Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

wracajac do glownego tematu :)

ostatnio spotkalam sie znowu, ze subaru to...auta dla lesbijek i gejow, i ze mowi sie lesbaru..

to pewnie przez ten artykul i pewnie dlatego ze temat gejowski ostatnio w wawie na czasie :)

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... 02757,1593

No cóż, to udowadnia jedynie, że ... Amerykanie to debile.

Jak dla mnie to FHI może być nawet sponsorem tytularnym Love Parade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na parkingu podziemnym u siebie dolewałem do Imprezy płyn do spryskiwaczy, i jakies dziecko sobie jezdziło po parkingu na Hulajnodze i podjechało do mnie ( chłopiec miał na oko 5lat ) i mówi :

- To jest fajne autko

- Pewniesz ze fajne, najlepsze

Po czym chłopiec chwile postał i popatrzył jak dolewam ten płyn i odjechał do swojego tatusia, Chulajnoge wsadzili do bagaznika Outbacka ! :)

 

Przykład na to, że 5letnie dziecko też może być miłosnikiem Subaru co bardzo mi się podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na parkingu podziemnym u siebie dolewałem do Imprezy płyn do spryskiwaczy, i jakies dziecko sobie jezdziło po parkingu na Hulajnodze i podjechało do mnie ( chłopiec miał na oko 5lat ) i mówi :

- To jest fajne autko

- Pewniesz ze fajne, najlepsze

Po czym chłopiec chwile postał i popatrzył jak dolewam ten płyn i odjechał do swojego tatusia, Chulajnoge wsadzili do bagaznika Outbacka ! :)

 

Przykład na to, że 5letnie dziecko też może być miłosnikiem Subaru co bardzo mi się podoba:)

 

Ja kiedyś odpaliłem GiejTeka w momencie kiedy obok przechodziło przedszkole.

Przedszkolanka nie potrafiła zmusić chłopców żeby szli dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja kiedyś odpaliłem GiejTeka w momencie kiedy obok przechodziło przedszkole.

Przedszkolanka nie potrafiła zmusić chłopców żeby szli dalej :mrgreen:

 

 

Takie mlode juz lapia bakcyla, w przedszkolu mojej tez sie dzieciakom podoba (i kilku przedszkolankom, ale to cicho ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz forkiem na spotkaniu z moja dekoratorka:

Fajne auto to z Polski (mam polskie blachy) ?

Tak.

To ladne auta w Polsce robiom. A jakiej marki to jest logo? (patrzac na swinki na lusterkach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakoś tak w czerwcu wracaliśmy rodzinką z basenu, i córka uparła się coby do KFC podjechać coś zjeść - wybitnie nie lubię tego typu jadłodajni, no ale co tam - zgodziłem się. Zamówiliśmy, usiedliśmy na zewnatrz ponieważ było ciepło, a w środku głośna, dzika muzyka pewnikiem wywołałaby niestrawności. Po chwili z KFC wyszedł gość z dziećmi, otworzył im samochód i ogląda Forka, z przodu, z boku. Wsiadł do swojego auta, i nadal patrzy na Forka, po chwili znów wysiadł, obszedł moje Subaru dookoła, popatrzył zafascynowanym wzrokiem, wreszcie wsiadł do swojego auta i odjechał. Miałem nieprzeciętną radochę i satysfakcję siedząc pięć metrów dalej i patrząc na zachowanie kolesia 8).

 

Innym razem pojechałem do firmy handlującej kosiarkami do trawy po odbiór zamówionego rębaka do gałęzi. Załadowałem rębak do Forka i poszedłem zapłacić. Wychodzę, a przy Forku stoi właściciel firmy z żoną i oglądają. Gość do mnie mówi:

- Gość -To jest prawdziwy samochód!

-Ja - :shock:, samochód jak samochód.

- Żona Gościa - A mnie się nie podoba, taki dziwny, kanciasty jakiś....

-Gość - No co TY mówisz, to cały urok tego samochodu,

-Ja - Mojej żonie też się nie podoba :wink: , ale uczciwie mówi, że w trasę to tylko Forkiem, bo się jedzie nieprzeciętnie :wink:

- itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to ma jakis zwiazek z opinia:

bardzo czesto mi sie zdaza ze jak kogos wyprzedze na wielopasmowce to za chwile delikwent daje pelny gaz aby zobaczyc jak to moje cos z przodu wyglada. W takich sytuacjach dam moogladac a potem poprostu odddddddjezdzam:) Rowniez niedosobnine sa przypadki ze male podtuningowane lub tylko super wypucowne autka czekaja ja startuje z pod bramki na autostradzie i....... rura. Czasem zawalcze i tylko czasem przegrywam. przewaznie odpinaja sie jak przkraczam 150 i niktorzy odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem w serwisie ogumienia, bo jakiegoś gwoździa w koło złapałem.

Po wjeździe na podnośnik pracownik serwisu poprosił, żebym wkręcił silnik trochę wyżej (mam seryjny, cichy wydech), bo poznał, że to bokser, po czym zapytał ile to to ma mocy. Kiedy powiedziałem, że biedne 128KM zrobił tak :shock: i nie chciał wierzyć, że Subaru może być tak słabe :P

Chyba zacznę mówić wszystkim nie zorientowanym, że ma 250 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę mówić wszystkim nie zorientowanym, że ma 250 :lol:

Nawet w katalogu części firmy Intercars jest przy hamulcach wrx-a napisane "opis : FERODO premium klocki ham. P NISSAN 300ZX 3.0 24V

03/90-12/94, SUBARU WRX/WRC 2.0 TURBO 99-" :mrgreen: Tak więc możesz bez problemu mówić nawet i 300 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...