Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podobne ma Firma ADVAN strasznie mnie sie osobiście podobają. Chyba jedne z najładniej pasujących Felg do Forestera

http://allegro.pl/advan-nowe-zlote-felg ... 66063.html

...ehhh żeby to jeszcze faktycznie był ADVAN :|

Nie zawracaja sobie nimi głowy, chińskie podróbki.

W oryginale sztuka jest droższa niż tutaj komplet :mrgreen:

Mój gust podpowiada że akurat ten wzór do forków SF nie koniecznie pasuje. Zbyt mało masywne ramiona.

Przymierzałem te podróbki z allegro żeby zobaczyc jak to się z forkiem układa ...no i ... no i się nie układa

choć wiadomo o gustach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Ivan, w Markach pomalują na każdy kolor ale nie wszystkie mają - tych, których nie mają muszą kupić znacznie więcej niz na 4 felgi więc cena też będzie większa. Nie wiem czy taki kolor mają ale warto zapytać - robiłem u nich moje i gość pokazywał mi znacznie więcej kolorów, które miał na składzie niż widaiałem na Instalatorów jak tam robiłem jakieś kółka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi - wg ich strony najbardziej się to zbliża do koloru "japan", ale chyba to niezupełnie to samo? Czy tylko zdjęcia przekłamują?

 

 

Dokładnie, na żywo ten kolor jest ciemniejszy. Taki brązowo-miedziany.

 

to chyba pierwszy przypadek kiedy kolor felg został dobrany pod chlapacze :wink:

 

Chlapacze będą niedługo czarne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mętlik w głowie, wszyscy tu piszą o proszkowym malowaniu, że super i w ogóle. Dziś byłem u fachowców na Łuckiej i proszkowe odradzali, pokazując jako przykład spękany lakiej po proszkowym.

 

To w końcu jak lakierować, bo już głupi jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak proszek znosi zimę?

mam dylemat czy męczyć moje greenoczojebki solą i resztą syfu, czy kombinowac dalej nad innymi kółkami :roll:

 

-- Cz lis 24, 2011 9:09 pm --

 

jak proszek znosi zimę?

mam dylemat czy męczyć moje greenoczojebki solą i resztą syfu, czy kombinowac dalej nad innymi kółkami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te czerwone widziałem własnie u chłopaków na żywo. Wyglądają miodnie.

 

Dobry proszek jest zdecydowanie trwalszy niż zwykły lakier, ale felgi zatracają niektóre detale ze względu na grubość powłoki i sposób wcześniejszego przygotowania.

 

Na instalatorów jestem zadowolony z ich pracy w 98%.

 

Kupiłem felgi robione podobno w Markach i ogólnie z zewnątrz OK, ale w otworach od środka felgi lakier był położony na piasku, który schodził pod wpływem nacisku palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Roman :D

Podaję namiary na Maluski www.markus1.eu

Z felgami robią wszystko ... malują, prostują, spawają, nadlewają i ogólnie ogarniają temat profesjonalnie. Ja umówiłam sie na konkretny termin i w ciągu jednego dnia miałam felgi wyprostowane i pomalowane :mrgreen: na piękny złoty kolor. Pytaj o Marcina (o ile dobrze pamiętam imię :) ) konkretna osoba

Powołaj się na forum może dadzą jakiś rabat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...