Skocz do zawartości

Kolor Subarety...


LeJKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedzialem sie ostatnio(moze nie odkrylem Ameryki) ze z kazdym rokiem odcien koloru niebieskiego subary sti jest inny?? bardzo podobny ale jednak inny co wy na to ?? a co do roznic wrx od sti to nie wiem czy przypadkiem sti nie ma odwroconych amortyzatorow grubsza czescia na dol...[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia od lat stosowana w motocyklach crossowych i rowerach górskich.

 

Jak dla mnie to brzmii znajomo.

 

Ja nie widzę różnicy w kolorze. Dla mnie to i tak bedzie zawsze ten sam kolor. Aczkolwiek są zdjęcia na których "WR Blue Mica" jest ciemniejszy niż na innych. Takie zdjęcia na www.subaru.pl w multimediqch są. Taka Impreza przy palmach. Co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzba by zrobic zdjecia tym samym aparatem , tej samej porze ( mniej wiecej ;) ) w tym samym miejscu innych modeli Imprezy. Moze ktos ma przynajmniej dwie Imprezy z STi z roznych rocznikow?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko moge dodac, ze kiedy powstawal projekt Blacky-Blue troche temat probowalem rozeznac, ale to zadanie dla ludzi o mocnych nerwach.

Dowiedzialem sie jedynie kilku rzeczy:

1. dostalem info o 3 roznych oznaczeniach kolorow na STi

2. wiekszosc osob, ktore pytalem o roznice wizualna miedzy nimi - stojace kolo siebie pojazdy .... no podobno nie ma wlasciwie zadnej roznicy, tzn. jest tak minimalna, ze mozna uznac, ze jej nie ma...

 

Moze to jest kewstia zmiany jakosci lakieru, a nie jego barwy :?

 

Tak czy inaczej wybor padl na O2C WR BLUE 8) a kolor zmienia sie w zaleznosci od ..... wlasciwie wszystkiego, pory dnia, oswietlenia, nasycenia, przyciemnienia, napojenia :twisted: hihi

 

Dla mnie to co jest na STi, niezaleznie od rocznika, jest piekniusim kolorkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor ma duże znaczenie. Wystarczy prześledzić historię Michela Jacksona i moją. Urodziłem się biały i całe życie próbuje się opalić na Jacksona, a on mi robi na złość. Pieprzony Białas.

 

Siwy z lekką florydzką opalenizną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie jedynie kilku rzeczy:

2. wiekszosc osob, ktore pytalem o roznice wizualna miedzy nimi - stojace kolo siebie pojazdy .... no podobno nie ma wlasciwie zadnej roznicy, tzn. jest tak minimalna, ze mozna uznac, ze jej nie ma...

 

Moze to jest kewstia zmiany jakosci lakieru, a nie jego barwy :?

 

Czyli pewnie, w granicy błędu lakierni, suszenia, nawilgocenia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...