Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja miałem dzisiaj śmieszną akcję na działce. A mianowicie. Dzisiaj rodzice po raz pierwszy widzieli GF-a i jak ich zapytałem jak im się podoba mój pierwszy własny samochód długo myśleli co powiedzieć. Więc zacząłem im pokazywać drzwi bez ramek, napęd AWD z reduktorem, silnik boxera i jego dźwięk, itd....

Na co moja babcia mówi do moich rodziców:

"No widzicie jaki dziwny??? To jest po prostu samochód dla konesera kochającego motoryzację" :shock: Rodzice tylko przytaknęli...

 

Widzicie jaką mam fajną babcię :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport, policja ma Golfy II? :shock: :lol:

U mnie jeszcze niedawno mieli stare Passaty, ale żeby to? :mrgreen:

 

tajniaki jakieś, mają różne dziwadła, nie wpadające w oko, najśmieszniej było jak cała kryminalna w olsztynie jeździła czerwonymi lanosami o kolejnych numerach rejestracyjnych bodaj NO 16010, 16011, 16012, 16013, 16014 itd. :D bardzo inkoguto....na pewno ułatwiało im to prowadzenie jakichś tajnych akcji :mrgreen: a potem żeby było niepozorniej zakupili do drogówki Meganki, wersja z tą wystającą dupą....takie niepozorne auta.....na pewno nikną w tłumie focusów i astr.... :twisted: mogliby sobie kupić Forestery i Legacy.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby było niepozorniej zakupili do drogówki Meganki, wersja z tą wystającą dupą....takie niepozorne auta.....na pewno nikną w tłumie focusów i astr.... :twisted: mogliby sobie kupić Forestery i Legacy.... :D

U nas to faktycznie, gdyby wsiedli w Subaru, to trudno byłoby ich odróżnić :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby było niepozorniej zakupili do drogówki Meganki, wersja z tą wystającą dupą....takie niepozorne auta.....na pewno nikną w tłumie focusów i astr.... :twisted: mogliby sobie kupić Forestery i Legacy.... :D

U nas to faktycznie, gdyby wsiedli w Subaru, to trudno byłoby ich odróżnić :mrgreen: .

 

taaa, jak na Łotwie stojące na poboczach czarne WRX'y na awaryjnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dałem Tacie ostatnio zadanie że ma ogarnąć temat opon letnich do mojego WRX a że Impreza stoi w garażu przez 8 miesięcy w roku to nadal jest na zimówkach bo jeszcze mnie w Polandi od zimy nie było.

Więc pojechał i pytał o opony w jednym ze skoczowskich Wulkanizacji!.Dowiedział się "Panie pan kup se felgi 15' i oponki kupi pan za 120zł od sztuki NÓWKI!!! a nie jeździć na 17' i płacić 350zł za oponę!!!!.A najlepsze jest to że koleś na rynku już jest dobrych 10-15 lat podobno oglądał i stwierdził że wejdzie :D:D .

Więc chłopaki po co przepłacać trzeba się na 15-stki przerzucić :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie moich znajomych po kupnie subaru (od 3 tygodni):

 

"Ładny ten Twój nowy Hyundai" (myślałem, że zabiję :D)

 

"Subaru... te samochody bardzo dużo palą. A w dodatku mają jakieś dziwne silniki i nie można gazu zamontować"

 

"O! To takie w rajdach jeżdżą!"

 

"Ile to ma koni? 300?" (w rzeczywistości jest to nowa Impreza 2.0R)

 

"Dlaczego nie niebieski?"

 

"No tak... Subaru to takie japońskie BMW"

 

"Hmmm... napęd na cztery koła... to taki terenowy- a nie wygląda."

 

"Po co Ci napęd na 4 koła? Przecież w terenie nie jeździsz."

 

"A co to za marka z takimi gwiazdkami?"

 

Nie spodziewałem się, że tak dużo tego będzie :)

Zauważyłem też, że wszyscy wariują widząc Subaru. Czy stoję na światłach, czy jadę w mieście/ trasie- każdy chce coś udowodnić (komu?). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ile to ma koni? 300?" (w rzeczywistości jest to nowa Impreza 2.0R)

 

Z kolei mój niepozorny (bo czarny, a nie niebieski :lol: ) wolnyssak wywołał małą sensację w stacji kontroli pojazdów :arrow: najpierw diagnosta się dziwił, że mam założone Goodridge: "A co to się stało - oryginalne przewody pewnie wadliwe i wymienione na gwarancji?", a później inny pracownik tejże stacji "ooooo, TO pewnie ze 250 koni ma!"... No cóż, musiałem go rozczarować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trochę w drugą stronę ostatnio na przeglądzie:

najpierw facet zaskoczył mnie dość pozytywnie: Oo subaru, bokser, fajne...

Myślę sobie, ale kumaty człowiek, cool, a potem pyta o moc, no to odpowiadam, że ten akurat ma 170 koni...

WHAT??? :shock:

Ale byłem dumny... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama wróciła z pracy i mówi widziałam to Twoje Subaru na Bankowym. Ja tak? I mówi no niebieskie i całe oklejone na żółto i z tyłu miała napisane "Subaru" i mówi niebieskie z tymi złotymi felgami i oklejona jest najładniejsza. W końcu własna Matka przyznała mi racje 8) Tak to zawsze Ciebie to już całkiem [moderator czuwa]... :mrgreen: :wink:

Ja mówię moje też takie będzie tylko jeszcze bardziej wieśniackie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama wróciła z pracy i mówi widziałam to Twoje Subaru na Bankowym. Ja tak? I mówi no niebieskie i całe oklejone na żółto i z tyłu miała napisane "Subaru" i mówi niebieskie z tymi złotymi felgami i oklejona jest najładniejsza. W końcu własna Matka przyznała mi racje 8) Tak to zawsze Ciebie to już całkiem [moderator czuwa]... :mrgreen: :wink:

Ja mówię moje też takie będzie tylko jeszcze bardziej wieśniackie :mrgreen:

 

 

Opis pasuje do WRX'a Szubaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem Tacie ostatnio zadanie że ma ogarnąć temat opon letnich do mojego WRX a że Impreza stoi w garażu przez 8 miesięcy w roku to nadal jest na zimówkach bo jeszcze mnie w Polandi od zimy nie było.

Więc pojechał i pytał o opony w jednym ze skoczowskich Wulkanizacji!.Dowiedział się "Panie pan kup se felgi 15' i oponki kupi pan za 120zł od sztuki NÓWKI!!! a nie jeździć na 17' i płacić 350zł za oponę!!!!.A najlepsze jest to że koleś na rynku już jest dobrych 10-15 lat podobno oglądał i stwierdził że wejdzie :D:D .

Więc chłopaki po co przepłacać trzeba się na 15-stki przerzucić :evil::evil::evil:

 

Braidy 15, albo Compo wejdą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama wróciła z pracy i mówi widziałam to Twoje Subaru na Bankowym. Ja tak? I mówi no niebieskie i całe oklejone na żółto i z tyłu miała napisane "Subaru" i mówi niebieskie z tymi złotymi felgami i oklejona jest najładniejsza. W końcu własna Matka przyznała mi racje 8) Tak to zawsze Ciebie to już całkiem [moderator czuwa]... :mrgreen: :wink:

Ja mówię moje też takie będzie tylko jeszcze bardziej wieśniackie :mrgreen:

 

 

Opis pasuje do WRX'a Szubaru

Też mi się tak wydaję ;) Muszę pokazać modele Imprez mamie i będzie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupowalem olej silnikowy w hurtowni motoryzacyjnej. Poprosilem o Mobila 15W30 do silnika z filtrem cząstek stalych, bo nie pamiętalem dokladnej nazwy. Pan chwilę szuka w komputerze ale nie idzie mu więc upewnia się:

 

- Do jakiego auta?

- Do Subaru

- Z dieslem?

-Tak

...

- To silnik Volkswagena jest?

:shock:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupowalem olej silnikowy w hurtowni motoryzacyjnej. Poprosilem o Mobila 15W30 do silnika z filtrem cząstek stalych, bo nie pamiętalem dokladnej nazwy. Pan chwilę szuka w komputerze ale nie idzie mu więc upewnia się:

 

- Do jakiego auta?

- Do Subaru

- Z dieslem?

-Tak

...

- To silnik Volkswagena jest?

:shock:

 

- A czuł pan kiedyś chłód lufy przykładanej do głowy?

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by Tomasz » 30 Dec 2008, o 01:04

tańszą?? w Koszalinie jest najdroższa benzyna na całym wybrzeżu (jeśli nie w większości kraju) - zwykłe 95 -

 

Wybaczcie OT, ale tak sobie przegladam ten watek i jak pomysle, ze jeszcze 1,5 roku temu

 

3.52 za litr…

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.99 za 98 na BP przed Wieliczką.. porażka...

 

wracając do tematu, u mnie w pracy słusząc bulgot boxera kazdy mówi że mi chyba na jeden cylinder nie pali :P az zaczynam sie niepokoić :lol:

jeden z kolegów mało siedząc w temacie nawet zapytał czy to diesel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...