Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

3:0 dla Polski

 

Siedzi kibic w fotelu i ogląda mecz Polska - Austria. 5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje bramkarza. W 12. minucie Bąk głową podwyższa na 2:0. W 28. minucie po strzale z rzutu wolnego Krzynówka jest 3:0 !!

Nagle szarpie go żona:

- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!

 

Szczyt niemożliwości

 

- Jaki jest szczyt niemożliwości?

- Jednym gwizdem spowodować nienawiść 40 mln ludzi

 

Stary dowcip w kolejnej, ponurej odsłonie

 

- Z kim spotka się polska reprezentacja w drugiej rundzie Euro 2008?

- Z kibicami na Okęciu.

 

Wirtualna rzeczywistość

 

- Co robi Polak, kiedy Polska wygrywa z Austrią?

- Wyłącza PlayStation

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła mi taka (jakże mądra :mrgreen: ) myśl: bramka Rogera, czy ze spalonego, czy nie, to bardzo ważne wydarzenie. Bo to pierwsza bramka w meczu "o coś" na dużym turnieju od... 22 lat tj. mundialu w 1986 roku i zwycięstwa nad Portugalią :-) .

 

Przemek, napisales wazne rzeczy. O tym samym dzisiaj myslalem.

Patrz, nasz ostatni DUZY sukces w futbolu to rok 1982 na Mundialu w Espanii. Od tamtej pory minelo .... 26 lat. Przez 26 lat nasze znaczace sukcesy to jedynie awansy do Mistrzostw Swiata (nie wszystkich ktore byly po drodze) i teraz do Euro. Tylko tyle. A moze AZ TYLE? Skoro przez 26 lat stac nas na same awansy, przestanmy sie pompowac (media!), zaakceptujmy ten fakt. Jestesmy przecietni w futbol, zaakceptujmy to i dalej mierzmy sukcesy jedynie w awansach do prestizowych turniejow. Jak pokazuje 26 letnia historia to BARDZO DUZO jak na nas! A wszystko co stanie sie ponad to (wykscie z grupy), traktujmy jako MEGA SUKCES. Czego sobie i Wam zycze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, nasz ostatni DUZY sukces w futbolu to rok 1982 na Mundialu w Espanii. Od tamtej pory minelo .... 26 lat. Przez 26 lat nasze znaczace sukcesy to jedynie awansy do Mistrzostw Swiata (nie wszystkich ktore byly po drodze) i teraz do Euro

 

A do tego świat poszedł pod względem "technologii sportowej" bardzo do przodu, wyrównał się poziom i nie wystarczy już, tak jak w 1982 roku (nie mówiąc już o np. 1974) mieć ludzi o dużej ambicji i niezłych umiejętnościach, by coś ugrać...

 

Cieszmy się, że w ogóle wywalczyliśmy pierwszy historyczny awans do ME, zamiast dostać się do nich kuchennymi drzwiami - a gdyby nie kwalifikacja teraz, w 2012 tak by się właśnie stało :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo puścił karnego

 

Oj Krakusy nieszczęśliwe :mrgreen:. Eks-wiślak Żurawski: totalne dno i blamaż. Jop: jeszcze gorzej, dołek w dnie. Matusiak: trzeci "dobry". Reszta, typu Dudka, co najwyżej przeciętnie.

 

A Legioniści? Roger - git. Boruc - git. I to ja rozumiem :cool: :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 26 lat nasze znaczace sukcesy to jedynie awansy do Mistrzostw Swiata (nie wszystkich ktore byly po drodze) i teraz do Euro. Tylko tyle. A moze AZ TYLE? Skoro przez 26 lat stac nas na same awansy, przestanmy sie pompowac (media!), zaakceptujmy ten fakt. Jestesmy przecietni w futbol, zaakceptujmy to i dalej mierzmy sukcesy jedynie w awansach do prestizowych turniejow..

Zaakceptowanie tego byłoby chyba najgorszą rzeczą, byłoby poddaniem się. A tu trzeba walczyć, doskonalić się i raz na jakiś czas sprawdzać efekty. Nie powinniśmy akceptować przeciętności tylko cały czas pracować nad sobą. Wiem, że nie jest to łatwe. Akceptacja jest łatwiejsza ale to właśnie jej brak dla stanu faktycznego jest motorem rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Legioniści? Roger - git. Boruc - git. I to ja rozumiem :cool: :twisted::mrgreen:

Sagan jak zwykle mega walczak :!: nie wiem kto miał grać od początku na prawej pomocy, wydaje mi się że sagan, w każdym bądź razie tej pozycji przez pierwsze 30min nie było totalnie.

to co robił Jop to normalnie A klasa (a i tam widziałem paru lepszych :roll: ). dla mnie ten gość nie ma jaj żeby być obrońcą, zero agresji w grze :roll: .

 

jeśli warto wytykać w ogóle personalnie kto zawiódł w meczu z Austrią, dla mnie niewątpliwie dudka, smolarek i krzynówek. ostatnia dwójka ewidentnie nie w formie i nie dziwię się, że nie grają w klubach.dudka kiepsko rownież w meczu z niemcami. spodziewałem się po nim więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Oranje grają jak w transie, myślałem że lepszego meczu w fazie grupowej niż z makaronami nie zagrają, ale to co dzisiaj pokazali... murowani faworyci Euro :smile:

zawsze kibicowałem pomarańczowym (oczywiście zaraz po naszych miszczach :mrgreen:) , ale w takiej formie to narazie tylko Hiszpanie mogą z nimi wojować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eks-wiślak Żurawski: totalne dno i blamaż. Jop: jeszcze gorzej, dołek w dnie

 

Zgadzam się w 100%. Jop to dla mnie total porażka od lat. Już jak Wisła intensywnie działała w Pucharze UEFA w sezonie 02/03 to też gość sprawiał wrażenie jakby z choinki spadł :/ Leo - why ich powołałeś ? :mrgreen:

 

O, a tu dowód :mrgreen:

Na szczęście mecz wtedy skończył się wynikiem 3:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przez 26 lat stac nas na same awansy, przestanmy sie pompowac (media!), zaakceptujmy ten fakt. Jestesmy przecietni w futbol, zaakceptujmy to i dalej mierzmy sukcesy jedynie w awansach do prestizowych turniejow. Jak pokazuje 26 letnia historia to BARDZO DUZO jak na nas! A wszystko co stanie sie ponad to (wykscie z grupy), traktujmy jako MEGA SUKCES. Czego sobie i Wam zycze

 

Jakby tak do tego podchodzić to po jaką cholerę rozgrywać jakiekolwiek zawody :?:

Może od razu "zaakceptujmy" fakt, że mistrzami w nogę są Brazylijczycy, w kosza Amerykanie a najszybsze rajdówki to Cytryny :cool: ... po co w ogóle trenować, męczyć się, wydawać kasę jak wiadomo, że i tak nie wygramy... No i jeszcze ten wariat Kubica.. gdzie on tam się pcha skoro od ery kamienia łupanego, żaden Polak nie wygrał wyścigu F1 :twisted:

 

Ps... W meczu z Chorwacja C od paru minut śmierdzi bramką... dla Chorwatów :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...