Skocz do zawartości

Power Stage Bednary


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wczoraj rydwan trafił do lakierni, aktualnie powinien już schnąć w komorze i po południu trafić do rajdowni na składanie. :yahoo:

 

Wyprzedzamy plan o jakieś 18 godzin. :huh:

 

Może się uda ;)

Wiem ze jeszcze macie mnóstwo czasu ale z ciekawości zapytam ... jak bryka ? Składacie już czy na razie jeszcze przerwa na grilowanie ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Nasz mały granatowy śmietnik BMW e30 przechodzi właśnie metamorfozę w pełnoprawną rajdówkę ale w takim zakresie aby była opcja szybkiej zmiany konfiguracji do wymogów Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Pucharu iscup, jeżeli nas najdzie taka ochota, gryka poszedł tą sama drogą   :)

 

 

 

 

Byłem jeszcze wczoraj wieczorem zobaczyć jak idą prace i auto się składa... powoli ale ma być gotowe na sobotę, nie wiem jak chcą to zrobić ale chyba pracując 24h  :huh:

 

Aktualnie problem polega na tym, że goniąc sprzętowo czołówkę klasy pozostajemy ciągle w tyle, bo chłopaki nie śpią i będziemy mocowo lata świetlne za top5  :(   Ale do czasu  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top5 jest Top5, ale niektórzy pokazali, że moim autem mozna wygrac nawet z porobionymi autami, lżejszymi i mocowo ok. 170KM.

Nadal największy potencjał widze w łączniku, jak już przestaniemy robić postępy "czasowe" to zajmiemy się sprzętem. Na razie nauka i troche zabawy :evil2:

Ja sprawdze dzisiaj Czerwonego Barona, przepale świece i jutro jade na trening na 18 do Bednar, obczaje trase, pokombinuje z ustawieniami i wdroże pilotke ;)

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy starczy łącznika na nową zabawkę Doktora Piątka ;)

 

A "niektórego" objecham naszym śmietnikiem 2 na 4 przejazdy kiedy tym właśnie lżejszym 170 konnym jechał na dwie giry SO ;) 5 przejazdu nie pojechał ale to było na mokrym ;) Jechali na deszczowej medii Pirellece żeby nie było ;)

 

 

Serwisówka spakowana a auto się robi ;)

 

 

 

PS Pączki, ciastka czy drożdżówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No on kurde albo ma coś tam nagrzebane, albo nie ogarnia, albo sam nie wiem :huh:

 

Dr. Piątek co zbudował?

 

Poza tym jedzie Jagna, KW ją pilotuje, jestem ciekaw jak wypadniesz na jej tle. Ja baty dostane, ale 2 miejsce w generalce na Plejadach zobowiązuje ;)

 

Pączki!

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak tak będzie, to nic tylko od rana do nocy będzie trzeba upalać i trenować  :biglol:

 

Właśnie sprawdziłem i chłopaków na BMW Challenge srogo pojechała  :huh:

 

http://bmw-challenge.pl/poznajmy-jadzke/

 

 

 

Koniec śmiechów... trenuj ziom tam dzisiaj, notuj trasę!!

 

 

Zna się ktoś budowaniu rajdówek? Podobno za 24h ma to walczyć na torze  ;)

 

 

post-698-0-82450400-1435301854_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jak tak będzie, to nic tylko od rana do nocy będzie trzeba upalać i trenować  :biglol:

 

Właśnie sprawdziłem i chłopaków na BMW Challenge srogo pojechała  :huh:

 

http://bmw-challenge.pl/poznajmy-jadzke/

 

 

 

Koniec śmiechów... trenuj ziom tam dzisiaj, notuj trasę!!

 

 

Zna się ktoś budowaniu rajdówek? Podobno za 24h ma to walczyć na torze  ;)

 

 

attachicon.gifDSC_1256.JPG

Rzeczy niemożliwe robimy na dzisiaj, cuda na jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie! To ja musialam na prawy na Bednarach, bo lewy dla mnie tylko na Superoesie na torze Poznan, a Jagna - prosze bardzo - jedzie. Nie pilotuję jutro! F O C H !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto gotowe.

 

Widzimy się jutro, dzisiaj w sensie ;)

No to ladnie! To ja musialam na prawy na Bednarach, bo lewy dla mnie tylko na Superoesie na torze Poznan, a Jagna - prosze bardzo - jedzie. Nie pilotuję jutro! F O C H !!!

Yyyy, no to wbijasz się na lipcową edycję na lewy a ja balastuje na prawym ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No to po krótce, to było super!!!

 

Pogoda dopisała bardzo, towarzystwo jak zawsze w formie, 11 godzin jak z bicza strzeliło!!

 

Nasze auto zdecydowanie lepiej się prowadzi niż wcześniej choć po wynikach w klasie tego nie widać, zjechali tym razem wszyscy najlepsi w klasie i pozycja daleka.

 

Kara specjalna od organizatora mnie tak rozbawiła że nawet nie protestowałem ale fajnie że się zreflektowali i Tomek przyjechał do naszego obozu ją odwołać. Po czymś takim kolejnym krokiem by były chyba ograniczenia prędkości na trasie ;)

 

Sprzętowo w klasie 4 odpał, wojna, szaleństwo, Wiza 2 w generalce a w pierwszej 10 aż 4 isy, z tym że Marcina to stroker więc klasa 5.

 

Honoru Subaru broniło bardzo szybkie Legacy, 3 miejsce w generalce.

 

Jagnie się z gryką nie daliśmy ;)

 

17.07. ma być próba 11 kilometrów, więc warto się spiąć i przyjechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też słów kilka :)

 

Impreza jak zwykle na bardzo wysokim poziomie, trasa fajna, bardzo techniczna i jak pokazują wyniki, nie potrzeba tryliona koni żeby wskoczyć na podium w generalce.

 

Nasz drugi wypad na PSB z zamiarem zbierania doświadczenia i nauki RWD, cele osiągnięte i udało się nie być na szarym końcu i nie sklepała nas Jagna, chociaż nie jeden chłop mógł by sie dużo od niej nauczyć. 20 miejsce na 35 ekip w klasie uznaje za dobry wynik.

 

Jak sie okazało w połowie zawodów jezdzimy z wypiętym stabem, coś mi tam stukało od 2 tyg. ale myślałem że to amor?! ;)

 

Podziękowania dla całej naszej ekipy za super sobote!!! Pączki były, grill był i pogoda dopisała.

 

Chojny nam odjechał trochę sprzętowo, ale konkurencja nie śpi, on goni top5 a my top15 ;) Na zime pomyślimy co z tym zrobić :)

 

 

 

A filmik z Rosciszowa zapodam wieczorkiem.

 

Edytowane przez gryka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś marna frekwencja była w 6 klasie. Nie widzę żadnego z wyjadaczy z początkowej fazy cyklu ? Wyjątek czy trochę siadło ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myśle, że sezon letni, 18.07 może być podobnie, a czy mam racje okaże sie pewnie we wrześniu.

 

W 6 klasie nie było tłoku, za to 4 była mocno obsadzona. Jak sie pobudują te auta, co sie mają pobudować to będzie bardzo ciekawie. No nie Chojny? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny pogratuluj ekipie mechaników bo to ze pojechałeś to lekki szok

 

Walczyliśmy w piątek do nocy, chłopacy dali z siebie wszystko a samochód był w 100% sprawny i gotowy do walki. Do poprawki są drobiazgi natury estetycznej ale nie wierzyłem że dadzą radę. Gratulacje oczywiście przekażę, rano na zawodach Bodzio był bardziej duchem niż ciałem...  ;)

 

 

 

 

za to 4 była mocno obsadzona. Jak sie pobudują te auta, co sie mają pobudować to będzie bardzo ciekawie. No nie Chojny?

 

Nigdy wcześniej nie było tak mocnej obsady w klasie 4, dojechali też matadorzy z Łodzi co jeszcze bardziej zagęściło czołówkę.

 

A wyścig zbrojeń zaczyna się na dobre, Wiza ma pojechać następny PowerStage z nowym, mocnym silnikiem (na starym, seryjnym, zajechanym był teraz drugi w generalce), Piątek pierwszy raz testował swojego potworka i miał 0,4s straty do trzeciego miejsca w generalce. Rozmawiałem z Marcinem i przygotuje odpowiednio samochód na kolejną imprezę. 

 

Nam pozostaje się uczyć auta, które jest szybsze niż kierowcy.  :rolleyes:

 

 

 

I filmik ogólny z imprezy, z naszym zwiedzaniem rowu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchajcie, to że nie jeździcie Bednar subarakami wynika z tego, że tak auto dostaje w kość i szkoda? Bo tak sobie myślę, że mógłbym rekreacyjnie się przejechać RS'em, ale szkoda by mi było go katować ponad miarę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...