Skocz do zawartości

Strzałki reputacji


stach1111

Strzałki reputacji  

152 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 430
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Kiedys byly "pomuki" w technicznym. Moze by to przywrocic? 

Ze dwa razy już chyba w tym wątku i niezliczoną ilość razy w innych przewinęło się już, że na IPBoard na którym działa forum nie umożliwia tego. Chętnie byśmy pomuki odpalili w starej formie, niestety przekracza to nasze możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ze dwa razy już chyba w tym wątku i niezliczoną ilość razy w innych przewinęło się już, że na IPBoard na którym działa forum nie umożliwia tego. Chętnie byśmy pomuki odpalili w starej formie, niestety przekracza to nasze możliwości. 
A to przepraszam.   :bowdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wątek uważam za ciekawy mimo, że został założony z niskich pobudek.

 

Wątek przyszedł mi do głowy, między innymi, ale nie wyłącznie, dzięki tym niskim pobudkom (człowiek jednak jest łasy na zielone :biglol:  ;) ), czyli jakby nie było również dzięki Waszym działaniom.  :) (tak, wiem, że w odpowiedzi na nasze działania).

 

Zawsze to jednak jakiś pozytyw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wątek uważam za ciekawy mimo, że został założony z niskich pobudek.

 

 

Wątek przyszedł mi do głowy, między innymi, ale nie wyłącznie, dzięki tym niskim pobudkom (człowiek jednak jest łasy na zielone :biglol:  ;) ), czyli jakby nie było również dzięki Waszym działaniom.  :) (tak, wiem, że w odpowiedzi na nasze działania).

 

Zawsze to jednak jakiś pozytyw. :)

Założę wątek w technicznym z bardzo niskich pobudek :D

Z resztą chyba pablonas doradzał mi temat,troszkę zmodyfikuje i już dziś wszystkich zapraszam :D

 

PS.A głosujących ciągle przybywa :)Dobijamy do setki ? To taka magiczna liczba,może zrobi wrażenie na "władzy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tu żyły wypruwam, punkty ciułam w pocie czoła ... echhh niewdzięcznicy. :biglol:  (BP, NMSP)

 

Tak na serio, to jak wielu innych forumowiczow  strzałek używałem tylko jako formę podziękowania, czy pokazania,

że jakiś post mi przypadł do gustu lub nie i pod tym względem były OK.

Jako forma budowania reputacji, to kompletna pomyłka. Reputacja może być budowana tylko na bazie czegoś mierzalnego,

uchwytnego, obiektywnie weryfikowalnego. Taka może być zdecydowanie wiedza merytoryczna, czyli na forum motoryzacyjnym

wiedza o motoryzacji.

Z wielkim zdumieniem przyjąłem fakt, że zdobyłem jakieś punkty reputacji przeklejając linki z yotube'a.

Ktoś postronny mógłby mylnie pomyśleć, że znam się na motoryzacji.  ;) 

Dotychczas czy ktoś miał gazylion czy pierdyliard punktów nie dawało kompletnie żadnej informacji, bo mógł je zdobyć na czymkolwiek,

a więc były bezwartościowe.

Jak dla mnie jakimś rozwiązaniem byłoby przywrócenie strzałek i jednoczesne usunięcie zbędnego licznika reputacji w profilu.

W starych czasach usenetu nie było zliczania reputacji, a i tak wszyscy wiedzieli, kto najlepiej ogarnia temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry pomysł ,strzałki tak,ale bez naliczania i tworzenia tzw.reputacji.

Mądre,ciekawe,błyskotliwe lub pomocne posty byłyby nagradzane i dawały satysfakcję autorowi i zachętę do następnych,ale nie tworzyły by się fałszywe reputacje.

 

Jeśli "władza" się "ugnie" i pozwoli raz jeszcze zweryfikować sprawę strzałek to jestem gotów zrobić ankietę jak rzecz możnaby zmienić.

Tym bardziej że zgodnie z wynikiem tej sondy zdecydowana większość forumowiczów opowiada się pierwszymi dwoma rozwiązaniami,czyli jest zdecydowanie za powrotem strzałek.

 

Albo lepiej będzie jeśli wspólnie ustalimy opcje wyboru zmiany obecnej sytuacji.

 

Co Państwo na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak dla mnie jakimś rozwiązaniem byłoby przywrócenie strzałek i jednoczesne usunięcie zbędnego licznika reputacji w profilu.

 

W sumie dobry pomysł ,strzałki tak,ale bez naliczania i tworzenia tzw.reputacji.

Rozważamy taką opcję, o ile da się ją zastosować na The Forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie jakimś rozwiązaniem byłoby przywrócenie strzałek i jednoczesne usunięcie zbędnego licznika reputacji w profilu.

 

W sumie dobry pomysł ,strzałki tak,ale bez naliczania i tworzenia tzw.reputacji.

 

Rozważamy taką opcję, o ile da się ją zastosować na The Forum ;)

ŁAŁ!!!super :)

Już jestem pod wrażeniem :)

 

Masz u mnie jedno zielone w pamięci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starych czasów usenetu pamiętam "Ekspierda". Znał się na wszystkim :) Ale niekoniecznie przekładało się to na reputację.

 

Expierd, rozmarzyłem się... uważałem nawet, że za tym nickiem musi kryć się grupa osób bo jeden człowiek nie byłby w stanie skupić w sobie tyle wyrafinowanej głupoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No jak tak dalej pójdzie, to chyba zmienię sobie nick na "TheArrowSaver" :D

Takie rozwiazanie podsunął mi na PW inny forumowicz :P;)

 

Póki co nie ma się z czego cieszyć, dla mnie to czarna magia ... zobaczymy, czy to się da tu zastosować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...