Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kanap4 - szacun fotki! Pamietasz moze czas i przyslone?

 

Dzieki wielkie.Czasy byly w okolicach 2-4 sekund, a przyslona to z tego co pamietam to czasami nawet do 20, zeby zdjecia nie powychodzily za jasne.Niestety nie mialem wtedy pod reka szarego filtra, wiec musialem sie ratowac wlasnie przyslona.W kazdym razie zdjecia staralem sie robic troszke niedoswietlone i pozniej ewentualnie robilem male poprawki w PS'ie.W sumie to i tak troszke lipa wyszla, bo widac tylko czesc fury, ale planuje wlasnie zmontowac sobie jakis statyw, zeby miescic cala fure, wiec jak tylko uda mi sie to zrobic, to pewnie wrzuce tu jakas fotke :) .

 

kanap4, dla mnie najwazniejsze aby fotka miala klimat, a Twoje maja! Uwielbiam zdjecia, ktore robione sa z pomyslem, nawet z wykorzystaniem statywu na plastry. Liczy sie efekt koncowy.

 

P.S.

Masz gdzies fotke tego magicznego statywu, zeby objac cale auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek12, zdjecia na plytke oczywiscie Ci wypale, tylko musze brata pogonic, zeby je wypalil.Poza tym bede musial pogadac z Ictusem, zeby tez wypalil plytke z jego zdjeciami i najwyzej jego zdjecia tez bym Ci jakos podrzucil.

 

michal, niestety nie mam fotek tego statywu, wszystko jest w mojej glowie i nadal mocno nad tym kombinuje, bo zeby aparat trzymal sie na ramieniu powiedzmy 2m, to trzeba to jakos konkretnie zamocowac.Kiedys gdzies widzialem takie statywy na sprzedaz i wlasnie kosztowaly chyba ok. 500$, ale nie pamietam adresu, bo to dawno temu byly, poza tym stwierdzilem, ze byly kiepskie, bo mialy za krotkie ramie i mocowanie nie wygladalo solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Auto bardzo fajne, choc osobiscie nie lubie czarnych :) W tym modelu szczególnie podoba mi sie tył.

 

BTW niech ktoś mnie uświadomi, czego symbolem jest ta rybka naklejona z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Auto bardzo fajne, choc osobiscie nie lubie czarnych :) W tym modelu szczególnie podoba mi sie tył.

 

BTW niech ktoś mnie uświadomi, czego symbolem jest ta rybka naklejona z tyłu?

 

Autko jest w ciemno-zielonym kolorze, ale mam kiepski aparat i tak słabo to widać.

Rybka jest symbolem chrześcijaństwa (nie katolicyzmu, chociaż też moze).

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne bluźnierstwo.

Tylko myśle, że jeśli już coś naklejać, to nie z w celu sprawienia komuś przykrości, czy zadrwienia.

Każdy symbol nich coś znaczy.

Właśnie też sie zastanawiam nad zdjęciem rybki, bo sie mocno zdewaluowała.

Pamiętam czasy kiedy po rybce można było poznać muzyka chrześcijańskiego.

A teraz mają rybkę, bo to modne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Nikonie w serwisie Lesia tez zrobiłem foto, ciekawe czy te same B9

 

edit: nie moge załączyc zdjęcia :/

 

Jest na forum głównym instrukcja zamieszczania fotek.

 

PS. Tribeca rulez. Na początku nie podobała mi się w ogóle, potem średnio, jak zobaczyłem na żywo - jej notowania w moich oczach baaaaaaaaardzo wzrosły. A po tym filmie, gdzie tak ogarniała trudne ćwiczenia dla czteronapędowców, mogę powiedzieć jedno: to musi być miłość :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgodnie z wczorajszą obietnicą w "Coś teges", fotki mojego nowego nabytku (robione jeszcze przez poprzedniego właściciela)

 

1299490826zu7.th.jpg

1299490825rl6.th.jpg

1299490824te8.th.jpg

1299490821ap0.th.jpg

129949082br2.th.jpg

 

PS. Czy ktoś wie, jak zamknąć popielniczkę? :evil: Nie była nigdy używana (w sensie nikt nie palił). Dzisiaj "klik" otworzyłem, ale już nie zamknąłem... Może ktoś wie, co się tam zepsuło... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...