Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki!! Jakoś tak człowiek się od razu mądrzejszy czuje :P

 

A co do SVX = sam jestem ciekaw tego z Ryk :P Byle do soboty (choć znając gościa, to pewnie z miesiąc poczekamy) - z tego miejsca bardzo dziękuję kade za wsparcie w tej kwestii :)

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z tym dolnym sworzniem?  

 

Kolejne pytanie- czy do skrzyni oprócz oleju atf, jest również wymieniany olej "przekładniowy"  - tzn w Chryslerze 300m , oprócz oleju w samej skrzyni  wymieniałem jeszcze olej przekładniowy - czy tu jest tak samo ?

 

 

Pozdrawiam  i gratki za inżyniera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!! Jakoś tak człowiek się od razu mądrzejszy czuje :P

Gratulaluję zaszczytnego tytułu. :)

 

Ze swojego doświadczenia powiem Ci, że będziesz się tak czuł....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jeszcze z tydzień. ;)

 

I powodzenia w poszukiwaniach wymarzonego auta. :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

est również wymieniany olej "przekładniowy"

 

Tak, do przedniego dyfra.

 

DO tylnego też by wypadało :P

A co do sworznia to nie wiem, nie spotkałem się nigdzie z dostępną taką częścią, ale popatrz po katalogach podzwoń po hurtowniach, może znajdziesz, ale sukcesu nie gwarantuje. Prędzej znajdź numer części i spróbuj znaleźć z czegoś innego po numerach o ile oczywiście w czymś innym takowe występowało. 

Edytowane przez adixi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skrzyni nie pamiętam, ale na pewno taki, o jakim rozmawiałem z Pegim.

 

Jutro jak znajdę chwilkę, poszukam tych sworzni, oraz podjadę wymienić olej w dyfrach.

 

Pegi- za 3 tygodnie będę w Krynicy , więc nie omieszkam Cię odwiedzić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pegi Dextron III to jest juz ten nowszego typu, ten co wode w skrzyni miales. U mnie w ksiazce dolaczonej do auta wyraznie napisali dextron II. A co do dyfrow to moge sprawdzic specyfikacje w ksiazeczce jak.bede dzis przy samochodzie:-)

Małe spotkanko :-)

post-10011-0-34154700-1422144467_thumb.jpg

post-10011-0-92024900-1422144508_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad:-P

właśnie ten zielony najprawdopodobniej będzie niebawem na sprzedaż. To jest ten co kiedyś bardzo długo wisiał na allegro z Białegostoku. Ogólnie może być ale sporo trzeba by przy nim zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pompy wspomagania na razie poszła na drugi plan. SVX odmówił współpracy. Przerwywa i wrzuca check engine. Jeszcze nie podpięto komputera i nie wiem co wyrzuci, ale ja uparcie obstawiam jakies problemy z wiązka elektryczna na silniku lub czujnikami położenia wałków czy wału. Ech zobaczymy. Na razie czeka na swoja kolej w żołwinie. Szkoda bo napadało i mozna by sie poślizgać w troche bardziej kontrolowany sposob niz pożyczonym starym bmw.

Odebralem nienaprawiona pompę od speca od pomp. Rozczulił mnie taka opowieścią: "Panie daj pan spokoj. Te odlewy aluminiowe to sa do dupy. Po prostu ktos pomyślał, po co robic żeliwne, będziemy wymieniać nie naprawiać. I powiem panu (rozpogadza sie mu twarz) jak ja dostaje taka pompę z porsche z 60 lat... panie wszystko na mosiądzach, uszczelki parcieja i tyle. Rozumie pan jak ja te uszczelki wymienię to następny raz ktos to bedzie znow musiał zrobic za 40 lat i tyle. A teraz... rozumie pan teraz to nie ma mechaników sa wymieniacze, bo tego dziadostwa nie da sie naprawic."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wogle nie chcial odpalic. Szkoda ze go nie masz pod domem, podjechal bym wyjal czujnik od siebie i sprawdzilo by sie u Ciebie czy to jest winne.

A jak gasl na niskich i falował to teraz sobie tak pomyslalem ze takie objawy daje padnieta przeplywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...