Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pomalujesz sam tak jak profi. Np. moje felgi są malowane lakierem proszkowym i wypalane w piecu, co daje trwałość na lata. Felgi to nie paznokcie, żeby sobie mazać farbą po nich.

 

 

proszek tylko do Alu. Stalówki piaskowałem i dawałem malować proszkowo kilkukrotnie i za każdym razem w połowie zimy rdza wyłaziła. Niestety proszek nie daje żadnej ochrony antykorozyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde felgi które robie sam , wychodzą mnie jakieś 60zł i kilka ładnych godzin pracy!!!

Naszczeście pracuje w firmie która maluje,naprawia auta.

Jak zarysujesz fele to i proszek nie pomoże.

 

A co do czarnej impry to chyba też bym wybrał biały lub czarny sorbet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor proponujecie na felgi bbs rx 16" do czarnej turbowanny ?

 

oczo(bijący) :D zielony

 

Zgadzam sie!

Ej no co się wszyscy na zielony rzucili... jak zrobiłem do wrx'a zielone to każdy się pukał w czoło a teraz co ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety aktualne ceny za malowanie proszkowe są z kosmosu, a wyczytałem, że to też nie jest takie do końca super

 

460 zł za 4 szt. 17 z przełożeniem opon, wyważeniem i założeniem na auto to nie jest cena z kosmosu. A w czym nie jest super? cały sezon niebieskie z podpisu, teraz zima fioletowe i nie widzę żadnych minusów. Zrobione profi i trwałośc jest taka sama jak ori.

Jeśli uważasz inaczej to przytocz proszę konkrety. Może czegoś nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie będe zakłądał nowego wątku więc może dopiszę się tutaj z moim zapytaniem. Czy ktoś z was robił swoje felgi w http://www.wulkanizacja24.pl ? Znajomy polecał, lecz wolę zapytać kogoś kto ma oryginalne felgi subaru. Z góry dzięki za pomoc.

Witam byłego ziomala. Co masz z felami do zrobienia?? Zajmuje się tym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica jaworska boczne strzegomskiej polecam w zaleznosci od rozmiaru felgi proszkowo!!

ile kosztuje taka zabawa?

 

i jaki kolor do srebrnej imprezy ??

już się boję że ktoś powie że zielony albo pomaranczowy hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica jaworska boczne strzegomskiej polecam w zaleznosci od rozmiaru felgi proszkowo!!

 

A tak dokładniej, to gdzie to można znaleźć na jaworskiej? Tam jest jakiś serwis marex-tłumiki, kursy na wózki widłowe, hurtownia kabli i parę innych takich "byznesów" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica jaworska boczne strzegomskiej polecam w zaleznosci od rozmiaru felgi proszkowo!!

 

A tak dokładniej, to gdzie to można znaleźć na jaworskiej? Tam jest jakiś serwis marex-tłumiki, kursy na wózki widłowe, hurtownia kabli i parę innych takich "byznesów" ;)

dobre pytanie :)

jeszcze tam nie byłem wiec tez sie chętnie dowiem czegoś więcej o tym magiku od felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica jaworska boczne strzegomskiej polecam w zaleznosci od rozmiaru felgi proszkowo!!

 

A tak dokładniej, to gdzie to można znaleźć na jaworskiej? Tam jest jakiś serwis marex-tłumiki, kursy na wózki widłowe, hurtownia kabli i parę innych takich "byznesów" ;)

dobre pytanie :)

jeszcze tam nie byłem wiec tez sie chętnie dowiem czegoś więcej o tym magiku od felg

ja pracuję obok, to mogę pójść na zwiady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...