Skocz do zawartości

Jak unicestwic brzeczyk od pasow bezpieczenstwa


Umbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ale wyłączenie brzęczyka to jedna gwiazdka mniej w EuroNCAP!!!

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 7:37 pm ]

Tak na poważnie to czujnik wpięcia pasów działa jako normalnie zwarty, więc jeśli obwód otworzymy, to samochód będzie widział pas zapięty(nie będzie wymuszał zapięcia zapiętego pasa).

 

Podpowiem jeszcze tyle, że czujnik połączony jest z instalacją za pomocą kostki znajdującej się pod fotelem.

 

 

UWAGA!!!

Nie dotykać żółtych kostek, jest to instalacja AirBag, zabawa może doprowadzić do detonacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale wyłączenie brzęczyka to jedna gwiazdka mniej w EuroNCAP!!!

 

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 7:37 pm ]

Tak na poważnie to czujnik wpięcia pasów działa jako normalnie zwarty, więc jeśli obwód otworzymy, to samochód będzie widział pas zapięty(nie będzie wymuszał zapięcia zapiętego pasa).

 

Podpowiem jeszcze tyle, że czujnik połączony jest z instalacją za pomocą kostki znajdującej się pod fotelem.

 

 

UWAGA!!!

Nie dotykać żółtych kostek, jest to instalacja AirBag, zabawa może doprowadzić do detonacji.

 

Pozdrawiam

 

 

Co za bzdura!!! możesz te kabelki nawet zewrzeć i nic się nie stanie, oprócz zaświcenia lampki poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana, ja nie twierdzę że jak Pan sobie tę kostkę zewrzesz, rozewrzesz czy poskaczesz po niej to od razu poducha wystrzeli w twarz...

 

Ale w każdym przypadku ingerencji w system SRS istnieje ryzyko detonacji, w przeciwnym wypadku opis każdej operacji przewidzianej przez producenta na ów systemie nie rozpoczynałby się od słów "odłącz akumulator i odczekaj 5 minut"

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidooooo! Miej litość! :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 8:32 pm ]

FIDO - czy się znamy czy moje nazwisko ci się podoba...

 

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 8:48 pm ]

Ok.Ok świerzy jestem trochę..

 

Świeży i na pewno nie ostatni, który wpada w sidła Fido. :twisted::mrgreen:

Jak się nazywał ten pająk? Tekla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIDO - czy się znamy czy moje nazwisko ci się podoba...

 

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 8:48 pm ]

Ok.Ok świerzy jestem trochę..

Rutek to "świerzy" to tak dla jaj, czy może "D" przed Rutkowski oznacza dyslekcję, dysgrafię, dysortografię czy jakieś inne "dys..."?

 

[ Dodano: Wto Wrz 05, 2006 9:12 pm ]

Fido, liczysz zawodników którzy się złapali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś sprawdzę. Ciekawe czy działa definitywnie na obydwa siedzenia, czy też trzeba zrobić to osobno dla kierowcy i pasażera. Swoją drogą to ktoś, kto to wymyślił chyba nie miał co robić ;-)

 

To się "reverse engineering" (prawie) nazywa obywatelu Fido__ ;-) Bez tego połowa światka open source by umarła i nie byłoby tych wszystkich ripperów do DVD, MP3. Jednym słowem nuda Panie by była... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Moim zdaniem najprościej zapiąć pas za swoimi plecami, a potem na nim usiąść - problem z głowy. Ściągnięte z od jednego z taksiarzy z Włoch

 

 

Po pierwsze, pasy bezpieczenstwa sa po to zeby je zapinac i kitajce zamontowali je dla naszego bezpieczenstwa. Teoria jedno a praktyka drugie. Czasem ta syrena doprowadza mnie do szalu i nareszcie Umbercik znalazl lekarstwo na to jak ja ukatrupic:

 

1. Turn engine on (may work in ACC, but definitely when on).

 

2. Within 30 secs of ignition, clip/unclip seatbelt 20 times.

 

That's it, no on/off cycles to do. This worked first time for my car - 05 OBXT. Setting will last until the microprocessor is reset or battery disconnected.

 

For a temp disable of chime, do the clip/unclip cycle 3 times only, will reset once ignition is turned off again.

 

Wiec jedyne co potrzeba to w przeciagu 30 sekund od odpalenia silnika zapiac/odpiac klamerke 20 razy! Brzeczyk wlaczy sie ponownie gdy odlaczymy/podlaczymy akumulator. Ma dzialac na wszystkie Subie...nawet na najnowszej Tribece dziala!

 

WITAJ CISZO!!!! :-D :-D :-D

Za 2h 17 min testuje!

 

Nigdy bym nie wyjechal w trase bez pasow ale... SZLAG mnie trafia gdy podjezdzajac pod garaz zaczyna mi wyc syrena i pozniej wyje az do czasu gdy wylacze silnik. Pozatm czasem czesto w lesie jade powoli i naprzyklad szukam grzybow (z auta wygodniej) i musze co chwile wyskakiwac z auta.

 

Mozna brzeczyk wyczekac, po XXminutach wylacza sie syrena ale to straszna tortura. Wytrzymalem tylko raz. Pozatym po kazdym ponownym uruchomieniu silnika ponownie sie wlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie kiedys wkurzyłem i powiedziałem moim chłopakom żeby coś z tym gównem zrobili. I co :?: zrobili trwało to 30sek. i juz nic nie piszczy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie brzęczyk włącza się albo po pewnym czasie albo od danej prędkości. Ciężko mi powiedzieć, rzadko jeżdżę, tymbardziej bez pasów. Ale przy wjeździe do garażu nigdy nie piszczał. Swoją drogą bez pasów nie umiem jeździć i nie lubię, dziwnię się czuję, jakby nie patrzeć ten pas poprawia trzymanie moich foteli w pugu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie kiedys wkurzyłem i powiedziałem moim chłopakom żeby coś z tym gównem zrobili. I co :?: zrobili trwało to 30sek. i juz nic nie piszczy :razz:

 

 

Zdradź szczegóły.

 

Nie moge bo to zagraża bezpieczeństwu narodowemu :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

trzeba wyciągnąć wtyczkę pod fotelem kierowcy :twisted: ot i cała zabawa rozwiązana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...