Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam wprawdzie wzruszeń na tym poziomie, ale moja mała ma niecałe dwa i pół roku.

Jakiś tydzień temu byliśmy w zoologicznym, a córa - wpatrując się w chomiki i fretki w kolejnym akwarium - znudzonym głosem pyta: "Idziemy do Subaru...?" Ja na to najpierw :shock: :roll: :?: A potem, że oczywiście :D

Wszystko dlatego, ze dzień wcześniej byliśmy na jeździe próbnej Forkiem. Ale proszę, taka mała istotka, a już zna się na rzeczy... :P

nikko

Pamiętaj - czym skorupka za młodu nasiąknie... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam wprawdzie wzruszeń na tym poziomie, ale moja mała ma niecałe dwa i pół roku.

Jakiś tydzień temu byliśmy w zoologicznym, a córa - wpatrując się w chomiki i fretki w kolejnym akwarium - znudzonym głosem pyta: "Idziemy do Subaru...?" Ja na to najpierw :shock: :roll: :?: A potem, że oczywiście :D

Wszystko dlatego, ze dzień wcześniej byliśmy na jeździe próbnej Forkiem. Ale proszę, taka mała istotka, a już zna się na rzeczy... :P

 

 

No to masz przechlapane, moja 3.5 letnia mloda ciagle domaga sie "tata zrob psssssyyyyt" i jazdy bokami po lodzie, bo "jest fajne wobbly" (niektorych slowek nie zna po polsku i improwizuje :wink: ). Kiedy miala ze 2.5 roku stalismy w korku, na pasie obok kawalek za nami podjechal STI z wydechem jak rynna. Mloda mowi, ze aaaaale glosno, fajne subaru. Po dzwieku skubana poznaje, w przedszkolu podobno slyszy kiedy jestem za rogiem i chce sie juz ubierac, Magnex daje rade! 8) :mrgreen:

 

 

A przechlapane dlatego, ze trzeba im bedzie kupic takie, kiedy podrosna. Bo chyba nie spojrzysz corce w oczy mowiac "masz tu kluczyki do wlasnego punto". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikko

Pamiętaj - czym skorupka za młodu nasiąknie...

 

Tak. Dlatego właśnie Forek w planach, bo się dziecko w Octavii demoralizuje. :mrgreen:

 

 

A przechlapane dlatego, ze trzeba im bedzie kupic takie, kiedy podrosna.

 

Przy obecnym trendzie w firmie nie jest wykluczone, że zanim córa zrobi prawko, to Punto i Impreza będą się różnić tylko znaczkiem na grillu i nazwą modelu. Choć mam nadzieję, że się mylę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI nie nadaje sie do jazdy cywilnej .To samochod, ktorym mozna jezdzic tylko po torze ... Na miasto sie nie nadaje

Bardzo odpowiedzialny sprzedawca :!:

 

A pracuje jeszcze :?: :wink:

Noo, w salonie audi, teraz takie herezje opowiada o s4... :twisted::mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz przechlapane, moja 3.5 letnia mloda ciagle domaga sie "tata zrob psssssyyyyt" i jazdy bokami po lodzie, bo "jest fajne wobbly" (niektorych slowek nie zna po polsku i improwizuje ). Kiedy miala ze 2.5 roku stalismy w korku, na pasie obok kawalek za nami podjechal STI z wydechem jak rynna. Mloda mowi, ze aaaaale glosno, fajne subaru. Po dzwieku skubana poznaje, w przedszkolu podobno slyszy kiedy jestem za rogiem i chce sie juz ubierac, Magnex daje rade!

 

 

A przechlapane dlatego, ze trzeba im bedzie kupic takie, kiedy podrosna. Bo chyba nie spojrzysz corce w oczy mowiac "masz tu kluczyki do wlasnego punto".

 

Ja mam to samo z moim 3,5 latkiem. Teraz jest trochę smutny bo nasz Bug nie robi pssssyyyt (poprzedni robił) i cały czas jak tylko śnieg widzi to chce abym "bąkał" - tak sobie nazwał boki i kręcenie się po śniegu/lodzie. Ma lepszy słuch niż ja więc często pierwszy mówi że scooby jedzie i rozgląda się. W sklepach z zabawkami jto szuka Subaru a jak już znajdzie to trzeba się namęczyć aby wyjść bez kupowania. Trzeba zacząć zbierać aby kupić drugie dla młodego jak podrośnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechaliśmy wieczorem na parking pod marketem na ostatnie zakupy przed świętami, w zatoczce po drugiej stronie rodzinka pakuje się do Superba z tabliczką taxi. Głowa rodziny patrzy na mnie i macha ręką gestem "pacania muchy". Myślę, że światło padło albo kapeć może, więc otwieram okno żeby zapytać o co chodzi. Na to słyszę z polskim akcentem "can you rev it up it so my son can hear how subaru sounds like"? Jasne stary, że mogę. :mrgreen: "Pacanie muchy" to była noga na gazie. :lol:

 

 

Rośnie w Szkocji następny fan marki z białym orłem na klacie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w pracy gadam z kumplem o autach i .....

on - slyszalem ze chcesz wrxa sprzedac :!:

ja - no tak, chce

on- czemu za duzo pali :!: (smieje sie)

ja - nie za duzo pali ,tylko potrzebuje wiekszy bagaznik

on - to co teraz bedziesz kupowal, pewnie disla :?: :idea:

ja - oczywiscie subaru :mrgreen:

on - znowu :shock: jakies szybsze pewnie

ja - nie bedzie szybsze,bedzie mialo znacznie wiekszy bagaznik :mrgreen:

on - to ktore to bedzie tym razem :?:

ja - Forester XT

on - a to wiem to ten JEEP :!: :!: :!:

ja - :shock: :roll: :? to nie JEEP to SUV :lol:

on - co to jest SUV :idea: :?:

i w tym momencie zakonczylem ta przyjemna konwersacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI nie nadaje sie do jazdy cywilnej .To samochod, ktorym mozna jezdzic tylko po torze ... Na miasto sie nie nadaje

Bardzo odpowiedzialny sprzedawca :!:

 

A pracuje jeszcze :?: :wink:

 

Taaa ... pewnie, że pracuje . Jest specem od sprzedaży Łopla Corsa 1.3 CDTI .

Tego feralnego dnia musiał być 'przesunięty' na dział Subaru, stąd to całe zamieszanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI nie nadaje sie do jazdy cywilnej .To samochod, ktorym mozna jezdzic tylko po torze ... Na miasto sie nie nadaje

 

 

 

hahaha :lol:

 

Tak się przyglądam temu postowi i chciałem powiedzieć tylko, że to zdanie wyrwane z kontekstu .

Inaczej mianowałbym się na naczelnego osła The Forum . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio moja rozmowa ze znajomym:

 

ON: Mój kolega w pracy mówił że te silniki 2.5 w subaru to bardzo nieudane są..

JA: Nieprawda..

ON: No co ty przecież on tak powiedział, to musi mieć racje..

JA: :roll:

ON: No dobra ale sam chciałeś, więc masz. Ale dobrze że subaru kupiłeś bo to ładne samochody...ale ja i tak bym się bał na twoim miejscu bo to wiesz jednak to boxer jest ...

 

Na tym skończyła się nasza rozmowa :roll:

 

Inny znajomy:

ON; Ostatnio jeździłem audi a4 b5 z napędem quattro..

JA; No i co ?

ON: To jest tak jak w subaru stały napęd 4x4 i reduktor ma ..

 

W tym miejscu też się skończyła nasza rozmowa :roll: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby nie o subaru ale w subaru

kolega się wypowiadał o subaru i mojej jeździe(to przemilczę) i że kupiłby sobie subarke ale woli evo bo tył napęd...

uwielbiam ludzi którzy wybierając samochody kierują się tymi samymi pobudkami co przy wyborze partnerki, takiej do następnego ranka.

co ma pod maską ile kucy

w sumie nie ważne

jaki rocznik

nie istotne dobrze wygląda na tym kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scooby na serwisie, uwijamy się jak w ukropie, przychodzi syn Szefa... na oko 5 lat

 

M- Dzień dobry

S- Patrz, jaka fura!

M- hm... żółty* jest szybszy :twisted:

S- Ale to Subaru, sportowy

M- hm... no to Zygzak McQueen szybszy... cześć

 

Dzieciak poszedł, my patrzymy po sobie i w smiech :wink:

 

 

 

* sejek do zawodów na ćwiartke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w pracy gadam z kumplem o autach i .....

on - slyszalem ze chcesz wrxa sprzedac :!:

ja - no tak, chce

on- czemu za duzo pali :!: (smieje sie)

ja - nie za duzo pali ,tylko potrzebuje wiekszy bagaznik

on - to co teraz bedziesz kupowal, pewnie disla :?: :idea:

ja - oczywiscie subaru :mrgreen:

on - znowu :shock: jakies szybsze pewnie

ja - nie bedzie szybsze,bedzie mialo znacznie wiekszy bagaznik :mrgreen:

on - to ktore to bedzie tym razem :?:

ja - Forester XT

on - a to wiem to ten JEEP :!: :!: :!:

ja - :shock: :roll: :? to nie JEEP to SUV :lol:

on - co to jest SUV :idea: :?:

i w tym momencie zakonczylem ta przyjemna konwersacje :wink:

 

:lol::lol::lol:

 

-- Śr sty 05, 2011 11:01 am --

 

mój kolega wracając ze mną z Rawy Maz. stwierdził ze zwraca mi honor bo nie wierzył ze turbolodówa może jechać 220 km/h :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...