Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

są na forumie czerwone, niebieskie majtkowe, różowe, wściekłe pomarańczowe i pare jeszcze innych wynalazków :biglol:

 

..chyba że ma sie mega rzadki zielony na Gieteku, na którym każdy inny kolor felg niż biłay wygląda jak delikatnie pisząc - KUPA .

Edytowane przez allin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że da rade pomalować felgi na candy purple, ale żeby taki fajny połysk był?

żeby nie wyszło matowo, mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi ;)

 

Pytałem ostatnio znajomego malującego proszkowo o kolor do felg, i mówił mi że ode mnie zależy jak ma je wykończyć, mat półmat czy połysk. Więc pewnie da radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta, ale chodzi o to czy nasze firmy podołają i ile takie cudo by kosztowało. Nie chciałbym sytuacji gdzie przy zlecaniu tego miły pan powiedział "pewnie, my nie zrobimy?" po czym przy odbiorze miałbym jakieś matowe śliwkowe czy jeszcze cholera wie jakie paskudztwo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że da rade pomalować felgi na candy purple, ale żeby taki fajny połysk był? Coś takiego: żeby nie wyszło matowo, mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi

 

U mnie setup zimowy wygląda tak:

 

zdj%25C4%2599cie.JPG

 

Także da się bez problemu osiagnąć taki efekt. Malowane proszkowo, kolor z wzorownika RAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 zestawy motipa starczają na pewno(niby do 17 cali jeden starczy) ale lepiej więcej niż za mało. Napisałem już do nich maila odnośnie możliwośći innych kolorów (w standardzie jest srebrny grafit biały czarny mat czarny połysk i to wsio chyba. Kilka kolorów podkładu. Jeden zestaw około 60zł na alledrogo lub innych sklepach, także jest to cenowo jakby nie patrzeć korzystne. Podobno nawet nieźle to wygląda.

W profi zakładzie 400zł to i tak dobra cena. Widziałem po cennikach jeżeli chodzi o 17stki 130zł/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomalujesz sam tak jak profi. Np. moje felgi są malowane lakierem proszkowym i wypalane w piecu, co daje trwałość na lata. Felgi to nie paznokcie, żeby sobie mazać farbą po nich.

No okej, zyskujesz trwałość farby...i pewnie, że nie będzie tak jak profi, ale coś za coś nie? ;)

Swoją drogą, ja po moich paznokciach nie mażę;p a nawet nie maluje ;p :biglol:

Jest wiele filmików, wątków w internecie i da sie to zrobić szprejem, ba nawet niewiele to odstaje od zwykłego malowania (zwykłego-nie proszkowego)...niestety aktualne ceny za malowanie proszkowe są z kosmosu, a wyczytałem, że to też nie jest takie do końca super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...