Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Kolor felg jest też powodem tego , że niedługo auto bedzie oklejane w moje firmowe sprawy

 

Jeszcze raz muszę pochwalić firmę z Instalatorów! Kolor właśnie taki jak oczekiwałem i jakość też super! Polecam!

http://www.renowacjafelg.pl/galeria/galeria/limonka

chyba dodali twoje felgi do galerii jako nowy kolor :twisted: Dario - Limonka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007, malowałem ze 2 lata temu na pomarańczowo. Szybko sprawnie, dobra jakość - nie było sie do czego przyczepić no i taniej niz na Instalatorów. Na Instalatorów malowałem 2 komplet na czarno i o ile z jakości byłem zadowolony to z ceny już mniej a z jakości obsługi najmniej.

W markach robilem jeszcze komplet dla ojca i też wszystko cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sklaniam sie bardziej ku gunmetal. Na Instalatorow wycenieli lakierowanie proszkowe na 90pln (netto) od sztuki rzecz jasna. Zaczalem sie zastanawiac czy nie sprzedac obecnych felg za powiedzmy 800pln, dolozyc tyle ile wydalbym na lakierowanie + jakies grosze i nie kupic nowych 17.. Ponizsze sa do wyrwania za 1500pln (nowka z faktura, gwarancja):

 

[ http://www.klubmomo.pl/images/hd_wheels/MOMO_Car_Wheels_win_matt_black.jpg ]

 

Miałem takie felgi w poprzednim Forku i byłem bardzo zadowolony. Mimo katowania na różnych " nierównościach" były pancerne. Żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy, gorąca prośba do Was o wrzucenie zdjęć GT-ków w kolorze blue mica (74F) , z poniższymi felgami OEM od STI, w różnych wariantach kolorystycznych. Chce przemalować felgi ale nie mogę zdecydować się na kolor...

 

W tej chwili są w czarnym połysku...

 

zdjcienc.jpg

zdjcie2vi.jpg

 

A szukam podobnych inspiracji...

 

0000185.jpg

 

70020255304421553f7cb.jpg

 

img06allegroimgplphotos.jpg

 

img06allegroimgplphotos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szczerze: festyn czy śmiech...?

 

Odcień tego różu taki sobie :P, ale to nic, oryginalne stalówki Subaru są tak ochydne, że w żadnym kolorze nie wyglądają dobrze :]

no i na takie opinie szczere liczyłem. na wiosne mam zamiar srebrne aluminium Ronala założyć i srebrne spojlery fabryczne... i oczywiście pozdejmować różowe naklejki, poza plejadą na grillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...