Skocz do zawartości

jazz nie jazz


Knurek1111

Rekomendowane odpowiedzi

No to kolejna rodaczka (no, prawie), która wyjechała (oj, inny wątek mi się prosi) i gra sobie około jazzowo:

Ale poważnie, fragmenty tekstów po polsku były ;)


Od razu mówię, że o tym gatunku muzyki nie mam najmniejszego pojęcia, ale jeśli ktoś posiada płytę Moniki Borzym i chciałby jej autograf/dedykację - PW :)

 

To zapamiętałem: 

A to sztuka nie lada bo ja generalnie TV nie oglądam ;) Do tego wtedy zdaje się byłem po udanej degustacji nieznanego portugalskiego czerwonego... :thumbup:

Ogólnie chała lała się z ekranu... poza (jak się dzisiaj okazuje) Moniką Borzym...  :P


Wersji i wykonawców jest mnóstwo. Oto moja ulubiona.

 

A ten gość, to widzę także Cantaloupe Island po swojemu zagrał... ;) Spośród miliona coverów i tak najlepiej brzmi:

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ten gość, to widzę także Cantaloupe Island po swojemu zagrał... Spośród miliona coverów i tak najlepiej brzmi:
 

 

Lubię Herbiego, szczególnie wieczorem. Jako ciekawostkę wkleję wersję dzienną. Wprawdzie za rapowaniem zbytnio nie przepadam, ale podoba mi się dynamika:

 

https://www.youtube.com/watch?v=vXVmBiCSTao


Słuchając jazzu rzadko kiedy wsłuchujemy się w śpiewane słowa. Uważam, że tym razem warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj rządzi "Wojtek w Czechosłowacji". Tutaj przez pierwsze 20 minut ich koncert a później Dave Douglas, którego jakoś nie mogę 'się zaczepić'

 

Tzn np to jest zajefajne:

https://www.youtube.com/watch?v=WC__rtgSdyc

 

Jednak większość jego rzeczy mnie intryguje ale nie porywą...

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wrucę ale napiszę. Wczoraj na TVP Kultura oglądałem bardzo ładny koncert Waglewskiego. Jakby to zparafrazować? "...stary człowiek a może..." Z całym szacunkiem i do wieku (noooo może trochę starszy ode mnie) i do klasy. Jak wino! Im starszy tym lepszy :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...