Jump to content

Kolor Subarety...

LeJKeR

Recommended Posts

Dowiedzialem sie ostatnio(moze nie odkrylem Ameryki) ze z kazdym rokiem odcien koloru niebieskiego subary sti jest inny?? bardzo podobny ale jednak inny co wy na to ?? a co do roznic wrx od sti to nie wiem czy przypadkiem sti nie ma odwroconych amortyzatorow grubsza czescia na dol...[/b]

a co do roznic wrx od sti to nie wiem czy przypadkiem sti nie ma odwroconych amortyzatorow grubsza czescia na dol...[/b]

To się nazywa "upside-down" i rzeczywiście STI ma coś takiego. Technologia od lat stosowana w motocyklach crossowych i rowerach górskich.

Technologia od lat stosowana w motocyklach crossowych i rowerach górskich.

Jak dla mnie to brzmii znajomo.

Ja nie widzę różnicy w kolorze. Dla mnie to i tak bedzie zawsze ten sam kolor. Aczkolwiek są zdjęcia na których "WR Blue Mica" jest ciemniejszy niż na innych. Takie zdjęcia na www.subaru.pl w multimediqch są. Taka Impreza przy palmach. Co o tym sądzicie??

A ja nie widze kolorów i wszystkie są dla mnie czerwone :P

A tak naprawde to ja jakoś nigdy uwagi nie zwróciłem, na odcień, zawsze był taki sam.

Trzba by zrobic zdjecia tym samym aparatem , tej samej porze ( mniej wiecej ;) ) w tym samym miejscu innych modeli Imprezy. Moze ktos ma przynajmniej dwie Imprezy z STi z roznych rocznikow?? :D

Ja tylko moge dodac, ze kiedy powstawal projekt Blacky-Blue troche temat probowalem rozeznac, ale to zadanie dla ludzi o mocnych nerwach.

Dowiedzialem sie jedynie kilku rzeczy:

1. dostalem info o 3 roznych oznaczeniach kolorow na STi

2. wiekszosc osob, ktore pytalem o roznice wizualna miedzy nimi - stojace kolo siebie pojazdy .... no podobno nie ma wlasciwie zadnej roznicy, tzn. jest tak minimalna, ze mozna uznac, ze jej nie ma...

Moze to jest kewstia zmiany jakosci lakieru, a nie jego barwy :?

Tak czy inaczej wybor padl na O2C WR BLUE 8) a kolor zmienia sie w zaleznosci od ..... wlasciwie wszystkiego, pory dnia, oswietlenia, nasycenia, przyciemnienia, napojenia :twisted: hihi

Dla mnie to co jest na STi, niezaleznie od rocznika, jest piekniusim kolorkiem :)

Kolor ma duże znaczenie. Wystarczy prześledzić historię Michela Jacksona i moją. Urodziłem się biały i całe życie próbuje się opalić na Jacksona, a on mi robi na złość. Pieprzony Białas.

Siwy z lekką florydzką opalenizną

Dowiedzialem sie jedynie kilku rzeczy:

2. wiekszosc osob, ktore pytalem o roznice wizualna miedzy nimi - stojace kolo siebie pojazdy .... no podobno nie ma wlasciwie zadnej roznicy, tzn. jest tak minimalna, ze mozna uznac, ze jej nie ma...

Moze to jest kewstia zmiany jakosci lakieru, a nie jego barwy :?

Czyli pewnie, w granicy błędu lakierni, suszenia, nawilgocenia... ;)