Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jasny gwint, normalne, realne ceny za te auta już chyba nie wrócą... :/

Bardzo specyficzne, wyjątkowe auta ... znaleźć takiego we W MIARĘ NORMALNYM stanie za 10k raczej łatwo nie będzie  :wacko:

 

Albo właśnie... bardzo specyficzne, drogie w utrzymaniu i nie do końca luksusowe (marka) ani sportowe (masa) auta z mnóstwem upierdliwych bolączek... sprzedać takiego też łatwo nie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jasny gwint, normalne, realne ceny za te auta już chyba nie wrócą... :/

Bardzo specyficzne, wyjątkowe auta ... znaleźć takiego we W MIARĘ NORMALNYM stanie za 10k raczej łatwo nie będzie  :wacko:

 

Albo właśnie... bardzo specyficzne, drogie w utrzymaniu i nie do końca luksusowe (marka) ani sportowe (masa) auta z mnóstwem upierdliwych bolączek... sprzedać takiego też łatwo nie jest :P

 

 

Gdybym był właścicielem SVX -a potencjalnie do sprzedania, nie przekonałaby mnie taka argumentacja B) zwłaszcza po lekturze tego wątku  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, normalne, realne ceny za te auta już chyba nie wrócą... :/

Ja wiem, ja Cię rozumiem ;) 

Ale co do realności cen, to popatrz na ceny GT-ków, ceny turbodziadków. Dlatego dla mnie realną za znośnie utrzymanego SVX-a jest cena powyżej 25 tys. pln. Inna rzecz, że po prostu SVX w tej cenie może dłużej czekać na swego nowego właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pegi dokladnie tak jak mowisz Teraz turbodzidy i gt to czym starsze tym drozsze niedlugo ceny przebija New Age :Dd ale itak wolalbym Gt :)

Ja odnoszę wrażenie, że ceny sięgnęły dna... GT'ki i za 10k się pojawiają... 4 lata temu za tyle szukałem znośnego NA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.03.1998r. auto miało, wg książki, 80 km przebiegu. Więc raczej to pierwsza rejestracja w ogóle. A z moich dociekań niegdysiejszych wynika, że na poduchy nie ma co patrzyć. Bywały w serii, bywały w opcji - w zależności od roku i rynku. Zresztą mój czerwony jest dokładnie w tym samym wieku (04.94) i też miał 2 poduchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, jakoś sobie ubzdurałem, że poduchy dopiero od modeli z OBD,

a te były później, ale w sumie teraz to już nawet tego nie jestem pewien.

 

A to mój i w ogóle witam wszystkich.

 

 

post-523-0-72023900-1421065873_thumb.jpg

post-523-0-08857400-1421065890_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...