroda fair play na pewno poszła w dobre i zasłużone ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest chwila na kilka słów podsumowania tegorocznych Plejad.

 

Przede wszystkim chcę podziękować Dyrekcji za kolejną świetną imprezę. Organizacja naprawdę jest coraz lepsza i chyba tylko najwięksi malkontenci mogą narzekać. Świetne miejsce - mam na myśli Bieszczady. Byłem tam tylko raz na krótko i zapamiętałem jedynie, że ciężko tam dojechać. Nadal tak uważam, bo droga mocno mecząca, ale może mi się już w dupie przelewa od tych wszystkich autostrad, którymi niemal wszędzie możemy teraz dotrzeć.  ;) W każdym razie myślę już żeby wybrać się tam na kilka dni motorkiem kilkuosobową grupą, bo drogi i widoki są warte tych kilku godzin męczącej dojazdówki, a specyfika trasy szosowej nie do końca pozwala się tym nacieszyć.

 

Dziękuję wszystkim spotkanym za towarzystwo i przyjemnie spędzony czas. Szczególnie oczywiście ekipie łódzkiej, z którą częściowo poruszaliśmy się również w konwojach przed- i poplejadowych  :) . Jak zawsze było super, a przestronne pokoje mieściły sporo luda na wieczornych "pogadankach"  :D .

 

Od strony sportowej gratuluję wszystkim nagrodzonym i każdemu kto osiągnął jakiś swój mały cel. My (załoga) nie mamy na co narzekać  :) , dziękujemy za gratulacje i "dobre słowo". Ja, podobnie jak Premo, uważam że tegoroczne próby sportowe były mocno wyważone i w znakomitej większości wcale nie faworyzowały najmocniejszych aut, dlatego nawet Yeti nie dawałby wielkiej przewagi (swoją drogą zarówno jego nazwa jak i oklejenie bardzo spodobały się moim córkom :biglol: ) - szkoda, że Bęben "pokazał nam wszystkim palec"  :P  bo musiałby się trochę napocić.

Szczególne wyrazy uznania dla chojnego, któremu ledwo uciekłem "spod noża" w generalce i TJ-a za wbicie się autem bez doładowania na podium we wszystkich klasach  :thumbup:

Gratulacje dla Samurajów - w tym roku okazaliście się nieosiągalni, ale też dla wszystkich (a szczególnie punktujących) załóg z Ł[K]RT - Primi, Góral z Łodzi, graczu, BartekFi, Iza&Klaudia, Sylwia&MYSZA, Ad, Slesz, Urabus Family (podium Forkiem w szosowej!). Dziękuję mojemu umysłowemu - sebekianowi za dobrze wykonaną robotę i towarzystwo przez te 4 pełne wrażeń dni.

 

Hotel duży, przestronny i na wysokim poziomie - fajnie, że jeden obiekt pomieścił wszystkich. Impreza końcowa z przepychem, robiąca wrażenie, ale chyba prawie wszyscy wiemy dzięki temu, że prostota i luz "namiotu" bardziej pasują do integracyjnego charakteru spotkania. Kiełbasko wróć :)))

 

Podsumowując - hotel piękny, auta piękne, dźwięki piękne, drogi piękne, widoki piękne, po prostu piękna impreza  :D . Już czekam na następną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku dane mi było spędzić na Plejadach jedynie połowę zaplanowanego czasu, ale i tak nie moglem sobie odpuścić, żeby nie przyjechać.
 

Podziękowania dla Dyrekcji - za kolejną imprezę. Ukłony dla całego SIP.
Lokalizacja i baza zlotu - rewelacyjna, bieszczadzkie anioły także się znalazły - niektóre miały na plecach napis organizator ;)

 

Podziękowania dla Bartkafi i Grzegorza za II dzień a także dla Bębna i Kasi - za fotel VIP w Range - Bęben Ty coś jedziesz ? ;)

Gratulacje dla zwycięzców w każdej klasie. I specjalne gratulacje dla Carlosa i Kosmita za zajęcie zaszczytnego VII miejsca w klasie terenowej - pomimo usilnych starań nie wyczytano Was panowie...- szkoda ;)

 

Mareczku - wiem że pojechałeś juz dzisiaj z fakturami dla Eneosa - pomysł na Eneos Forester Cup jest mega.

Ja także z chęcią powrócę na trasę terenową - najmniej farmakologiczną i chyba najbardziej luzacką

Jedyne zastrzeżenie mam do pory ogłoszenia oficjalnych wyników - szkoda że dopiero w okolicach północy, kiedy większość była już dawno poza salą konferencyjną - pewnie w poszukiwaniu kiełbaski ;)

Do zobaczenia za rok ....

 

na terenowej

 

Zaacząłem wklejać filmy w FB wątek, ale przeniosę je także tutaj do odpowiedniego działu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilkę, żeby napisać kilka słów.

Nie będę oryginalny pisząc, że znowu było rewelacyjnie!!! :D Nie wiem ile musiał SIP wyłożyć kasy i jakie ma chody "na górze" ;) , bo w tym roku Dyrekcji udało się nawet  załatwić świetną pogodę!

Widać było, że Organizator z każdej edycji Plejad czerpie naukę i słucha wszelkich sugestii ze strony wszystkich uczestników. Podobno nawet żurek był rano na śniadaniu...  ;)  :D 

Dziękuję SIP i SJS za świetną organizację i zabawę!

 

 

Ogromne brawa dla wszystkich Zwycięzców, którzy po ciężkiej walce zdobyli zasłużone trofea! W tym roku śledziłem głównie wyniki trasy szosowej, dlatego jeszcze raz napiszę:

Apacz i Chojny - świetna robota!

 

Do zobaczenia za rok...na szczęście już niecały.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...