Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

JF1CXWBL0EH003307 - wg. systemu produkcja 9208.... czy ludzie na prawdę nie widzą różnicy pomiędzy rokiem produkcji, a datą pierwszej rejestracji? :rolleyes:

No wiesz w dowodzie masz wpisana tylko date pierwszej rejestracji to skad niektórzy mają znac faktyczna date produkcji. Ja tez mam wpisane w dowodzie 93r. Wydaje mi sie ze produkcji tez jest 93 ale po vinie nie sprawdzalem wiec reki nie dam sobie uciać:-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam tak, że nie widzę tego co inni, ale zwykle mnie to cieszy :-)

W kazdym razie widac ze mam sporo do nadrobienia.

Dzisiaj dzień pełen SVX'sowych sukcesów. Podbite badania, pompa wspomagania oddana do regeneracji i naklejone forumowe świnki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany przez adixiego, założyłem wczoraj zimówki. Zadowolony wyjeżdżam z warsztatu, patrzę, a tu taka historia :blush: :

post-2503-0-12710100-1421616342_thumb.jpg

 

Sie z mechanikiem, też forumowiczem, trochę zagadaliśmy i efekt jak na zdjęciu. A specjalnie dla mnie dłużej w sobotę pracował i już zamknął warsztat.

Na szczęście w niedzielę norauto czynne i sytuacja naprawiona :). Trzeba było przednie opony przekładać, ale warto było. Teraz wygląda jak należy :biglol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec Panowie zostałem szczęśliwym posiadaczem SVX'a:). Jak zapewne się domyslacie mam w nim co najmniej kilka niedociągnięć, i bardzo potrzebna mi pomoc.

Czy ktoś z Was posiada książki serwisowe i może instrukcję w języku innym niż niemiecki i francuski?:).

Jakie oleje, filtry, świece itp. i gdzie je można dostać?

Brakuje mi kilka spinek, m.in. do plastiku na tylnym nadkolu. Mam też problem z zamkiem od strony kierowcy, nie działa. Aha, dodatkowo nie mam gumy na tylnym nadkolu . Może ktoś poradzi co, jak i gdzie? Będę wdzieczny za każdą radę i pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił pan specjalista i powiedział, że mojej pompy od wspomagania nie można zregenerować :-(

mam na samochodzie drugą którą kupiłem, ale wyje jak cholera i nie daje ciśnienia,

i obawiam się, że z niej też nic nie będzie,

Może ma ktoś w garażu i chciałby odsprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Dwie sprawy- dzisiaj w końcu ściągnąłem oryginalne koła, i założyłem te z 300m ( bardziej mi się podobają )- dopiero teraz zauważyłem że auto podniosło się o prawie 3 cm :-)

Druga sprawa, to mam do wymiany dolny sworzeń na wahaczu- czy dostanę go bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adixi1 - dziękuje jutro zadzwonie na bajeczna.

Pegi - widziałem ją, ale mam juz dosc kupowania kota w worku i wykłócania sie potem. Mam juz z Allegro tylne amortyzatory, kompresor klimatyzacji i teraz pompę wspomagania a wszystko do du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wytrzymasz do przyszłego tygodnia, to sprawdzę, czy w jednym aucie, które mam na części, nie mam tej pompy. Ale nawet jak mam, to też głowy nie dam, w jakim stanie (to auto kupiłem bez silnika i skrzyni, ale reszta powinna być). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Panowie (i Panie) - od dzisiaj jestem już policzony w zaszczytny krąg inżynierów. :P Co więcej, praca inż. traktowała o SSM-I w Subaru, więc jest co świętować. ^^ Z tego względu poszukiwania SVX'a (którym zresztą chcę sobie zrobić prezent-nagrodę za ostatnie 4 lata studenckich trudów :P) mogą przybrać na sile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...